شاخک های فاسد شورای شهر لس آنجلس 7000 مایل کشیده شده اند

[ad_1]

دو سال اخیر کووید فقط یک کار خوب برای شهروندان آمریکایی انجام داده است. نور روشنی بر فساد در سطوح سیاسی، هم محلی و هم ملی می اندازد. فساد در شورای شهر لس آنجلس در اخبار مستند است. اگر مردم آمریکا این تصور صادقانه را داشتند که سیاستمدارانی که آنها را نمایندگی می کنند نماینده آنها هستند، در اشتباه بزرگی بودند. مضطرب و بیداری است.

شورای شهر لس آنجلس (LA) کادری از سیاستمداران محلی است که در فساد و ایجاد فقر، جنایت، سوء مصرف مواد مخدر و دزدی افراد آزاد در ایالت نقش دارند. همه این جنبه ها در شهر و فراتر از آن در حال افزایش است. با این حال، علیرغم همه مشکلات فزاینده در سطح محلی، برخی از اعضای شورای شهرداری لس آنجلس زمانی را برای همکاری با یک دولت خارجی، ارمنستان، و همدردی با جنایات فجیع آن پیدا می کنند.

کیفرخواست رشوه و فساد

در چند سال گذشته، اعضای شورای شهر لس آنجلس به رشوه خواری و فساد متهم شده اند. سه اتهام دو ساله برای اعضای فعلی یا سابق شورای شهر لس آنجلس.

آقای اوفارل [L] با آرتاک بیگلریان – عکس آقای فارل توییتر

آمارها نشان می دهد که 66000 بی خانمان در هر پارک و گوشه شهر دراز می کشند و کمپ می زنند که این یک پدیده افسرده کننده رو به رشد است. با این حال، اعضای شورای شهرداری لس آنجلس زمانی را برای حمایت از ارمنستان، بازیگر بد قفقاز، منطقه ای در 7000 مایلی تالار شهر لس آنجلس که اروپا و آسیا را در بر می گیرد، پیدا می کنند.

چرا شورای شهر لس آنجلس از ارمنستان حمایت می کند؟

این سوال را باید پرسید: چرا شورای شهر لس آنجلس از ارمنستان حمایت می کند؟

با این حال، شهرت ارمنستان به دلیل جنایات هولناکی است که علیه همسایه خود آذربایجان انجام شده است. معروف است که بسیاری از ارامنه در طول جنگ جهانی دوم از رژیم نازی حمایت کردند. با این حال، امروز، همکاران ارمنی نازی به عنوان قهرمانان ملی در ارمنستان با ساخت مجسمه های عظیم به یاد آنها مورد ستایش قرار می گیرند. این یک واقعیت بی احترامی برای یهودیان است، اما اعضای یهودی شورای شهر لس آنجلس آن را نادیده می گیرند.

چرا چنین می شود؟ آیا ممکن است اعضای شورای شهرداری لس آنجلس توسط لابی ارمنی مورد سازش قرار گرفته باشند؟ آیا لابی‌ها حساب‌های بانکی خود را برای کمپین خود لکه دار می‌کنند؟ زمزمه هایی شنیده می شود که این واقعیت پروژه های شورای شهر لس آنجلس است. اگر این درست باشد، به این معنی است که در پشت پرده بی صداقتی اتفاق می افتد. آیا برخی از اعضای هیئت مدیره از نظر سیاسی و مالی فرصت طلب هستند؟

کار شورای شهر لس آنجلس را بررسی کنید

میچ اوفارل در حال حاضر یکی از اعضای شورای شهر لس آنجلس برای منطقه 13 است که جوامع سیلور لیک، اکو پارک و وست لیک را پوشش می دهد.

داستان را نادیده بگیرید

در 1 نوامبر 2021، آقای اوفارل با افتخار یک مطلب را منتشر کرد توییت:”برای من باعث افتخار بود که روز جمعه در تالار شهر لس آنجلس با آرتاک بیگلاریان، وزیر امور خارجه جمهوری آرتساخ دیدار کنم.

آرتساخ نامی است که ارمنیان با آن به سرزمین آذربایجان قره باغ که ارمنستان 30 سال است به طور غیرقانونی آن را اشغال کرده است، می گویند. این اشغال در سال 2020 و پس از جنگ 44 روزه آذربایجان و ارمنستان که طی آن این سرزمین توسط مالک واقعی آن، آذربایجان آزاد شد، پایان یافت.

آرتساخ جامعه جهانی آن را به رسمیت نشناخت زیرا در سطح بین المللی به عنوان بخشی از آذربایجان شناخته شده است.

آقای اوفارل این واقعیت را نادیده گرفت که ایالات متحده هرگز آن را به رسمیت نشناخت “آرتساخ”، بنابراین آرتاک بیگلریان یک “وزیر” از حالتی که وجود ندارد، “جمهوری آرتساخ”.

یکی از اعضای شورا به تبلیغ و تاریخ دروغ می پردازد

اما ماجرا با اعلامیه های دروغین و دروغ های آشکار به اینجا ختم نمی شود. آقای اوفارل در توییت خود ادامه داد:ما به همراه برخی از همکارانم در شورا، درباره چگونگی کمک و کمک لس آنجلس به جمهوری آرتساخ که مورد تجاوز ترکیه و آذربایجان و همچنین اشغال بوده است، بحث کردیم.

کمک آقای O’Farrell در مورد وجود ندارد “جمهوری آرتساخ” در تضاد با سیاست ایالات متحده است:که در ایالات متحده یکی از اکثریت قریب به اتفاق کشورهایی است که آرتساخ را به عنوان یک کشور مستقل به رسمیت نمی شناسند و در عوض منطقه آرتساخ یا قره باغ کوهستانی را به عنوان بخشی از آذربایجان به رسمیت می شناسند.«مهمان او آرتاک بیگلاریان قلابی است “وزیر” از آرتساخ که وجود ندارد.

جالب است بدانیم از حمایتی که اعضای شورا برای آرتساخ جمع می کنند کجا استفاده می شود.

توییت های تبلیغاتی بیشتر

یکی دیگر از تبلیغات توییت های آقای اوفارل این است که ترکیه و آذربایجان از تجاوز و اشغالگری علیه چیزهای موجود استفاده کرده اند. “آرتساخ.” متجاوز در این منطقه ارمنستان در اشغال و کشتار غیرنظامیان آذربایجانی طی تهاجم و جنگ علیه آذربایجان بین سالهای 1988 تا 1994 بود. ترکیه نیز مانند اسرائیل به سادگی متحد آذربایجان است و تنها از آذربایجان حمایت سیاسی کرده است.

مدت کوتاهی از تحقیق و تحقیق توسط مشاور اوفارل به او نشان خواهد داد که جنگ 44 روزه در سال 2020 بین آذربایجان و ارمنستان به 30 سال اشغال غیرقانونی قره باغ توسط ارمنستان پایان داد. عکس او با آرتاک بیگلریان فقط نشان می دهد که او با تاریخ منطقه آشنایی چندانی ندارد. یا آن، یا در اینجا بسیار بیشتر از آنچه می توانید ببینید وجود دارد.

توییتر اوفارل ادامه می دهد:من به عنوان نماینده ارمنستان کوچک افتخار می کنم که با ارامنه در همه جا از جمله مردم آرتساخ همبستگی دارم و قول می دهم به هر نحوی که می توانیم کمک کنم.

مقایسه جنایات
مقایسه جنایات

شورای همبستگی با متجاوز نظامی نسل کشی

آیا مشاور اوفارل و همکارانش در شورا نیز با تهاجم ارامنه و اشغال غیرقانونی 20 درصد از اراضی مستقل آذربایجان همبستگی دارند؟ آیا آنها با پاکسازی قومیتی که ارامنه در آنجا انجام می دهند همبستگی دارند؟ ارامنه 800000 آذربایجانی را اخراج کردند، خانه های آنها را غارت و ویران کردند و نسل کشی خوجالی را به خوبی مستند کردند.

آیا آنها با ارامنه ای که در جریان حملات موشکی در جنگ 44 روزه در سال 2020، 65 مسجد را در شهرهای گنجه، بردا و تارتار آذربایجان که دور از منطقه جنگی قرار دارند، ویران کردند و 100 غیرنظامی را کشتند، همبستگی دارند؟

قطب‌نمای اخلاقی آقای اوفارل و همکارانش در شورا کجاست؟ آیا آنها برای کمپین انتخاباتی خود آنقدر به کمک های مالی ارامنه نیاز دارند تا از این جنایات هولناک بدون هیچ دلسوزی یا خودخواهی حمایت کنند؟

همکاری شورای شهر لس آنجلس با آرتساخ جعلی ادامه دارد

پل کورتس، عضو شورای شهر لس آنجلس (@ PaulKoretzCD5)، به نمایندگی از این پنج نفرشما ناحیه شورای، شورا، کوین دی لئون (@kdeleon)، نماینده منطقه چهاردهم شورای، و شورای شهر نیتیاورامان، نماینده 4شما شورای منطقه. این سه عضو شورای شهر لس آنجلس نیز باید نکاتی را که در اینجا مطرح شده در نظر بگیرند.

ارتباط پل کرکوریان است

پل کرکوریان، که در حال حاضر عضو شورای شهر لس آنجلس است، به نمایندگی از 2nd ناحیه شورا اولین ارمنی-آمریکایی است که در شهر لس آنجلس به سمت ریاست برگزیده شد.

کرکریان، عضو شورای شهر، حامی بزرگ داشناک های رادیکال ارمنی، جلسه شورای شهرداری لس آنجلس را با مهمانان سازماندهی کرد. “وزیر آرتساخ.”

حزب سیاسی ناسیونالیست و سوسیالیست ارمنی

حزب داشناکتسوتیون، فدراسیون انقلابی ارمنی، با نام اختصاری داشناک، یک حزب سیاسی ناسیونالیست و سوسیالیست ارمنی است که در سال 1890 در تفلیس، امپراتوری روسیه، تفلیس کنونی، گرجستان تأسیس شد. امروزه این حزب در ارمنستان، لبنان، ایران و در کشورهایی که دیاسپورای ارمنی در آن حضور دارد، فعالیت می کند، که شامل جامعه بزرگ ارمنی مهاجر در منطقه وسیع لس آنجلس می شود.

در طول جنگ جهانی دوم، داشناک ها از هیتلر و برنامه ترور او، هولوکاست، حمایت کردند. رهبران فعال داشناک حتی به همدستان نازی ها تبدیل شدند. امروزه از این همدستان نازی به عنوان قهرمانان ملی چه در ارمنستان و چه در میان داشناک ها در لس آنجلس و فراتر از آن تجلیل می شود.

علاوه بر این، JCAG (کماندوهای عدالت نسل کشی ارامنه)، یک سازمان تروریستی ارمنی که جان 25 غیرنظامی بی گناه را گرفت، به عنوان بازوی تروریستی داشناک ها عمل می کند. بازوی اصلی لابی آنها کمیته ملی ارمنی آمریکا (ANCA) است که از طریق اعضای خود کمپین های انتخاباتی بسیاری از سناتورها و نمایندگان کنگره آمریکا و همچنین قانونگذاران کالیفرنیا و اعضای شورای شهر لس آنجلس مانند میچ اوفارل را تامین مالی می کند. ، پل کورتس، کوین دی لئون و دیگران را می توان نام برد.

آیا سیاستمداران آمریکایی درک می کنند که به چه کسانی می پیوندند؟

در میان مهمانان در پذیرایی که برای “وزیر آرتساخ” در کنسولگری ارمنستان در گلندیل، کالیفرنیا، جایی که تعداد زیادی از مهاجران ارمنی ساکن هستند، نمایندگانی به سنای کالیفرنیا، سناتورهای دموکرات آنتونی جی. پورتانتینو، نماینده 25شما ناحیه سنا، که بخش‌هایی از دره‌های سن فرناندو و سن گابریل را پوشش می‌دهد، و ماریا النا دورازو، معاون سابق کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) به نمایندگی از 24شما شهرستان سنا، که مرکز لس آنجلس و شرق لس آنجلس را پوشش می دهد.

از طریق او توییتر نسیمی آقایف، سرکنسول آذربایجان در لس آنجلس، این سوال را خطاب به مقامات منتخب کالیفرنیا که با آرتاک بیگلاریان ملاقات کردند، مطرح کرد:آیا در مورد جنایات محکومان بین المللی ارمنستان صحبت کردید؟ یا اینکه حمایت مداوم از کمپین منافع ویژه ارمنستان در لس آنجلس موضوع شماره یک جلسه بود؟

شهروندان کالیفرنیا که اکنون از حقایق دو جنگ در قره باغ و لابی ارمنی در شهر و ایالت خود مطلع شده اند، باید ارتباط بین منتخبان خود در ایالت و شهر لس آنجلس و جعلی را محکوم کنند. “وزیر آرتساخ” و حمایت آنها از جنایات مطرود ارمنستان.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme nakitGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesAlbibetSpaceman Oynavozol 2200Vizyon ITbuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmapoultry processingLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma beylikdüzü evden eve nakliyathipercasino