انتخاب بهترین اسپرسو ساز خانگی مناسب زمان می برد. هنگام انتخاب دستگاه اسپرسو باید فاکتورهای زیر در نظر گرفته شود:

تنظیمات قهوه کاربر / بازدید کنندگان
چه حجم قهوه لازم است
بودجه / دکور
این راهنمای خرید به شروع در انتخاب یک ماشین کمک می کند. قدم بعدی تماس با ما برای بحث در مورد جوانب مثبت و منفی لیست کوتاه شما است. دستگاه مناسب برای شما دستگاهی خواهد بود که به بهترین نحو مورد نیاز شما را برآورده می کند. این وظیفه ماست که هر ماشین را خوب و نه چندان خوب نشان دهیم تا به شما در تصمیم گیری درست کمک کند.

به طور کلی ، نوشیدنی های اسپرسو اغلب با ماشین های نسبتاً ساده قابل ارائه هستند. در جايي كه قهوه شيري اولويت دارد ، ممكن است دستگاههاي پيچيده تر مناسب باشند.

چرا نمی توانم فقط یک دکمه برای قهوه خود فشار دهم؟
ماشین هایی که “این کار را برای شما انجام می دهند” به ماشینهای فوق اتوماتیک گفته می شوند. اینها قهوه را خرد کرده و استخراج می کنند. برخی نیز به طور خودکار شیر را گرم کرده و اضافه می کنند. این دستگاه ها از نظر طبیعت پیچیده هستند و توسط شرکت هایی مانند Saeco ، Jura و Delonghi تولید می شوند. متأسفانه ، آنها قهوه را با استانداردی که انتظار دارید در یک کافه متوسط ​​با قهوه پیدا کنید ، تولید نمی کنند. بسیاری از خریداران نهایتا از عملکرد خود ناامید شده و متوجه می شوند که قهوه به مراتب بهتر از یک دستگاه قهوه نیمه اتوماتیک هنگام تهیه قهوه تازه تازه و هنگامی که کاربر آموزش کافی و یا مشاهده منابع آموزش آنلاین را دریافت کرده است ، می توان دریافت. برای استفاده از دستگاه خود Talk Cafe ماشینهای فوق اتوماتیک نمی فروشد زیرا ما قهوه خوبی را تبلیغ می کنیم.

در مورد کپسول ها / غلاف ها چطور؟
این سبک قهوه در همه جا وجود دارد. در حالی که ماشین آلات اغلب ارزان هستند ، غلافها برای کار با آنها بسیار گران هستند و غالباً در محل دفن زباله ختم می شوند . ماشین های غلاف ممکن است به چاپگرهای ارزان قیمت از فروشگاه محلی تشبیه شوند. شما چاپگر را با مبلغ ریز و درشتی خریداری می کنید اما سپس برای مصرف عمر پرینتر در مواد مصرفی پرمصرف قفل می شوید. با وجود غلاف ، قهوه اغلب می تواند بیش از 100 دلار در کیلوگرم باشد. به نظر ما ، غلاف قهوه حتی از قهوه دستگاههای فوق اتوماتیک حتی کمتر مطلوب است زیرا غلاف حاوی قهوه پیش زمین است. دانه های قهوه در عرض چند دقیقه از زمین خاموش می شوند – صرف نظر از ادعای تولید کنندگان غلاف. ما دستگاه های غلاف را هم نمی فروشیم!

آیا به چرخ ماشین نیاز دارم؟
به طور خلاصه ، بله! از آنجا که قهوه یک بار سریعاً غوطه ور می شود – صرف نظر از بسته بندی و چرخش بازاریابی ، چرخ چرخ لازم است. در حقیقت ، در حالی که بسیاری از خریداران یک ماشین و سپس یک چرخ را در نظر می گیرند ، ما اکیداً توصیه می کنیم که یک چرخ قهوه با کیفیت باید اولین خرید باشد. یک چرخ خرد ارزان قیمت حداقل 250 دلار هزینه خواهد داشت و به طور کلی طول عمر و کارایی یک چرخ خرد تجاری کوچک که ممکن است 500 دلار یا بیشتر باشد ندارد. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای خرید ما برای قهوه سازهای قهوه مراجعه کنید .

چرخ و ماشین با هم ترکیب شده اند؟
PL042TEMD

بسیاری از شرکت ها ماشین های ترکیبی تولید می کنند. به طور کلی ، ما علیه آنها توصیه می کنیم. دانه های قهوه به بهترین شکل خنک نگه داشته می شوند و در صورت خراب شدن چرخ یا دستگاه دستگاه ، اصلاً امکان تهیه قهوه وجود ندارد

باشه ، پس چقدر به هزینه نیاز دارم؟
بودجه با استفاده برنامه ریزی شده از دستگاه و اینکه چند نفر از آن استفاده می کنند دیکته می شود:

مجردها یا زوج ها. عمدتا اسپرسو / سیاه طولانی با قهوه شیر گاه به گاه. هرگز بیش از 2-4 قهوه در یک جلسه.
دامنه قیمت <1000 $: دستگاه دیگ بخار واحد
دستگاه دیگ بخار

برای این نوع استفاده از، یک ماشین دیگ بخار ممکن است کافی است. دستگاه های دیگ بخار تنها اسپرسو تولید می کنند و در صورت نیاز به قهوه شیری ، کاربر سپس یک دکمه را فشار می دهد تا دیگ بخار را بیشتر گرم کند تا بخار مورد نیاز برای بافت شیر ​​را تولید کند. در این مرحله ، ممکن است دیگ بخار خالی باشد و عنصر داغ باشد. این ماشین ها دارای صفحه کنترل داخلی یا “مغز” نیستند و اگر بخار بخار باقی بماند ، این عنصر ممکن است خراب و نیاز به تعویض داشته باشد. برای از بین بردن خطر خرابی عناصر ، این دستگاه ها قبل از استفاده و بلافاصله پس از بافت شیر نیاز به ترمیم دیگ بخار دارند .

در دستگاه های دیگ بخار تنها مانند Rancilio Silvia ، دمای دیگ بخار توسط یک ترموستات نوار دو فلزی ساده و ارزان کنترل می شود. از آنجا که دمای اسپرسو می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد ، غالباً یک سرخ شدن یا “گشت و گذار در دما” برای دستیابی به اسپرسو مداوم مورد نیاز است. این کار با کمی تمرین به راحتی مدیریت می شود. کنترل بهتر دما را می توان با اختلاط یک کنترلر دمای PID بدست آورد و ما می توانیم یک هزینه ارتقاء PID را با هزینه اضافی ترتیب دهیم. سایر جنبه های عملکرد دستگاه با سایر دستگاه های دیگ بخار یکسان است.

با توجه به محدودیت های زیادی که در این دستگاه ها وجود دارد ، ما این شیوه دستگاه را برای تازه کارها ، دفاتر ، خانواده های شلوغ یا کاربران چند نفره آموزش دیده توصیه نمی کنیم. اما این ماشین ها می توانند قهوه خوبی را در اختیار یک کاربر دقیق و یا پیشرفته تولید کنند.

دامنه قیمت حدود 700-1300 دلار یا بیشتر: دستگاه کودک Leva
در این بازه قیمتی ، لا پاونی برخی از ماشین های لوکس پیستون کوچک بسیار زیبا را تولید می کند. اینها برای چند قهوه عالی هستند اما اگر در سمت چپ باقی بمانند ، در نهایت داغ می شوند. اجازه گرم کردن 10 دقیقه ای را بدهید و سپس از اسپرسو شگفت انگیز تولید شده آنها لذت ببرید! پس از حدود 3 قهوه ، باید مدتی خاموش شوید تا دستگاه خنک شود. عملکرد بافت شیر ​​کافی است ، اما می توانند کمی آهسته باشند.

دامنه قیمت حدود 1600 دلار. دستگاه دیگ بخار e-61.
در این مرحله قیمت ، گروه بسیار تحسین شده e-61 وارد دستگاه اسپرسو می شوند. این گروه با داشتن حدود 4.5 کیلوگرم برنج جامد ، به پایداری دمای چشمگیر کمک می کند. دستگاه های دیگ بخار e-61 به عنوان ماشین های شات فوق العاده در نظر گرفته می شوند. دیگهای بخار آنها بسیار بزرگتر هستند و در نتیجه با مقادیر بیشتری قهوه و شیر مقابله می کنند. به روز شده Vibiemme Domobar Piccolo نمونه ای است. در اوایل سال 2020 وارد استرالیا خواهد شد.

خانواده ها ، دفاتر ، مجردها. عمدتا اسپرسو / سیاه طولانی با نیازهای بیشتر برای قهوه شیر است. در بعضی مواقع ، بیش از 4 قهوه در هر جلسه – مهمانی های شام و غیره: دستگاه مبدلهای حرارتی (HX).
hx مهسیندستگاه های مبدل حرارتی تجربه واقعی “کافه در خانه” را ارائه می دهند. آنها توانایی تولید شیر اسپرسو و بافت همزمان را دارند . ماشینهای مبدلهای حرارتی به راحتی برای خانواده ها ، اجتماعات و دفاتر پذیرایی می شوند. همه دارای مخازن آب بیش از 2 لیتر هستند و مدل های گران تر آنها دارای پمپ های دوار تجاری هستند. ماشین آلات با پمپ های دوار در حالت ساکت تر عمل می کنند و در صورت لزوم ممکن است به اتصالات آب لوله کشی شوند. ماشینهای HX ممکن است با بالا بردن یا پایین آوردن یک اهرم یا سوئیچ جابجایی ساده یا سوئیچ های سوپر کار کنند. برخی از دستگاه های HX دارای دکمه های الومریکریک v برای ارائه طول ضبط از پیش تعیین شده هستند. دستگاه های حجمی می توانند از همان محدوده حق بیمه قیمتی تا 500 دلار را نسبت به ماشینهای غیر حجمی داشته باشند.

دامنه قیمت حدود 2 دلار + تا اواسط 3k $. دستگاه مبدل حرارتی سطح ورودی (HX).
ماشین آلات در این گروه برای هر جمع آوری اندازه ای تهیه می کنند اما فقط از مخزن آب داخلی آنها استفاده می شود که باید دوباره پر شود. آنها دارای پمپ های لرزش ساده هستند و نمی توان آنها را به یک اتصال اصلی لوله کشی کرد. موشک اسپرسو Appartamento و موشک اسپرسو Cronometro Giotto از Cronometro TIPO V و Mozzafiato Cronometro TIPO V با کیفیت بالا، نمونه محبوب.

PID در دستگاه HX؟
بسیاری از افرادی که به دنبال یک دستگاه اسپرسو هستند در مورد دستگاههای اسپرسو کنترل شده PID می خوانند. یک PID تفاوت چندانی با عملکرد ماشین های HX نخواهد داشت و مراجعه به نمودار بالا پاسخ این سوال را ارائه می دهد که چرا. گروههای ماشینی HX آن چه را که در واقع آب گرم شده با فلش است از لوله ای در دیگ دریافت می کند. استفاده از PID برای تغییر درجه حرارت دیگ بخار در بالا یا پایین توسط چند درجه ، در صورت بروز اختلاف در گروه ، اندکی را ایجاد می کند. PID در دستگاه چند دیگ بخار کار می کند و در آن می توان تفاوت واقعی دما را ایجاد کرد. توانایی “بازی” با درجه حرارت دم می تواند برای افرادی که دارای نخلهای بزرگی هستند که در قهوه سیاه / اسپرسو قرار دارند قابل توجه باشد. تغییر در دمای دمیدن می تواند دشوار باشد برای تمایز در قهوه های شیری.

من در مورد گرگرفتگی در دستگاه HX خوانده ام؟
هنگامی که این نکته مطرح شد ، زمان بازدید از کمد لباس مجلسی برای بعضی از لباس های قدیمی شما را باز می کنید. به همین دلیل …

در زمان های قدیمی (و هنوز هم در بعضی از مناطق ایتالیا) ، مخلوط اسپرسو اغلب حاوی درصد بسیار بالایی از لوبیای روبوستا بود . این کافه های روبوستا بالا نیاز به دمای استخراج بالایی دارند (حداکثر 96 یا بالاتر از درجه سانتیگراد) و ماشین های ایتالیایی برای “به کار انداختن گرم” ساخته شدند تا از این قهوه ها بهترین استفاده را ببرند. قهوه های استرالیایی ما قهوه روبوستا یا 100٪ قهوه عربیکا کم هستند . آنها در دماهای پایین به خوبی کار می کنند. 92-94 درجه. معمولاً C توصیه می شود. به عنوان یک نتیجه، خریداران استرالیا ماشین آلات قدیمی ایتالیایی با عکس سوخته و یا آب برافروخته از طریق گروه دچار برای رسیدن به یک خیط و پیت کردن خنک کننده .

این روزها ، واردکنندگان معتبر استرالیایی دستگاههای اسپرسو HX خود را که در آن ایده آل 92-94 را تنظیم کرده اند ، بیکار می کنند. دامنه C نت نت اینست که گروه را شستشو دهید (بهداشت خوبی) و به سادگی از دستگاه استفاده کنید.

هنوز برخی از واردات ماشین های داغ در حال اجرا HX به استرالیا وجود دارد. Talk Cafe دستگاه های پیکربندی نشده ای را به فروش نمی رساند. این دلیل دیگری است که توصیه نمی شود بعد از سفر به این قاره ، صندلی یک دستگاه آبدار اروپایی را در خانه پرواز خود خریداری کنید.

دامنه قیمت 3K $ + دستگاه HX سطح بالا.
موشک evoماشین آلات موجود در این گروه همچنین برای هر جمع آوری اندازه ای تهیه می کنند و به طور کلی می توانند از مخزن آب داخلی خود کار کنند یا به یک اتصال اصلی لوله کشی شوند. آنها دارای پمپ های دوار تجاری هستند و در عمل بسیار ساکت تر هستند. ها Izzo الکس PID، موشک اسپرسو Giotto از Cronometro Evoluzione R و Mozzafiato Cronometro Evoluzione R نمونه محبوب هستند.

کاربر پیشرفته. دامنه قیمت 2.8k $ + آن دسته از کاربران که به کنترل حداکثر کیفیت اسپرسو نیاز دارند: دستگاه دیگ بخار دوگانه.
دیگ بخار دوتاییr58والهکسیا
این ماشین ها کنترل و انعطاف پذیری نهایی را ارائه می دهند. بیشتر آنها به عنوان ماشینهای تجاری کوچک طبقه بندی می شوند گرچه کاملاً فشرده هستند. آنها عموماً دارای پمپ های دوار هستند و می توانند از یک مخزن داخلی آب لوله کشی شوند یا از آن استفاده کنند. همه دارای PID دمای شات هستند و این می تواند برای نوشیدن قهوه سیاه مفید باشد که دوست دارند با استفاده از عمق کباب و قهوه کباب سبک جدید “موج سوم” در تعقیب میوه و طعم دهنده های میوه ای باشند. بیشتر آنها حالت کم انرژی را ارائه می دهند که در صورت عدم نیاز به دیگ بخار می توان نیرو گرفت. نمونه های رایج شامل LaMarzocco GS3 ، Rocket Espresso R58 و Izzo Alex Duetto است . پمپ لرزش جمع و جور ACS Minima در دامنه و نمایانگر ارزش استثنایی جدید. این دستگاه پمپ لرزش طراحی عجیب و غریب ویژگی های جدید بسیار خوبی را به آنهایی که به طور سنتی در این کلاس یافت می شوند ، ارائه می دهد.

پاکسازی- مهارت های پیشرفته و به دنبال تولید قهوه استثنایی. دامنه قیمت> 4500 دلار
دستگاه های کشش اهرمی :
_MG_7089cremina-2قدیمی بودن دوباره با این دستگاه ها جدید است. آنها ساکت هستند زیرا پمپ وجود ندارد. در نتیجه ، آنها به اتصال اصلی نیاز دارند. کیفیت عکس شگفت انگیز است زیرا مشخصات فشار در حال کاهش ، احتمال استخراج ناخوشایند سوم را در شات اسپرسو به حداقل می رساند. بسیاری از مشتریان ما انواع دستگاههای اسپرسو را خریداری می کنند و در نهایت بر روی یک دستگاه اهرم مستقر می شوند – برای همیشه. عاشقانه و زیبایی این دستگاه ها با برخی از بهترین اسپرسو های ممکن ترکیب می شود. به طور خلاصه ، قهوه نیروانا هستند. مثالی Izzo Alex / Valexia Leva است . المپیا اکسپرس Cremina ارائه می دهد یک گران قیمت، سوئیس ساخته جایگزین برای دستگاه های اهرمی بهار بسیار بزرگتر است.

دستگاه های پروفیل فشار / جریان پروفیل. $ $
پروفایل فشار ، آخرین کلمه وزوز در قهوه است. برخی از ماشین های تجاری نشان داده اند که توانایی تغییر فشار استخراج در یک شات می تواند بهترین ویژگی های مطلق هر قهوه را به وجود آورد. Rocket Espresso نیز با R باور نکردنی و همه کاره R NINE ONE که به نظر ما دور و بالاتر از همه کاره ترین دستگاه در این کلاس است وارد این بازار شده است . یک گروه Slayer تنظیم جریان را از طریق دریچه سوزنی قابل تنظیم ارائه می دهد. LaMarzocco GS3 MP نمایه فشار را وارد می کند ، اما از آنجا که امکان ذخیره نمایه در صورت ضرب و شتم به paydirt امکان پذیر نیست ، به احتمال زیاد هرگز نمی توانید آن را تکرار کنید. عقیده ما این است که راکت کسی است که باید انتخاب کند.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو