دامنه چیست؟ و چرا باید آموزش دامنه + ویدیویی را ثبت کنیم

دامنه چیست:
دامنه چیست؟ آقای رایان تصمیم گرفته است که تجارت خود را توسعه داده و یک وب سایت را برای خود راه اندازی کند برای خرید دامنه com اینجا کلیک کنید تا بتواند از طریق وب سایت محصولات و خدمات خود را به مخاطبان خود معرفی کند ، اما قبل از راه اندازی وب سایت ، باید یک دامنه مناسب برای خودش ثبت کند. کنه

دامنه چیست؟

تصور کنید تصمیم دارید یک ویلای شیک و زیبا را در خارج از شهر در یک منطقه آب و هوایی دلپذیر بسازید ، قبل از ساخت ویلا باید یک قطعه زمین را با یک مکان مناسب برای خودتان خریداری کنید تا پس از ساخت ویلا بتوانید از دوستان و آشنایان خود بخواهید. تعطیلات. آخر هفته خود را در ویلای خود بیان کنید و وقت آزاد خود را در آنجا بگذرانید. برای اینکه دوستانتان بتوانند از ویلا شما دیدن کنند ، باید آدرس ویلا شما را داشته باشند. در واقع ، آدرس ویلا برای شما منحصر به فرد است و دوستان شما فقط می توانند آن آدرس را دنبال کنند. به ویلا خود دسترسی پیدا کنید.

از طریق اینترنت ، وب سایت شما باید یک آدرس منحصر به فرد داشته باشد تا مشتریان شما بتوانند با وارد کردن آن آدرس در مرورگر به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، ما آدرس هر سایت را در دامنه اینترنت ، آدرس دامنه بعد از www تماس می گیریم. و همه می توانند آدرس دامنه منحصر به فرد خود را داشته باشند.

تعریف دامنه چیست ؟

بنابراین باید هر چه سریعتر یک دامنه برای خود ثبت کنید اما صبر کنید ، ثبت دامنه خوب چندان آسان نیست ، آدرس دامنه شما باید کوتاه ، ساده و قابل درک باشد تا دوستان شما بتوانند به راحتی به آن آدرس دامنه دسترسی پیدا کنند. یاد آوردن.

در فیلم های زیر ترفندهایی را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید مناسب ترین دامنه را برای خود ثبت کنید ، پس با ما همراه باشید.