خرید آموزش وزن تجهیزات با بودجه محدود

[ad_1]

صورتحساب برای برخی از بالا امروز وزن تجهیزات آموزشی می توانید به سرعت اضافه کنید. به خصوص در امروز از لحاظ اقتصادی دوران سخت مردم به دنبال به صرفه جویی یک باک در هر کجا که آنها می توانند. در زیر یک لیست از راه برای خرید آموزش وزن تجهیزات در بودجه به طوری که شما می توانید در شکل متناسب ماندن و نه رفتن به بدهی در حالی که انجام این کار.

برای کسانی از شما که به تازگی برای کاهش سست از همه مهم عضویت در باشگاه این مقاله ممکن است به موقع تر از همیشه. این واقعیت است که وجود دارد راه های بسیاری برای دریافت تمرین خود را در به حداقل پرداخت.

ارزان ترین راه برای رفتن است که احتمالا به خرید برخی از دمبل یا وزنه های آزاد. نه, این است که بسیار فانتزی اما چگونه می توانم به شما فکر می کنم مردم فله در دوران قبل از همه این تجهیزات بدنسازی فانتزی? درست است: آنها برداشته وزن هیچ رشته های متصل. دمبل اساسا به فروش در قیمت پایین سنگ. البته شما همیشه می توانید پیدا کردن برخی از تولید کننده است که “لوکس” وزن, اما در تجربه من این است و نه غیر ضروری. همه یکی واقعا نیاز است برخی از وزن و برخی از نظم و انضباط. اگر شما این دو چیز به تنهایی و سپس شما احتمالا می تواند ساخت تا خوب عضلانی بدن است.

برای کسانی که به آنها این است که فقط کافی نیست, آنها ممکن است بخواهید به نگاهی به ساخت یک دیگر سرمایه گذاری بلند مدت. تنها بهترین قطعه از وزن تجهیزات آموزشی وجود دارد این است که مدرن بدنسازی صفحه اصلی. این همه در یک تمرین ایستگاه ها در برخی از راه های جذاب تر به استفاده از ساده و رایگان وزن. اگر شما فضا در خانه خود را و کمی از پول برای سرمایه گذاری در اولیه و اساس و سپس صفحه اصلی بدنسازی راه رفتن است.

البته جایگزین دیگری برای دمبل استفاده از گروههای مقاومت. این در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب است. از مزایای دیگر گروههای مقاومت است که آنها را بیشتر مایع تمرین. یکی می تواند موجب کشش عضلات خود را حق به اوج خود بر خلاف با وزن استاندارد. به عبارت دیگر این “یک اندازه متناسب با همه” راه حل. و آنها ارزان به بوت شدن! آنها بزرگ برای هر کسی که در یک بودجه بسیار محدود و یا برای کسی که فقط می خواهد به شیب پا خود را به قدرتی.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد هیچ جایگزینی برای یک بدنسازی صفحه اصلی. کمتر اشکال وزن تجهیزات آموزشی قطعا معتبر است اما آنها می آیند تا کمی محدود در مقایسه با زمانی که به در خانه بدنسازی مجموعه. پس چه بیشتر توصیه می شود به اطراف نگاه کنید برای صفحه اصلی بدنسازی در فروش. این نباید بیش از حد سخت از یک جستجو به عنوان شاهد تمام خرده فروشان شده اند کاهش قیمت های خود را و ارائه فروش از اواخر. درست مانند هر کسب و کار دیگر, تمرین, تولید کنندگان تجهیزات نیاز به حرکت موجودی خود را به طوری که آنها می تواند خود را پرداخت صورتحساب خود را. بنابراین من می خواهم پیشنهاد یا خرید یک مدل است که چند سال است در حال حاضر و یا حتی احتمالا نگاه به خرید و استفاده از یکی از منابع خود را. این برنامه شما را تا دریافت و با رفتن هر چه بودجه خود را.

[ad_2]