سلامت برای اولین بار از فن آوری های GOHFT کسب و کار را نقد کنید

[ad_1]

که مقر آن در, Carson City, نوادا, سلامت, اولین Technologies (GOHFT) ارائه انواع محصولات غذایی از طریق بازاریابی چند سطحی کانال. یک شرکت جدیدتر وارد بازار دوز سالم از علت سعی و کوشش بود و در. اولین سفارش کسب و کار ساخت حس از HFT طرح پرداخت غرامت است که MLM سنتی.

به عنوان من بررسی اطلاعات ارائه شده آنلاین توسط گوگل من نگه داشته از دیدن غالب را تم. سلامت برای اولین بار از فن آوری های طرح دارای چندین جایزه جریان و یک “پاورلاین استخر قدرت” برای ثبت نام. من مطمئن هستم که دقیقا چه بود و یا چگونه آن را کمک جدید صفحه اصلی صاحبان کسب و کار سودآور تبدیل شده حق دور, بنابراین من آن را chalked تا تغییر نام سبک قدیمی MLM طرح پرداخت غرامت.

بیشتر و بیشتر صاحبان کسب و کار خانگی در حال تحقق مدل کسب و کار MLM شما فراهم می کند با یک کسری از جبران خسارت که جدید GPT مدل می کند. برای همه از کار مورد نیاز برای ساخت یک زیرمجموعه آن درست به نظر نمی رسد که شما نیز باید مورد نیاز برای خرید و انبار موجودی فیزیکی به عنوان مورد نیاز است سلامت برای اولین بار از فن آوری های. این است که بازاریابی خود را بسیار ساطور.

چرا که شما نیاز به موجودی انبار برای شروع با HFT آنها در حال ارائه برنامه های تامین مالی در محصولات خود را. این قطعا به نظر می رسد به رفتن در برابر روند از جدید ترین “ردیف بالا فروش مستقیم” شرکت GPT طرح جبران خسارت. دلیل بیشتر صاحبان کسب و کار خانگی در حال امید بستن این مدل کسب و کار جدید (در میان چیزهای دیگر) است که شما لازم نیست به انبار موجودی فیزیکی و یا خرید محصولات در صف مقابل.

با تمام این حال گفت: من شروع به جستجو برای آموزش است که مطمئن شوید که به ارائه با یک شرکت فروش محصولات غذایی و مجتمع تجهیزات پزشکی. آن را سخت به در کسب و کار اگر آموزش کافی در این محصول و همچنین بازاریابی نیست ارائه شده به عنوان بخشی از بسته است. از آنچه که من می تواند پیدا کردن در گوگل (یا نه) HFT هیچ اشاره ای از آموزش های جدید خود را, مشاوران… اوه!

حقیقت این است که تعداد بسیار کمی وجود دارد که شرکت های ارائه تمام مزایای یک نیاز در کسب و کار خانه. در بالای لیست آنلاین آموزش بازاریابی (60 ٪ از تمام تجارت در حال حاضر انجام می شود انجام شده در اینترنت) و سودآور GPT طرح جبران که نمی کند نیاز به چند سطح بازاریابی است. من به شما اطمینان می دهم اگر شما زرنگ و دانا در مورد انجام علت سعی و کوشش خود شما را پیدا خواهد کرد این شرکت است. اما محتاط از همه شبه در طول راه از فروش به شما همه چیز را تحت خورشید و قرار دادن هر چیزی در جیب شما.

[ad_2]