1. سونی کراکل

    Sony Crackle یکی از بهترین سیستم عامل ها برای بارگیری فیلم ها به چند زبان است. به منظور دانلود فیلم های رایگان از سکوی سونی ، فقط باید وارد سیستم شوید و یک لیست تماشا ایجاد کنید. پس از انجام این کار ، براساس علاقه خود به شما توصیه می شود. ممکن است در حال حاضر در منطقه شما در دسترس نباشد اما شما می توانید با استفاده از خدمات پروکسی به آنها دسترسی پیدا کنید.
  2. تلویزیون پلوتو

تلویزیون پلوتون کاملاً تلویزیون رایگان است و بیش از 100 کانال تلویزیونی زنده به علاوه در آنجا می توانید برنامه های تلویزیونی را بصورت آنلاین و با استفاده از اینترنت تماشا کنید. تمام کانالهای موجود در پلوتو به اخبار ، تلویزیون ، فیلم ، تکنیک ، ورزش و دیگر دسته بندی ها تقسیم شده اند.

همچنین می توانید از برنامه موبایل خود برای لذت بردن از مطالب موجود استفاده کنید. آنها همچنین یک کانال فیلم جداگانه نیز دارند. تنها چیزی که باید بدانید که این در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است.

8- فرهنگ باز
دانلود فیلم خارجی بدون سانسور

جدا از فیلم و برنامه های تلویزیونی ، فرهنگ آزاد هزاران دوره آنلاین ، کتاب صوتی ، کتاب های درسی و کتاب الکترونیکی را به زبان های مختلف ارائه می دهد. این مجموعه عظیم فیلم دارد که به راحتی می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید. Open فرهنگ در سال 2006 تاسیس شد ، در طی مدت زمانی ، کانال خود را به شش دسته مختلف از جمله فیلم ، دوره های آنلاین ، درس زبان ، کتابهای الکترونیکی ، کتابهای درسی ، کتابهای صوتی تقسیم کرده است.

این کانال میزبان بیش از 1150 فیلم رایگان از جمله مجموعه ویژه فیلم های برنده جایزه اسکار و فیلم های چارلی چاپلین است که می توانید بصورت رایگان تماشا کنید.

  1. MoviesFoundOnline
    پست های مرتبط
    Neha Kakkar در اولین بازیگری خود: “همه خوانندگان …

16 آوریل 2020
هنگامی که نایانتهاا خال کوبی سابق عاشق پرابودووا را پاک کرد…

16 آوریل 2020
رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

وب سایت های MoviesFoundOnline انواع متنوعی از جمله فیلم های رایگان ، فیلم های مستقل ، نمایش های تلویزیونی و فیلم های کمدی مستقل را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد. این وب سایت میزبان فیلم های رایگان اعم از کلاسیک فرقه و فیلم های کوتاه گرفته تا فیلم های مستند و فیلم های کمدی و سکسوالیته است.