خیران سمنان یکهزار میلیارد ریال به رزمایش رفتار مومنانه کمک کردند

سرهنگ علی خالقیان روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: رزمایش رفتار مومنانه با هدف مشارکت خیران در کمک به نیازمندان و خانوارهای آسیب دیده از کرونا تا کنون در ۲ مرحله و طی پنج مقطع زمانی اجرا شد و مرحله سوم این رزمایش به زودی آغاز می شود.
وی بیان کرد: از محل کمک خیران در رزمایش رفتار مومنانه ۱۸۰ هزار سبد معیشتی شامل کالاهای اساسی مانند قند، برنج، گوشت، تخم‌مرغ، ماکارونی، چای و رب گوجه فرنگی، تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.
خالقیان تصریح کرد: ۲۵۰ هزار بسته بهداشتی شامل اقلامی مانند دستکش یکبار مصرف، ماسک و محلول ضدعفونی از محل کمک خیران در رزمایش رفتار مومنانه تهیه و بین نیازمندان استان سمنان  توزیع شد.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹، اضافه کرد: ۲۰ هزار بسته نوشت ابراز شامل اقلامی مانند مداد، خودکار و دفتر تهیه و با آغاز سال تحصیلی بین خانواده‌های نیازمند دارای دانش‌آموز توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: ۹۵ خانواده نیازمند که برای آغاز زندگی مشترک در تامین جهیزیه مشکل داشتند، در قالب رزمایش رفتار مومنانه به آنان کمک شد.
معاون اجرایی سپاه قائم (عج) استان سمنان اظهار داشت: هر جهیزیه تهیه شده برای نوعروسان شامل ۲۱ قلم کالاهای اساسی مانند یخچال، گاز، بخاری و فرش بود.
وی یادآور شد: ۱۵۰ تبلت دانش‌آموزی نیز در قالب رزمایش رفتار مومنانه خریداری و بین دانش‌آموزان نیازمند که قدرت خرید گوشی هوشمند به منظور استفاده از آموزش غیرحضوری نداشتند، توزیع شد.
خالقیان خاطرنشان کرد: مقداری گوشت قربانی و تعدادی کارت هدیه نیز بین اقشار آسیب دیده از کرونا در استان سمنان در قالب رزمایش رفتار مومنانه توزیع شد و تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد نیز آزاد شدند.
معاون اجرایی سپاه قائم (عج) استان سمنان درباره شناسایی نیازمندان و کمک به آنان در قالب رزمایش رفتار مومنانه، ابراز داشت: بانک اطلاعاتی با عنوان گره‌گشا به منظور شناسایی افراد نیازمند تشکیل شد و دستگاه‌های اجرایی حمایتی مشخصات مددجویان نیازمند خود را در این بانک اطلاعاتی ثبت می‌کنند و براساس اطلاعات ثبت شده، به خانواده‌های نیازمند کمک می‌شود.
رزمایش همدلی و رفتار مومنانه(مواسات) در کشور به دستور رهبر معظم انقلاب از نیمه شعبان همزمان با میلاد امام زمان(عج) کلید خورد.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو