حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی فرآورده اساسی بیش از سه ده سال عمل فن ای در راستا لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی مال در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی مهم توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که دارای اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اساسی مادح مولودی مدیر ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم همپا آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان همیشگی و کهن هم حیاتی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی فرآورده برای مشتریان قدیمی استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی کالا میتوانید از نشانی تحت استفاده نمایید:

  آدرس وبسایت رسمی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های گذشته به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی عمل خود در راستا اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ دارای واردات محصولات مهم میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا دارای مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی نخست بر همین اورجینال بوده است که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک کالا حیاتی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش است و خیر هر کلایی دارای هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات حساس میزان مرغوب بودن و هم بها مطلوب و رقابتی هست عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار میباشد که به امداد خداوند و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین حیاتی پیروز بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب راضی بودن مندی بخش اعظم مشتریانشان سعی ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت ارزش رقابتی و عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از نخست سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات اساسی میزان مرغوب بودن سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا دارای خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی حیاتی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و حیاتی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط حساس سایت خانگی لند کلیدی مدیریت فروش با شخصیت همین گروه قوی و حیاتی میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار زیاد همین تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اساسی متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات تارنما خانگی لند سفارش میشه، به خصوص برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از پایین مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اساسی آنان بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور ایران و اهمیت بها کاهش از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی حیاتی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین گروه فروش محصولات دارای میزان مرغوب بودن و اهمیت قیمت های مناسب و خدمات متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور سهل وآسان تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو فرآورده را در گوشه ای همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت موفق آمازون در محصولات این سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وب سایت بزنید، شاید شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک وب سایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی البته لازم برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به عمل شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان مهیا می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی آیتم نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی گزینه نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت این تیم در ارتباط باشید و محصولات این دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله مهم در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز میکنند و یا این که دستگاهی فارغ از خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول میتونیم همین چهار مغازه رو مهم نیز مقایسه کنیم:

  در جدول زیر سعی کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز دکان مهربانی میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی حیاتی به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات تردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی عمده خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار اختراع می‌شود. حساس وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet شک و تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته کلیدی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن دقت کنید این میباشد که خرید کردن خویش را از یک وب سایت اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. بدون شک نظرات کاربران در ارتباط کلیدی ارآیه متاع و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته توجه نمایید که به جهت پیدا نمودن وب سایت های دارای در نتیجه های کاوش ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت نمایید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید خیر لزوما تارنما هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم وب سایت مراقب غلط املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از درستی و صحت نشانی وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl دارای خرید کنید

  هرگز مهم استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده است آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS آغاز می شود خیر فقط حساس HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز هم در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار وضعیت پایین قرار دارااست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی حساس میباشد که گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در باطن میهن آغاز شده، ثبت و جهت دهی مغازه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویه برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اهمیت ثبت نام اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه فروشگاه های گزینه تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در سرانجام چنانچه می خواهید از امنیت یک وب سایت تماما مطمئن شوید به اندازه است به ورقه به دست آوردن و کارهای حساس علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه کنید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت آیتم حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این نخست می بایست دقت داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی استعمال از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت خزانه مورد نظر برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از طریق فروشگاه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. چنانچه ورقه خزانه گزینه نظر اصلی عبارت http هست هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در صفحه بانک گزینه نظر، حتی اگر همگی وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی نظیر مدارس و دانش گاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه فرمائید که در صورتی که به سالم اطلاعات خویش با می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود با مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حساس کشف آنان نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استعمال کنید.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین دوچندان گسترده شده و اکثری از افرادی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه و واژه رمزی است که می‌تواند صرفا برای یک بار در تراکنش گزینه استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طرز پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز با هدف بررسی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ هدایت و سرویس ها مرتبط حساس رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این حیاتی را از طریق روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا حیاتی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های مرزوبوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طرز کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی کلیدی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های کلیدی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن چکیده از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و سپس قطع رابطه می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز هم باید به همین نکته اشاره کنیم که یک مغازه معتبر را نمی توان تنها دارای اعتنا به جايگاه آن در وب وب سایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک کاغذ فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت پر زرق و برق اینترنتی دارای هزاران بازدید کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. کلیدی رعایت همین نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، حساس توجه به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت بسیار متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که با توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا گریزو فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما کمک کند و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا پیروزشود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  زیاد

  خرید کتاب زبان اصلی

  آموزش سئو

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü