سرمربی تیم کردستان: مطمئنم لیگ فوتبال زنان برگزار نمی‌شود

 سرمربی تیم کردستان: مطمئنم لیگ فوتبال زنان برگزار نمی‌شود

[ad_1]

سمیه شهبازی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مطمئنم که ادامه مسابقات لیگ برتر برگزار نمی‌شود. فدراسیون غیر رسمی اعلام کرده که این مسابقات را برگزار نمی‌کند. نمی دانم چرا به صورت رسمی لغو این رقابت‌ها را اعلام نمی‌کنند.

وی افزود: این تعلل در تصمیم‌گیری و مشخص نکردن قهرمان به بازیکنان، باشگاه‌ها و سرمربیان آسیب می‌رساند. اینک باید به فکر فصل آینده باشیم و برای آن برنامه‌ریزی انجام شود.  

سرمربی تیم فوتبال زنان وچان کردستان در خصوص اینکه برخی از باشگاه‌ها هنوز هزینه خوابگاه فوتبالیست‌ها را می‌دهند و بلاتکلیف هستند، گفت: به نظرم باشگاه‌ها هزینه‌ای اکنون برای خوابگاه بازیکنان نمی‌دهند. باشگاهی که در این زمینه به بازیکنان حرفی می‌زند نمی‌خواهد مبلغ قرارداد او را بدهد. در واقع این کار توجیه کردن خودشان است. حداقل می‌دانم که باشگاه وچان، ذوب آهن و سپاهان اینگونه نیستند.

وی ادامه داد: برای فصل بعد هم هنوز هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده است و تصمیمی هم نگرفتم. تنها می‌دانم که برخی از تیم‌ها خود را برای لیگ برتر آماده می‌کنند.

شهبازی یادآور شد: در این فصل نقاط قوت زیادی داشتیم و بازیکنان با شور و اشتیاق و استعداد فراوان بدون امکانات و درآمد مالی بازی می‌کردند. اینکه باشگاه‌ها در بخش زنان ۱۲ تیم بدهند؛ در این شرایط بسیار دشوار است. هزینه‌ها و قراردادها سنگین هستند و در هر شهری بر خلاف فوتسال به سختی می‌توان زمین چمن خوب پیدا کرد. در فوتسال می‌توان در هر شهری سالن‌های زیادی پیدا کرد اما در فوتبال اینگونه نیست. علاقه و استعداد بازیکنان این شرایط سخت را آسان‌تر می‌کند. باید از لحاظ امکانات و سخت افزاری شرایط بهتری را در لیگ برتر داشته باشیم.

[ad_2]
Source link