شبکه شاد، امن‌ترین بستر آموزشی است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، قاسم بصیری روز یکشنبه در نشست مدیرکل و معاونان آموزش و پرورش استان با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان از طریق ویدئوکنفرانس با اشاره به ظرفیت های شبکه شاد افزود: این شبکه آموزشی دائم بروزرسانی شده و به منظور تسهیل فرایند یاددهی – یادگیری قابلیت های جدیدی به آن افزوده می شود.

وی اظهار داشت: اخیرا شاهد بودیم چالش ها و مشکلاتی برای تعدادی از دانش آموزان در بستر پیام رسان های غیر ایرانی به وجود آمد که موجب نگرانی های والدین و اضطراب و ترس دانش آموزان شد، اما به یقین می توان گفت، شبکه شاد، امن ترین بستر آموزشی برای معلمان و دانش آموزان است که امکان هیچ گونه سو استفاده و تهدیدی در آن وجود ندارد.

رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان خاطرنشان کرد:  نباید فقط درصدد عیب جویی از شبکه شاد که شبکه ای داخلی هست باشیم، بلکه باید کمک کنیم تا نقوص احتمالی آن جمع آوری و گزارش داده شود تا مقدمات رفع آن فراهم شود.

بصیری بر پیگیری احراز هویت دانش آموزان و معلمان در شبکه شاد، تاکید کرد و گفت: در آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان باید موضوع احراز هویت دانش آموزان با جدیت بیشتری انجام و ایرادهای زیرساختی آن طی گزارش هایی کتبی به اداره کل ارسال شود.

[ad_2]

Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو