عقیم سازی تجهیزات: 2 انواع اتوکلاو

[ad_1]

با توجه به گزارش های منتشر شده در Pr-Inside.Com کلی فروش تجهیزات استریلیزاسیون در ایالات متحده در حدود 1 میلیارد دلار در سال 2009. این رقم انتظار می رود افزایش به $1.2 میلیارد 2014. متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران به طور فزاینده ای نگران شدن در مورد گسترش بیماری های کشنده و عوارض ناشی از انتقال عوامل بیماری زا از طریق ابزار پزشکی. بیشتر و بیشتر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال تمرکز توجه خود را بر کنترل عفونت.

عقیم سازی مناسب می تواند به جلوگیری از آلودگی میکروبی از ابزار پزشکی و محافظت از بیماران و پزشکان از انواع بیماری های عفونی. ابزار سترون می توانید با کمک فشار و گرما و تابش و راه حل های شیمیایی.

عقیم سازی تجهیزات: انواع اتوکلاو

اتوکلاو نوع عقیم سازی تجهیزات است که برای استریل کردن ابزار مورد استفاده در بیمارستان و کلینیک های زیبایی سرو تو سرو و, سوراخ کردن بدن, فروشگاه ها. تابع اولیه از این دستگاه برای کشتن میکروارگانیسم های بیماری زا.

پاتوژن ها کشته می شوند با استفاده از گرمای شدید فشار و بخار به ابزار قرار داده شده در داخل عقیم سازی اتاق. حفظ فشار داخل محفظه معمولا 15 پوند (lb)/inch2 در بیش از فشار نرمال اتمسفر. مجموع زمان صرف شده برای رسیدن کامل نازایی بستگی به حجم مقالات و نوع مواد مورد استفاده در آنها است. دو نوع مختلف از اتوکلاو هستند:

رو به پایین جابه جایی

از این رو جابه جایی اتوکلاو استريلايزر است همچنین شناخته شده به عنوان یک جاذبه جابجایی واحد. آن را با استفاده از یک عنصر حرارت برای گرم کردن آب و تولید بخار. بخار آن از هوا سبکتر است, نیروهای هوا در داخل عقیم سازی اتاق به حرکت رو به پایین. در نهایت حرکت هوا از طریق سوراخ های تخلیه از عقیم سازی اتاق. هنگامی که درجه حرارت در اتاق کافی است سوراخ شده است به طور خودکار بسته و عقیم سازی فرآیند آغاز شده است.

فشار مثبت جابه جایی

این عقیم سازی تجهیزات یک نسخه بهبود یافته از این رو جابه جایی اتوکلاو. آن را با استفاده از یک اتاق جداگانه برای ایجاد و نگه بخار. هنگامی که مقدار کافی از بخار آب انباشته شده است از آن منتشر شده است به عقیم سازی واحد در تحت فشار انفجار. این نیروهای هوایی را به حرکت را از طریق سوراخ های تخلیه و شروع به عقیم سازی فرایند.

دیگر اتوکلاو موجود در بازار امروز شامل فشار منفی جابه جایی سه گانه خلاء نوع “N” واحد و نوع “B” واحد اتوکلاو.

برای خرید با کیفیت برتر عقیم سازی تجهیزات رقابتی ترین بازدید expressmedicalsupplies.com. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از عقیم سازی منابع از جمله اتوکلاو ، ضد عفونی کننده ابزار پاک کننده گریس استریل و راه حل های عفونی زباله های کیسه های.

[ad_2]