سه هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی بروجرد انجام شد

حمید آزادبخت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع واحدهای صنفی بازرسی شده این شهرستان ۱۰ واحد که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکردند، پلمب شد.

وی اظهارداشت: با اعمال محدودیتها در موج سوم کرونا و تشدید نظارتها با همکاری گشت های مشترک بیش از ۹۰ درصد واحدهای صنفی همکاری لازم را با اداره صمت در رعایت پروتکلها داشته و ساعت ۱۸ اقدام به تعطیلی واحد صنفی خود کردند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا صاحبان بسیاری از واحدهای صنفی، تولیدی و صنعتی بروجرد متحمل خسارت‌های مالی فراوان شدند.
وی اضافه کرد: بروجرد دارای ۱۶ هزار واحد صنفی دارای مجوز است که با شیوع کرونا در موج اول ۷۰ درصد از واحدهای صنفی به صورت داوطلبانه فعالیت کاری خود را تعطیل کرده و یک هزار و ۲۰۰ واحد صنفی متخلف پلمب شد.
آزادبخت ضمن تشکر و همکاری صنوف در بحث رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه داد: تعطیلی داوطلبانه بسیاری از صنوف شهرستان نشانه فرهنگ و آگاهی مردم از خطر کرونا و حمایت کادر درمان است.

وی یادآور شد: بازرسی ها در بسیاری از موارد با تذکر، ارشاد و تعهد همراه بوده و  اکیپ گشت مشترک نیروی انتظامی، بهداشت، صمت اتاق اصناف و تشکلهای صنفی در ۲ نوبت  صبح و عصر بر اجرای پروتکلهای بهداشتی نظارت دارند.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو