فرمانداردشتی: فعالیت صنوف مجاز منوط به رعایت پروتکل بهداشتی است

عبدالله نادری روز شنبه در نشست ستاد کرونای شهرستان دشتی افزود:بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا با توجه اینکه بیماری کرونا در شهرستان دشتی دروضعیت نارنجی است تمام فعالیت گروههای شغلی سه و چهار از امروز در سطح شهرستان به مدت دو هفته ممنوع است.

وی یادآورشد: حضور یک دوم کارمندان در ادارات و دستگاههای اجرایی لازم است و مسئولین ادارات باید در زمینه حضور ۵۰ درصدی کارمندان مدیریت کنند.

فرماندار دشتی افزود: محدودیت های ۲ هفته ای  تصمیمی کارشناسانه برای کاهششیوع کووید ۱۹ است و برای مهار آن همکاری همه دستگاه ها و مردم را می طلبد.

وی  از اصنافی که ناچار به تعطیلی فعالیت های اقتصادی خود هستند خواست  نهایت مشارکت، همراهی و همکاری را برای اجرای این طرح با ستاد کرونا داشته باشند.

فرماندار دشتی گفت: برگزاری هرگونه تجمع شامل مراسم عزاداری، ختم، شادی ، عروسی و دورهمی خانوادگی ممنوع است.

وی از شهروندان خواست  برای حفظ سلامت خود و خانواده هایشان در خانه بمانند و نسبت به رعایت موازین بهداشتی و فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک جدیت کامل داشته باشند.

فرماندار دشتی گفت: افرادی که آزمایش کرونای آن ها مثبت می شود و یا فردی از اعضای خانواده شان به این بیماری مبتلا می شود حتما تا بهبودی کامل در منزل بمانند تا باعث سرایت این ویروس به دیگران نباشند.

نادری خواستار همکاری و مساعدت همه رسانه های گروهی و فضای  مجازی برای اطلاع رسانی و انعکاس اخبار و موارد ضروری بیماری کرونا به شهروندان شد و از اهالی رسانه خواست  با راهبرد تامین آرامش روحی و روانی مردم نسبت به آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دقیق اهتمام ورزیده و از انتشار اخبار تنش زا پرهیز کنند.

فرماندار دشتی از همه مدیران ادارات خواست در این ایام از برگزاری جلسات و نشست های غیر ضروری خودداری کنند.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو