شما آرزو دارید مانند بسیاری از فرانسوی های امروزی یک درآمد اینترنتی ایجاد کنید تا از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. برای شروع هنوز باید ایده تجاری مناسبی داشته باشید!

بین هر آنچه در مورد dropshipping ، شرکت های وابسته ، بازاریابی وب ، مربیگری ، شبکه های اجتماعی ، رقبا می شنوید … انتخاب بی حد و حصر اما اغلب طاقت فرسا به نظر می رسد. چگونه ایده درست  درآمد اینترنتی را انتخاب کرده و مطمئن باشید که اشتباه نمی کنید؟

در حال حاضر ، ایجاد درآمد اینترنتی “ساده درآمد اینترنتی  کارآفرین اتومبیل اغلب بهترین انتخاب برای شروع است) یک مانع واقعی است ، بنابراین هنگامی که می خواهید ایده های تجاری سودآور را به صورت آنلاین پیدا کنید ، این یک کتری ماهی متفاوت است. بدون نیاز به هزینه اضافی در سایت آکادمی سبز به شما معرفی کردیم!

نگران نباشید ، TheBBoost به کمک شما می آید و امروز من 50 ایده کسب و کار اینترنتی را در بشقاب شما تحویل می دهم تا در حالی که تمام گزینه های پیش روی شماست ، یکی را که مناسب شما است انتخاب کنید! !

شماره 1 بلاگر

هزار راه برای وبلاگ نویسی وجود دارد! شما می توانید با فروش محصولات خود ، محصولات دیگران در وابستگی ، از طریق تبلیغات یا حتی ایجاد مشارکت با مارک ها از وبلاگ خود درآمد کسب درآمد اینترنتی کنید.

مشکل اصلی وبلاگ نویسی این روزها این است که خودتان را بشناسانید ، موقعیت شغلی خود را به خوبی تعیین کنید و جایگاه سودآوری پیدا کنید.

شماره 2 طراح گرافیکی

همه افراد مهارت یک طراح گرافیک را ندارند ، زیرا آموزش زیادی را می طلبد. اما امروز کارآفرینی در حال رونق گرفتن است ، و نام تجاری شدن برای برجسته شدن بیش از هر زمان دیگری ضروری است … کافی است بگویم که تقاضای زیادی وجود دارد!

این حرفه رقابتی است ، اما امیدوار کننده برای کسانی است که می دانند چگونه برجسته شوند درآمد اینترنتی!

شماره 3 وب سایت

ایجاد وب سایت در حال افزایش است. بسیاری از کارآفرینان وقت ، مهارت درآمد اینترنتی و حتی تمایلی برای ایجاد سایت خود ندارند. بنابراین آنها پروژه ایجاد یا طراحی مجدد سایت خود را واگذار می کنند.

اگر می دانید چگونه برجسته شوید ، مشتریان بالقوه زیادی وجود دارد!

شماره 4 کتاب نویس

دوست داری بنویسی؟ آیا شما خلاق هستید و هزار ایده در ثانیه دارید؟ بازار کتاب با خوانندگان الکترونیکی و امکانات خرید ارائه شده برای این نوع محصولات در حال انفجار است.

خبر خوب این است که شما می توانید فقط با چند کلیک با سیستم عامل هایی مانند آمازون خود ویرایش کنید و درآمد اینترنتی کنید..

شماره 5 مشاور سئو

به طور دقیق ، هیچ آموزشی برای تسلط بر سئو و تبدیل شدن به سئو وجود ندارد. می دانید ، درآمد اینترنتی کسانی که سایت شما را اول در Google قرار می دهند؟

بنابراین اگر دوست دارید حفاری ، تجزیه و تحلیل ، مشاوره کنید ، این شغل ممکن است برای شما مناسب باشد ، حتی اگر این کار به آموزش بالادستی و تمرین زیاد ، زیاد ، تمرین زیاد نیاز دارد!

شماره 6 YouTube

با ساخت فیلم paid حقوق دریافت می کنید… آیا آن را دوست دارید؟ ویدئوها چنان محبوب شده اند که یوتیوب دومین سایت پربازدید در جهان است ، درست پس از گوگل.

تنها کاری که باید بکنید این است که کمی خودتان را مجهز کنید و از کانال خود با محصولات ، تبلیغات درآمد اینترنتی کنید …

شماره 7 مدیر جامعه

دوست داشتن گشت و گذار در اینستاگرام یا فیس بوک کافی نیست که ادعا کنید مدیر جامعه هستید!

اما اگر کنجکاو هستید ، مهارت نوشتن دارید و تجزیه و تحلیل آماری را آزاد نمی کنید ، یک ایده عالی برای درآمد اینترنتی دارید!

شماره 8 مربی اینستاگرام

اینستاگرام مکانی است که باید باشید! به روز بودن این الگوریتم گاهی اوقات دشوار است و بسیاری از افراد می خواهند به چشم بیایند. خودتان را آموزش دهید ، سپس اینستاگرامرهای کارآموز را در اسرار غیرقابل نفوذ این شبکه اجتماعی و هشتگهای به همان اندازه مرموز آن آموزش و مربی درآمد اینترنتی کنید!

شماره 9 طراح UX

یک طراح UX (یا User Experience) قصد دارد وب سایت ها را برای کاربران اینترنت خوشایند و روان کند. داشتن یک سایت UX دوستانه به معنای افزایش نرخ تبدیل آن است (و بنابراین برای تولید ترافیک بسیار مهم است)!

شما باید خود را آموزش دهید تا یکی از مشتریانی باشید که مورد توجه مشتریان قرار می گیرید ، درآمد اینترنتی اما طراحان خوب به خیابان ها نمی آیند. اگر در زمینه کاری خود کنجکاو و آگاه هستید ایده خوبی برای تجارت آنلاین است.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو