سیاست های انرژی بایدن-AOC برای آمریکایی ها همان کاری را انجام می دهد که وسواس آب و هوا با بریتانیایی ها می کند

[ad_1]

ویرجینیا قانون اقتصاد پاک را تصویب کرد. کشورهای دیگر نیز قوانین مشابهی را اجرا کرده اند. AOC به یک دوره جدید سبز ملی نیاز دارد. پرزیدنت بایدن این را از طریق یک فرمان اجرایی اجرا می کند. بریتانیا مصمم است به انتشار گازهای گلخانه‌ای به صفر برسد. اتحادیه اروپا به دنبال توافق سبز است.

همه این سیاست ها باعث افزایش قیمت انرژی، کاهش مشاغل و کشتار مردم می شود. به جای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، آنها به سادگی آنها را به خارج از کشور منتقل می کنند، با ترکیبی از آلودگی عظیم هوا و آب، تخریب زیستگاه و نابودی حیات وحش – زیرا چین و سایر کشورها هر سال زغال سنگ، نفت و گاز بیشتری می سوزانند تا سطح زندگی مردم خود را بهبود بخشند … و استخراج کنند. و مواد خام برای توربین‌های بادی، پنل‌های خورشیدی و باتری‌هایی را که آنها برای کشورهایی که دچار آب و هوا هستند تولید می‌کنند، فرآوری کنند.

نتیجه خالص: پیشرفت به سوی صفر خالص جهانی صفر است – بدتر از صفر – و همه مشاغل از دست رفته، فقر فزاینده، کاهش استانداردهای زندگی و مرگ و میرهای سیاسی بیهوده است.

سیاست های انرژی بایدن-AOC

پرزیدنت بایدن خواهان تولید برق بدون هیدروکربن تا سال 2035 و استخراج و استفاده از سوخت های فسیلی تا سال 2050 است. گاز طبیعی برای تامین کارخانه ها یا گرمایش، آب گرم و پخت و پز در خانه ها، بیمارستان ها و مشاغل وجود ندارد. بدون مواد خام پتروشیمی برای کود، پلاستیک، دارو و هزاران محصول مهم و روزمره دیگر.

تمام انرژی در ایالات متحده از باد، خورشید و انرژی ذخیره سازی تامین خواهد شد – میلیون ها توربین بادی، میلیاردها پنل خورشیدی و میلیاردها باتری پراکنده در سراسر قاره ایالات متحده و در امتداد سواحل آن. مواد پتروشیمی از محصولات کاشته شده در میلیون ها هکتار از زیستگاه های قبلی حیات وحش به دست می آید.

برای مدیریت این برنامه انحصاری، تیم بایدن خطوط لوله، اجاره و مجوزها را لغو کرد. بانک ها را تحت فشار قرار می دهد تا وام برای حفاری را متوقف کنند. و تعدادی مقررات را صادر کرد که باعث کاهش سرعت و افزایش هزینه پروژه های سوخت فسیلی می شود – در حالی که گرفتن مجوز برای تاسیسات بادی و خورشیدی در مقیاس صنعتی را آسان می کند. قیمت انرژی، حمل و نقل، غذا، خدمات و خودروهای مستعمل به طور قابل پیش بینی افزایش یافته است. تورم و قیمت مصرف کننده به بالاترین حد در 40 سال گذشته رسیده است.

قیمت گاز طبیعی هنری هاب از 2.61 دلار به ازای هر mcf (هزار فوت مکعب یا میلیون ها BTU) در نوامبر 2020 به 5.51 دلار در اکتبر 2021 دو برابر شد، قبل از کاهش به 4.75 دلار در ژانویه 2022. زیرا افزایش قیمت های جهانی باعث افزایش حفاری، کسری و افزایش تولید شده است. شرکت های دولتی و خصوصی آمریکا قیمت بنزین معمولی در سراسر کشور در سال 2020 به طور متوسط ​​2.17 دلار در هر گالن بود، اما در مدت مشابه به 3.39 دلار در هر گال (4.38 دلار در کالیفرنیا) رسید.

از آنجایی که آمریکایی‌ها نگران قیمت‌های بالای غیرضروری هستند و از آنها رنجیده می‌شوند – و متعجبند که آینده چه خواهد شد – آنها می‌توانند به بریتانیا و اتحادیه اروپا نگاه کنند (الف) تا برکات خود را روی قیمت‌های نسبتاً پایین امروز حساب کنند و (ب) در مورد مدت زمان ماندگاری آنها فکر کنند. سیاست های اقلیمی می تواند معیشت و استانداردهای زندگی آمریکا را تحت تأثیر قرار دهد.

شیدایی آب و هوایی بریتانیا

بریتانیا و قاره اروپا قبلاً آینده باد و آفتاب را پذیرفته اند، نیروگاه های زغال سنگ و هسته ای را بسته اند و فرکینگ را برای آن ممنوع کرده اند.

گاز طبیعی زیر پای آنها در حالی که تولید در دریای شمال همچنان کاهش می یابد. آنها گردباد این سیاستهای ناشیانه بیهوده را درو کردند.

(توضیح و طعنه آمیز است که سازمان های روسی بسیاری از کمپین های اطلاعات نادرست علیه فرکینگ در ایالات متحده، بریتانیا و اتحادیه اروپا را با هدایت وجوه از طریق شرکت های حقوقی برمودا، یک شرکت جعلی و بنیاد تغییر دریا به باشگاه سیرا، شبکه اقدام اقلیمی تامین می کنند. و گروه های دیگر.)

توربین‌های بادی تحسین‌شده در بریتانیا و اروپا با 14 درصد «ظرفیت» برق تولید می‌کنند – سه ساعت در روز، یک روز در هفته، چهار روز در ماه، با انفجارهای کوتاه، در لحظات کاملاً غیرقابل پیش‌بینی، برق تولید می‌کنند. انرژی خورشیدی زمستانی آنها به همان اندازه پراکنده و غیرقابل پیش بینی است. هیچ جامعه مدرنی نمی تواند با چنین انرژی کار کند.

شکاف های بزرگ با تولید گاز و زغال سنگ پر می شود و بیشتر گاز از روسیه و ایالات متحده تامین می شود. اما آسیا نیز خواهان گاز است و روسیه با گاز خود سیاست خط لوله اوکراین/نورد استریم 2 را بازی می کند و با افزایش تقاضا، عرضه را کاهش می دهد. بریتانیا و اتحادیه اروپا قیمت گاز و برق برای خانه و تجارت در استراتوسفر دارند – پنج تا ده برابر بیشتر از قیمت‌هایی که آمریکایی‌ها در دوره بایدن می‌پردازند.

خوشبختانه برای خانواده ها و مشاغل، دفتر بریتانیا برای بازارهای گاز و برق (Ofgem) تنظیم می کند که چه مقدار از آب و برق می تواند شارژ شود. اما این اغلب به معنای نگه داشتن قیمت انرژی برای خانوارها، بیمارستان ها، مدارس و مشاغل بسیار کمتر از هزینه واقعی آب و برق است – با نتایج قابل پیش بینی.

کارشناسان می گویند با افزایش قیمت فعلی در آوریل 2022 متوسط ​​صورتحساب سالانه خانوار 1277 پوندی (1755 دلار) می تواند به 1865 پوند (2530 دلار) برسد – برای خانه ها و آپارتمان هایی که بسیار کوچکتر از خانه های ایالات متحده هستند، در شرایط آب و هوایی. با دمای شدید تابستان و زمستان بسیار کمتر از بسیاری از ایالات متحده است. صورت‌حساب‌های سالانه می‌توانند از 2000 پوند (2715 دلار) یا خیلی بیشتر در هنگام بررسی Ofgem در ماه اوت تجاوز کنند.

اقدام ملی انرژی می‌گوید که این امر می‌تواند بیش از 6 میلیون خانوار در بریتانیا (تقریبا یک چهارم کل خانوارها) را در «فقر سوختی» قرار دهد – قادر به تامین گرمای کافی نیستند و اغلب مجبورند بین گرم کردن یا غذا خوردن یکی را انتخاب کنند، حتی زمانی که دمای داخلی پایین است. سلامتی و زندگی آنها در خطر است.

برای خانواده هایی که خواهان امنیت بودجه هستند، میانگین معامله 12 ماهه با نرخ ثابت برای یک خانواده معمولی اکنون تقریباً 2500 پوند (3430 دلار) هزینه دارد. اما آخرین پیشنهاد نرخ ثابت از دومین تامین کننده انرژی بریتانیا تقریباً 4200 پوند (5750 دلار) است! به این دلیل که انتظار می‌رود هزینه تولید گاز طبیعی و برق همچنان در حال افزایش باشد – و به این دلیل که شرکت‌های آب و برق باید به اپراتورهای توربین بادی «پرداخت‌های محدودکننده» بپردازند تا توربین‌ها را در زمانی که انرژی بیشتری تولید می‌کنند در شبکه و می‌توانند خاموش کنند. به عهده گرفتن!

قیمت گاز طبیعی در ماه آینده در هاب هلند TTF (استاندارد اروپایی تجارت گاز) اخیراً به 93.3 یورو (107 دلار) در هر مگاوات ساعت رسیده است. این 31 دلار به ازای هر mcf است – بیش از شش برابر قیمت Henry Hub برای ژانویه 2022. فقط یک ماه قبل، قیمت گاز اروپا در روز آینده به 61 دلار در هر mcf رسید!

ورشکستگی تامین کنندگان انرژی در بریتانیا

جای تعجب نیست که 30 تامین کننده انرژی در بریتانیا تا پایان سال 2021 ورشکسته شدند – باعث شد خانواده ها و مشاغل برای یافتن تامین کنندگان جدید با قیمت های گرمایشی و آشپزی با مشکل مواجه شوند. وقتی شرکت‌های آب و برق نتوانند از مشتریان نزدیک به هزینه‌های عملیاتی دریافت کنند، افزایش می‌یابند.

جای تعجب نیست که دو سوم مستاجران بریتانیا برای پرداخت قبوض انرژی خود با مشکل مواجه هستند و 400000 خانوار انگلیسی دیگر در خطر از دست دادن تامین کنندگان گاز و برق خود قبل از کریسمس گذشته هستند. مردم از افزایش هزینه انرژی “واقعا وحشت زده” هستند. تعداد بیش از حد مرگ و میر ناشی از فقر انرژی در زمستان احتمالاً رکوردهای جدیدی را ثبت می کند.

سلامتی، استانداردهای زندگی رو به کاهش است

سلامت و استانداردهای زندگی در بریتانیا و اروپا احتمالاً به طور قابل توجهی بدتر می شود. علاوه بر هزینه های جنون آمیز انرژی، دستمزدها و هزینه های زیست محیطی بسیار بالاتر از آسیا است. سرامیک، فولاد، آلومینیوم، خودروسازی و سایر شرکت ها و صنایع انرژی بر غیررقابتی می شوند. تولید، شغل، استفاده از انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای به سادگی به سمت آسیا می رود.

سیاست های اقلیمی و انرژی، همراه با تقاضای شدید جهانی، کاهش قیمت انرژی در اروپا را بعید می سازد. و در حالی که اتحادیه اروپا اخیراً به گاز طبیعی و انرژی هسته‌ای «پایدار» رأی داده است، دستیابی به گاز مقرون به صرفه و ساخت نیروگاه‌های هسته‌ای جدید سال‌ها طول می‌کشد و در هر مرحله با آن مبارزه می‌شود. کسوف های دائمی می توانند مانند کالیفرنیا رایج شوند.

مادلین گرانت، روزنامه‌نگار می‌گوید، سیاستمداران بریتانیایی «هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهند» و درباره کاهش حاشیه‌ها بحث می‌کنند، شاید با کاهش 5 درصد مالیات بر ارزش افزوده انرژی یا 25 درصد یارانه‌های اجتماعی سبز در قبوض برق. اما آن‌ها جرأت نمی‌کنند سیاست‌های سبز را زیر سؤال ببرند که باعث افزایش قیمت انرژی می‌شود، در نهایت هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند و سپس «مالیات‌های آلایندگی» عظیم جدید بر خودروهای گازسوز و دیزلی وضع می‌کنند.

بریتانیا و اروپا باید ذخایر عظیم شیل خود را حفاری و در هم بشکنند. پس از بستن نیروگاه های هسته ای قدیمی خود، آنها باید شروع به ساخت راکتورهای کوچک مدولار کنند. بقیه کشورهای توسعه یافته باید چنین اقداماتی را انجام دهند – و نه فقط به این دلیل که چین، هند و بقیه کشورهای در حال توسعه در آستانه کنار گذاشتن سوخت‌های فسیلی و تکیه بر انرژی غیرقابل اعتماد بادی و خورشیدی نیستند، بلکه برای نجات کارگران مکان‌ها. و زندگی می کند.

گذشته کریسمس بریتانیا

در غیر این صورت، گذشته کریسمس بریتانیا برای همیشه آینده کریسمس آن برای اروپا و آمریکا خواهد بود. اسکروج از مارلی یاد گرفت. آیا بوریس جانسون، جو بایدن، AOC و سرنوشت آنها از واقعیت درس خواهند گرفت؟

جوزف بایدن، ساکن کاخ سفید، خانه مردم

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme nakittakipçi satın alGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaAlbibetSpaceman Oynavozol 2200Vizyon ITbuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmapoultry processingLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma beylikdüzü evden eve nakliyathipercasino