درگیری در مقابل کاخ سفید

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، این خبرگزاری به دلایل این درگیری و اینکه این افراد از معترضان و یا موافقان ترامپ بوده اند و یا بین این دو گروه روی داده، اشاره نکرده است.
با نزدیک شدن به پایان شمارش آرای انتخابات آمریکا نگرانی‌ها از وقوع درگیری و شورش خیابانی در برخی از شهرها، به ویژه در نیویورک و واشنگتن بالا گرفته است. به همین خاطر ما شاهد دیوارکشی مراکز خرید و مغازه‌ها و برخی مکان‌های دیگر در این دو شهر هستیم. 

این نگرانی‌ها از آنجا ناشی می‌شود که در ماه‌های منتهی به انتخابات شهرهای مختلف آمریکا درگیر اعتراضات خیابانی به لزوم رعایت حقوق انسانی سیاهان این کشور بودند. از این رو کارشناسان احتمال می‌دهند که در صورت ابهام در نتیجه انتخابات و احتمال باخت دونالد ترامپ ممکن است خیابان‌های شهرهای مختلف این کشور درگیر اعتراض‌های خشونت آمیز شود. 

اکنون بعد از زیر سوال بردن سلامت انتخابات از سوی دونالد ترامپ و ادعای دزدیده شدن آن نشانه‌هایی از درگیری در واشنگتن مشاهده شده است. 

در این مورد خبرگزاری اسپوتنیک روسیه از وقوع درگیری در محوطه کاخ سفید در این شهر خبر داده است. در خبر اسپوتنیک به جزئیات درگیری اشاره نشده است. 

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دیروز سه شنبه برگزار شد و بر اساس آرای شمارش شده تاکنون بایدن 238 رای الکترال و دونالد ترامپ 213 رای الکترال بدست آورده اند Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو