راهنمای خرید چمدان برای بانوان خوش سلیقه


11-نکات-خرید-کیفیت-چمدان-450سفرهای تجاری ، تعطیلات ، عروسی های مقصد ، همایش ها و مجامع مشترک همه چیست؟ !

همه این رویدادها شامل مسافرت است و همه سفر شامل نوعی چمدان است!

نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است: همه چمدان ها برابر نیستند.

چمدان مناسب ، رفت و آمد شما را آسانتر و بدون استرس خواهد کرد. نوع اشتباه چمدان- بگذارید فقط بگویم که این می تواند منشأ مشکلات زیادی باشد که ممکن است در سفر با آن روبرو شوید!

هدف این راهنما ساده است – این است که شما را با خصوصیات خاصی که چمدان های بزرگی را تشکیل می دهند ، آشنا کنید. من 11 نکته را برای شما بیان خواهم کرد که چگونه می توانید چمدان هایی با کیفیت را خریداری کنید که باید سال ها طول بکشد!

اگر غالباً مسافرت می کنید ، این پستی است که باید بخوانید! بدون آداب و رسوم بیشتر ، بیایید شیرجه بزنیم!

برای تماشای این فیلم – 11 نکته راهنمایی درباره خرید چمدان در YouTube اینجا را کلیک کنید .

کیف مناسبی را برای مناسبت مناسب خریداری کنید.
انواع کیف و چمدان در بازار موجود است. اگر کسی عجله دارد ، وسوسه انتخاب یکی است که “خوب” یا به اندازه کافی خوب “است.

متأسفانه ، یک کیسه به اندازه کافی خوب معمولاً کیف مناسبی نیست. داشتن کیسه اشتباه می تواند به معنای آن باشد که اگر صاحب بیش از حد کوچک باشد ، صاحب آن خواهد شد که بیش از اندازه از آن سبقت بگیرد ، یا اگر یک کیسه خیلی بزرگ باشد ، قطعه ای را که بسیار حجیم است برای حمل آن در دست بگیرید.

بدیهی است نوع مناسب کیف بستگی به طول سفر شخص و همچنین مواردی دارد که شخص در نهایت از آن استفاده می کند. به همین دلیل ممکن است داشتن انواع وسایل و اندازه چمدان برای انتخاب مفید باشد.

با این حال ، اگر تازه شروع به خرید چمدان کرده اید ، عملی ترین کاری که باید انجام دهید این است که نوع سفر را که بیشتر اوقات انجام می دهید در نظر بگیرید.

راهنمای خرید چمدان

اگر مسافرت زیادی برای کار می کنید و به طور متوسط ​​3 تا 5 روز می مانید ، تصمیم گیری خوبی خواهد بود که برای خرید یک چمدان متوسط ​​23 تا 24 اینچ بپردازید. اگر غالباً آخر هفته ها از بین برید ، یک کار بین المللی 18-20 اینچ با نیازهای شما مناسب تر خواهد بود.

چمدان خود را از شرکتی که خدمات عالی مشتری ارائه می دهد خریداری کنید.
قاره-کوله پشتی -400-جوجهبیشتر افرادی که چمدان می خرند حتی ممکن است فکر نکنند که خدمات مشتری مهم است. اعطا می شود وقتی شخصی چمدان های ارزان قیمت را از فروشگاه های زنجیره ای مانند والمارت هدف (Target) خریداری می کند ، ممکن است از نظر خدمات به مشتری مقدار زیادی دریافت نکند.

اما خدمات به مشتری هنوز هم بسیار مهم است. همیشه توجه داشته باشید که شرکت در چه مدت مشاغل تجاری بوده است و بررسی کنید که آیا خدمات مشتری آنها تا حد معقول است.

در حالت ایده آل ، خوب خواهد بود که یک شماره تماس برقرار کنید که یک فرد واقعی هنگام تماس با هرگونه سؤال ، به خط تلفن پاسخ دهد. در بهترین حالت خوب است که برای هدایت پرس و جوها به یک ایمیل مخاطب دسترسی داشته باشید.

شما همچنین می خواهید به این نکته بپردازید که شرکت تا چه مدت در تجارت بوده است. ترجیح داده می شود شرکتی که مدت زیادی را در این زمینه مشغول به کار بوده است تا بر شما ناپدید نشود.

این ما را به نکته بعدی خود می رساند …

   اطمینان حاصل کنید که قطعه چمدانی که در آن سرمایه گذاری می کنید دارای ضمانتی است

مهم است که یک تکه چمدان با ضمانت همراه باشد که محصول برای مدت مشخصی در شرایط کار خوبی قرار داشته باشد.

افرادی هستند که می توانند چمدان های خود را خشن کنند اما شرکتی که محصولات خود را تضمین کند می تواند در پشت سر آنها بایستد و به خریدار اطمینان دهد که می تواند در برابر سایش و پارگی مقاومت کند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از ضمانت این است که در صورت آسیب دیدن کیسه قبل از ضمانت ، مالک باید جایی را برای ارسال آن کیسه به منظور تعمیر آن ارسال کند. او نیازی به صرف پول اضافی برای جستجوی قطعه تعویض ندارد.

به آن توجه کنید که نظرات خود را در مورد قطعه چمدانی که می خواهید خریداری کنید بخوانید
هنگام انتخاب چمدان ، خوب است که در سایتهایی مانند آمازون یا شاید در وب سایت شرکت جستجو کنید تا بررسی کنید افراد دیگر درباره این محصول چه می گویند.

با این حال ، با یک دانه نمک بررسی کنید. آنها را بخوانید اما درک کنید که بیشتر بررسی ها توسط افرادی انجام می شود که نسبت به محصول یا اشخاصی که به راحتی از آن استفاده می کنند بسیار ناراحت هستند.

کشوری را که چمدان در آن ساخته شده است را بررسی کنید
چرم-کیف-jw-hulme-400همه محصولات بصورت محلی در ایالات متحده آمریکا ساخته نمی شوند. همچنین این یک واقعیت شناخته شده است که برخی از کشورها محصولات خاصی را بهتر می کنند. یک مثال ارزشمند چاقوهای آلمانی مانند سولینگن است. مردم در صنعت پخت و پز می دانند که این چاقوها بهترین هستند و تعداد بسیار کمی از آنها قابل مقایسه است.

ارزش بررسی این دارد که چمدان شما از کجا تهیه می شود. کیف ساخته شده از چین اما با راهنمایی و نظارت بر بهترین کارگران چرم ایتالیا می تواند قطعه ای باشد که ماندگاری شما را به همراه خواهد داشت. یک قطعه ساخته شده در ایالات متحده آمریکا از یک شرکت خانوادگی ممکن است کیفیت بهتری را نیز تولید کند.

11 نکته در خرید چمدان با کیفیت | چگونه چمدان مناسبی را انتخاب کنید که سالها ماندگار شود

تمام آنچه که برای تعیین این موارد لازم است کمی تحقیق است و صرفاً چمدان های مورد نظر را بررسی کرده و جزئیات کمی را که در آن وجود دارد بررسی کرده است.

همیشه از وزن چمدان آگاه باشید
مهم است که یک تکه چمدان به طور محکم ساخته شود اما همچنین ضروری است که به روشی ساخته شود که وزن آن زیاد نباشد.

بسیار نادر است که شخص با چمدان های خالی سفر می کند. معمولاً پر از لباس و وسایل دیگر است.

مسافر باید در مورد محدودیت های وزن در فرودگاه نگران باشد. اگر او مجبور باشد با محدودیتهای وزن روبرو شود و مجبور شود مقدار چیزهایی را که با خود به همراه دارد به شدت کاهش دهد زیرا چمدان به اندازه کافی سنگین شروع می شود ، این می تواند به طور بالقوه مشکل ایجاد کند.

انتخاب یک کیف دوفل به جای چمدان معمولی ممکن است برای مردی که می خواهد چیزی سبک وزن باشد و اصلاً به سایر ویژگی های چمدان های سنتی اهمیتی ندارد ، گزینه عملی تری باشد.

چمدان نباید زیاد وزن داشته باشد. چمدانی که برای نگه داشتن وزن سنگین تر طراحی شده است ، همچنین باید با دستگیره و چرخ محکم همراه باشد تا به فرد در استفاده از آن کمک کند.

اندازه عامل مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد
Fremont-Attache-12-350 قد بلند استمحدودیت اندازه در چمدان می تواند از کشور به کشور دیگر متفاوت باشد.

توصیه من این است که همیشه با کوچکترین قطعه چمدانی که احساس راحتی می کنید ، بروید.

مطالعات نشان داده است که آنهایی که صفحات کوچکتر خود را پر می کنند ، هنوز هم به سطح سلامتی کامل می رسند اما به اندازه کسانی که صفحات بزرگتر خود را پر می کنند ، به سمت شرق نمی روند.

چمدان های کوچکتر مانند صفحات کوچکتر کار می کنند. اگر با کوچکترین قطعه ای بروید که از آن راحت باشید متوجه خواهید شد که در بیشتر موارد قادر خواهید بود تمام نیازهای خود را در آن کیسه قرار دهید و در آخر بسته بندی سبک تر شوید.

به موادی که چمدان از آن ساخته شده است توجه کنید
هنگام تهیه چمدان ، دو نوع کیف وجود دارد که در بازار وجود دارند – کیف های پوشش سخت و کیف های نرم .

چرم ماده ای است که می توان از آن برای کیسه های پوششی نرم استفاده کرد. این یک ماده عالی برای استفاده است زیرا سنگین نیست اما بسیار بادوام است و می تواند سالها در برابر سایش مقاومت کند.

نکته منفی چرم این است که با گذشت زمان می تواند مستعد خراش و لکه باشد. چرم همچنین می تواند گران شود تا سایر شرکت های چمدانی راه حل های مقرون به صرفه تری را به صورت نایلون یا نایلون بالستیک ارائه دهند.

نایلون بالستیک یک ماده سخت و محکم است – برای پوشیدن و پارگی بهترین – اما چمدان های ساخته شده به اندازه چمدان های چرمی “خوش تیپ” به نظر نمی رسند. با این وجود ، نادر است که نایلون بالستیک پاره شود و یا پوشیده شود ، به همین دلیل انتخاب عاقلانه ای است.

نکته قابل توجهی که باید بخاطر بسپارید این است که در بسیاری موارد ممکن است قیمت چمدان بازتاب کننده موادی باشد که از آن ساخته شده است.

برای چمدان های سخت ، انتخاب معمولاً بین فلز و پلاستیک سخت است.

در حالی که پلاستیک سخت ممکن است انتخاب اقتصادی تری باشد ، ممکن است شخص از نظر دوام آن را بپردازد. پلاستیک ارزان قیمت می تواند بویژه در هوای سرد از بین برود. Metal گزینه ای محکم تر برای ذخیره تجهیزات گران قیمت مانند وسایل ، دوربین و رایانه است. اگر بخواهید از وسایل گران قیمت تان محافظت بهتری داشته باشید ، توصیه می شود به سراغ گزینه دوم بروید.

به دوخت روی چمدان نگاه کنید
بررسی دوخت روشی ساده برای تعیین کیفیت چمدان است. هر چه بخیه بیشتری در یک اینچ وجود داشته باشد ممکن است کیسه ساخته بهتر باشد.

به دنبال یک تکه چمدان باشید که دارای دوخت یا تقویت دوخت باشد. بخیه ها باید یکنواخت ، مرتب و تمیز به نظر برسند. شما بخیه های شیب دار و ساده ای نمی خواهید که به راحتی از هم جدا شوند.

توجه داشته باشید که چگونه میخ پرچ ها وصل شده اند و هنگام نگه داشتن چمدان ، نقاط تنش چگونه به نظر می رسد. هیچ چیز نباید به شکلی ناهموار سست شود.

9-زیپ ها و سایر سخت افزارها را از نزدیک بررسی کنید

زیپ ها عنصر دیگری است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

به محض خرید چمدان ، به این نکته توجه کنید که زیپ ها یکنواخت می نشینند و به راحتی بسته و باز می شوند.

خود زیپ باید از کیفیت عالی و عاری از هرگونه شکاف و سوراخ برخوردار باشد.

علاوه بر زیپ ، چمدان شما ممکن است از لحاظ سخت افزاری دیگری به شکل قفل و بست باشد. اطمینان حاصل کنید که این گیره ها کاملاً بسته شده و به راحتی باز می شوند.

  1. مطمئن شوید که چمدان شما امکان شخصی سازی را می دهد چیز فوق العاده خاصی در مورد چمدان وجود دارد که قابل شخصی سازی است. این یک چیز ساده را در چیزی که واقعاً خود شما است بالا می برد.

شخصی سازی چیزی همچنین به این معنی است که شما به احتمال زیاد از آن مراقبت می کنید ، بلافاصله عمر آن شی را طولانی می کنید.

علاوه بر این ، داشتن شخصی سازی شده به صورت خودکار باعث می شود یک داستان عالی ایجاد شود. 20 ، 30 یا 50 سال از این پس ، می توانید چمدان ها را با همان ابتدای راه به یک پسر یا نوه منتقل کنید و این به طور بالقوه می تواند تبدیل به یک خانواده شود.

علاوه بر این بهتر است از یک شرکت معتبر که آن را در رنگ های مختلفی ارائه می دهد ، چمدان را انتخاب کنید.

در حالی که مشکی و قهوه ای سایه های کلاسیک هستند که در ادامه تست روند و زمان را تحمل می کنند ، برخی از مردم هنوز ترجیح می دهند چمدان هایی با رنگ روشن انتخاب کنند تا شناسایی در یک چرخ فلک یا در میان گروهی دیگر از کیف ها و چمدان ها راحت تر باشد.

11- به چگونگی قیمت چمدان توجه کنید

قیمت عامل اصلی است که باید هنگام انتخاب چمدان با کیفیت به آن توجه کرد ، گرچه بسیاری از افراد ممکن است این اولویت را در اولویت خود قرار دهند. این در واقع یک روش اشتباه برای پیشبرد آن است زیرا قیمت مهمترین ویژگی نیست.

نکته اصلی که باید بخاطر بسپارید این است که می توان قیمت چمدان را توجیه کرد که تا چه مدت از آن استفاده خواهید کرد ، چند بار و سبک آن

اگر کیفی بدست آورید که 50 سال از آن استفاده کنید ، اما هر زمان که از آن استفاده کنید عاشق آن هستید ، به نظر من این یک روش قابل توجیه برای صرف هزار دلار است ، به نظر من.

اگر این مورد را با یک چمدان ارزانقیمت مقایسه کنید که در اولین بار از آن استفاده کنید و به احتمال زیاد مجبور شوید تعویض خود را ادامه دهید ، این خرید چمدان ممکن است با خرید اول ارزان تر باشد اما تا زمان رسیدن هزینه ها طولانی نخواهد بود. با شما و شما می توانید در نهایت خرید و پرداخت بیشتر.

قیمت اغلب منعکس کننده کیفیت است و این بسیار مهم است. اگر می خواهید هوشمندانه ظاهر شوید و هر بار سفر کنید ، به طور قطع به دنبال یک چمدان با کیفیت بگردید.

به عنوان یک توصیه نهایی و اگر به دنبال یک چمدان با کیفیت هستید ، ممکن است بخواهید آنچه را که شرکت JW Hulme ارائه می دهد بررسی کنید . این شرکت یک شرکت مستقر در آمریکا است که چمدان های شگفت انگیزی را که من شخصاً متعلق به آنها هستم و ترجیح می دهد. فروشگاه آنها همیشه پر از ارائه های عالی است ، بنابراین ممکن است چیزی باشد که ارزش دیدن داشته باشد!

می خواهید بیشتر؟

دریابید که چگونه تصویر مناسب به شما کمک می کند تا پول بیشتری کسب کنید ، به زنان جذب کنید و به احترام فرمان دهید
اسرار سبک را در یک محیط ساختاری که از برنامه های استاد مرحله به مرحله اثبات شده من استفاده می کند ، یاد بگیرید .