قرارداد ۱۰ساله دانشگاه علوم‌پزشکی‌ایران و مرکز پیوندعضو اسپانیا

به گزارش روز شنبه دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر سام زراعتیان‌نژاد دوانی؛ سرپرست واحد فراهم‌آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: موسسه DTI از پیشگامان آموزش و پژوهش در زمینه پیوند عضو است و الگوی ارایه ‌شده این موسسه موجب موفقیت چشمگیر اسپانیا در پیوند عضو شده است.

وی با بیان اینکه اسپانیا در سه دهه گذشته پیشتاز پیوند عضو در جهان بوده و الگوی اسپانیایی را به ‌مثابه موفق‌ترین شیوه مدیریت فراهم ‌آوری اعضا و نسوج در جهان می‌دانند، افزود: الگوی اسپانیایی در دیگر مناطق جهان از جمله ایران، بومی‌سازی و به کار گرفته شده است.

زراعتیان‌نژاد دوانی اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام‌شده با کمک تیم فراهم‌آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی ایران، این واحد علاوه بر موفقیت‌های پیشین خود، در کسب جایگاه برترین واحد تک دانشگاهی در سطح کشور، برگ زرینی دیگر بر افتخارات خود افزود و موفق به انتقال دانش به‌روز از برترین مرکز پیوند عضو جهان به کشور عزیزمان شد.

وی این موفقیت را حاصل همکاری تیم پیوند عضو دانشگاه علوم پزشکی ایران به‌ویژه دکتر شفی‌خانی و دکتر قره‌بگلو دانست و  از تلاش‌های امیدیان، ظهوریان، قوی و خداپرست سایر همکاران واحد فراهم‌آوری اعضا در خدمت‌رسانی به بیماران در انتظار عضو پیوندی و همچنین رشد و بالندگی روزافزون این واحد تشکر کرد.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو