فعالیت‌های موسسه خانه کتاب، ادامه می‌یابد

فعالیت‌های موسسه خانه کتاب، ادامه می‌یابد

[ad_1]

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی موسسه خانه کتاب، جلسه شورای معاونان موسسه خانه کتاب با حضور حسینعلی سالاری سرپرست، سید سعید میرمحمدصادق معاون فرهنگی پژوهشی و آزاده نظربلند معاون فناوری و اطلاع رسانی موسسه خانه کتاب برگزار شد.

در این جلسه بر این موضوع که تغییر مدیریت و تعیین سرپرست در دوره انتقال، خللی در ادامه فعالیت ها و رویکردهای موسسه خانه کتاب ایجاد نخواهد کرد و این موسسه همانند گذشته به فعالیت های خود در حوزه نشر و کتاب ادامه خواهد داد، تاکید شد.

در این جلسه معاونان موسسه خانه کتاب ضمن ارایه گزارش فعالیت‌های انجام شده در سه ماهه اول سال جاری، پیشنهادها و راهکارهای خود را برای ادامه برنامه های فرهنگی در ماه های پیش رو ارائه کردند.

به گزارش ایرنا، طرخ ادغام موسسات مختلف در معاونت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که ۳۶ موسسه هستند، در ماه‌های اخیر با دستور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اجرا درآمده است و در روزهای پایانی هفته گذشته، پس از تودیع نیکنام حسینی‌پور از مدیرعاملی این موسسه، حسینعلی سالاری، با حکم محسن جوادی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد، به سرپرستی خانه کتاب منصوب شد.

[ad_2]
Source link