حل و فصل ساختار و مالیات پرداخت های دوره ای

[ad_1]

در صورتی که شما دریافت پرداخت از آسیب مورد, شما همیشه می توانید انتخاب کردن به یک شخص ثالث مستقل خرید سالیانه است که خواهد شد و سپس شما مالیات پرداخت های دوره ای برای شما ساختار اتمی.

شرکت ها می توانند با ارائه یک مقدار مشخص از پول نقد برای یک ساختار نوع شهرک ها از طریق انواع برنامه های است که اجازه می دهد تا شما برای به دست آوردن دسترسی به هر گونه ارزشمند بخشی از سالیانه خود را. شما ممکن است می خواهید به فروش به عنوان کمی به عنوان ارزش یک سال از پرداخت و یا شما می توانید دریافت یک مبلغ یکجا پرداخت در حالی که شما با بهره گیری از بخشی از پرداخت های ماهانه خود را. و یا شما می توانید فروش خود را برای حل و فصل پول زیادی پرداخت که پنج یا شش سال آینده است. شما همچنین می توانید ترتیب برای دریافت پول نقد برای حل و فصل ساختار خود را بر اساس نیازهای منحصر به فرد.

پس از چند ماه یا سال از مذاکره شما دریافت مقدار قابل توجهی از شهرک. پول شما را در صف مقابل است که تنها به اندازه کافی برای پوشش هزینه های درمانی است. بقیه از غرامت خود را برنامه ریزی شده است به پرداخت منظم اقساط از طریق سالیانه بیش از 15 به 30 سال است. اگر شما به فکر به دست آوردن پول نقد خود را حل و فصل ساختار آن را بهترین برای تماس با یک خوبی مشاور مالی. اکثر ایالت ایجاد مقررات که محدودیت فروش از ساختار اتمی بنابراین شما نیاز به تصویب دادگاه برای دریافت پول نقد خود را حل و فصل ساختار.

یک حرکت نزولی به ساختار اتمی یک تعهد است صبر کنید به صورت دوره ای پرداخت. این طول می کشد شما را به یک نقطه ضعف اگر شما می خواهید برای خرید یک خانه و یا هر گونه هزینه های دیگر شما نمی توانید قرض گرفتن در برابر آینده پرداخت پس از توافق حل و فصل.

یک حرکت نزولی به این ساخته شده است در ساختار و شما ممکن است مانند در اختیار داشتن به دنبال محدود نحوه پرداخت. شما ممکن است می خواهم به خرید یک خانه و یا برخی از تجهیزات گران قیمت اما شما فاقد بودجه به دلیل خود را چگونه حل و فصل می کند. این چوب شما را به یک بی دلیل وضعیت تا بعد پشته از پرداخت وارد یک موقعیت خوب بود اما خوب همه چیز نزولی آن درست است ؟

[ad_2]