تردمیل قطعات – تعمیر تجهیزات ورزش خود را

[ad_1]

خرید تردمیل قسمت می توانید صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی و هزینه خرید یک ماشین جدید. به منظور تصمیم می گیرید که تردمیل قسمت برای شما مناسب است, اگر شما نیاز به تصمیم می گیرید چه چیزی اشتباه است با فعلی خود را تردمیل. تعویض برخی از قطعات ممکن است مورد نیاز و تعمیر بخش های دیگر ممکن است کمک به تعمیر ماشین شما. بهتر است برای مشورت با نمودار خود را تردمیل در کتابچه راهنمای مالک خود را قبل از شما انجام هر نوع تعمیرات.

از کجا می توانم دریافت قطعات برای من تردمیل?

تردمیل قطعات موجود در تعدادی از مکان های مختلف. محلی خود را ورزش خروجی ممکن است حمل قطعات برای نام تجاری خود را که آیا آن پروفرم نوردیک Trac سیرز یا چیز دیگری به طور کامل. اگر شما در نزدیکی تجهیزات ورزش خروجی شما ممکن است به نوبه خود به اینترنت برای پیدا کردن قطعات تردمیل خود را. وجود دارد تعدادی از وب سایت های اختصاص داده شده به فروش قطعات تردمیل و سایر تجهیزات ورزش قطعات مانند کل ،

از کجا شروع کنم ؟

هنگامی که شما آماده برای تعمیر تردمیل, وجود مکان های مختلف برای بررسی مشکلات. بهترین مکان برای شروع به دنبال کمربند و عرشه. هر مرحله توضیح داده خواهد شد البته بستگی به مدل و نام تجاری شما. به اتمام عرشه و کمربند شما باید شل تنش غلتک. مراقب باشید هر چند. اگر شما آن را بیش از حد شل, شما خواهد شد از دست دادن پیچ و مهره از غلتک شفت. بعدی بازرسی کمربند خود را به صورت صاف و سازگار احساس. هر ناهموار پوشیدن و یا بالقوه درز عدم نیاز به جایگزینی کامل از کمربند. عرشه نیز باید بسیار صاف است.

شما همچنین ممکن است بخواهید به خود را تست تردمیل موتور. شما می توانید این کار را با اتصال یک باتری به تردمیل تغذیه. شما می توانید با استفاده از یک دریل شارژی, باتری خودرو, باتری یا باتری فانوس. چک کردن غلتک آستین نیز ایده خوبی است. در تعدادی از تردمیل درایو غلتک کشش آستین است که کمک می کند تا کمربند کار در یک سطح پایین تر به زندگی طولانی از دستگاه. آستین می توانید لغزش را به یک طرف باعث مشکلات با تردمیل خود را.

[ad_2]