ترجمه از بهترین راه های تحقییق می باشد

آیفون وسیله ای عالی است که می دانید اگر می دانید چگونه از آن برای منافع خود استفاده کنید. اگر از آیفون فقط برای توییتر و واتس اپ استفاده می کنید ، این هم خوب است زیرا این گوشی و زندگی شماست اما اگر با کمک فقط چند برنامه بتوانید دستگاه خود را به یک مربی زندگی تبدیل کنید ، پس چرا این کار را نکنید؟ میلیون ها برنامه در آنجا برای کاربران آیفون وجود دارد. اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، آی فون شما نه تنها می تواند شما را به تمرین یادآوری کند بلکه بسته به ترجیحات شما ، تمرینات و نکات یوگا را نیز پیشنهاد می کند. اگر شما به اندازه کافی آب نمی نوشید یا کربوهیدرات زیادی مصرف می کنید ، آیفون شما نیز می تواند به شما کمک کند. این یادآوری را در فواصل منظم برای شما ارسال می کند ، بنابراین می توانید خود را آزار دهید. دامنه موضوعاتی که آیفون می تواند به شما کمک کند بسیار گسترده است.

تابستان فرا می رسد و افراد زیادی قصد سفرهای خارجی را دارند . آنقدر زیبایی در کشورهایی زندگی می شود که انگلیسی در آن صحبت نمی شود و حتی اکثریت مردم آن را نمی شناسند. اما فقط به این دلیل که شما زبان یک کشور را نمی دانید به این معنی نیست که نباید از آن بازدید کنید. در حقیقت ، دقیقاً همان جایی است که شما باید به کاوش در فرهنگ های مختلف بروید. و در مورد مسئله زبان ، آیفون هایی که شما در دست دارید می تواند کمک بزرگی باشد. پس از انتشار iOS 12 ، Siri ترجمه را نیز آغاز کرده است اما در حال حاضر فقط برای چند زبان کار می کند. بنابراین ، اگر به کشوری بروید که قدرتهای سیری هیچ کمکی به شما نداشته باشند ، چه اتفاقی می افتد؟ شما یکی از برنامه های مترجم زیر را بارگیری می کنید و سفر خود را به راحتی انجام می دهید:

برنامه مترجم
Google Translate :
گوگل مدت هاست که دوست کاربر اینترنت است و آنها از راه های مختلف به ما کمک می کنند. همه ما حداقل یک بار در زندگی ما از Google Translate در وب استفاده کرده ایم. اما نسخه وب ممکن است همیشه برای کاربران تلفن مفید نباشد به همین دلیل گوگل برنامه ای را برای کاربران آیفون راه اندازی کرده است. برنامه Google Translate کاملاً رایگان است و دارای ویژگی های شگفت انگیزی است. این نه تنها کلمات بلکه جملات و عبارات را ترجمه می کند. با کمک Google Translate می توانید با افراد گفتگویی برقرار کنید.

اگر عجله دارید یک ترجمه را بشناسید ، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی برق می توانید به جای تایپ کردن آنها ، کلمات را به برنامه بگویید و ترجمه را بدست می آورید. این برنامه بیش از صد زبان را پشتیبانی می کند و همچنین به کاربران امکان می دهد برخی از زبان ها را برای ترجمه آفلاین بارگیری کنند. بنابراین حتی وقتی به اینترنت دسترسی ندارید ، می توانید به ترجمه دسترسی پیدا کنید.

iTranslate :
iTranslate یکی دیگر از برنامه های برتر رتبه برتر ترجمه برای iPhone و iPad است. همچنین با افزونه Apple Watch همراه است. این برنامه نه تنها ترجمه ها را ارائه می دهد بلکه فرهنگ لغت های مختلفی را نیز ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد ترجمه های مورد علاقه خود را برای مشاهده های بعدی فراهم کنند. این برنامه بیش از صد زبان را پشتیبانی می کند و حالت آفلاین نیز دارد که در آن می توانید ترجمه ها را بدون هیچ زحمتی مشاهده کنید.

نسخه اصلی برنامه به صورت رایگان در دسترس است اما برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آن باید نسخه پولی را دریافت کنید. با نسخه حرفه ای iTranslate به بسیاری از ویژگی های جدید دسترسی پیدا خواهید کرد. اگر ترجمه صوتی چیزی است که بعد از آن هستید پس باید برنامه iTranslate Voice را در نظر بگیرید که ترجمه های زمان واقعی را با 39.99 دلار در سال فراهم می کند.

برنامه مترجم
مترجم مایکروسافت :
یکی دیگر از برنامه های مترجم عالی برای کاربران آیفون ، Microsoft Translator است که با ارائه ترجمه های سریع به شما کمک می کند تا با مردم مکالمه کنید. همچنین می تواند تصاویر و تصاویر را ترجمه کند. این برنامه همچنین دارای یک نسخه آفلاین است که می توانید بدون کمک اینترنت ترجمه ها را بدست آورید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که زبانهای بارگیری را انجام دهید و خوب خواهید بود که به مسافرت بروید.

این برنامه رایگان همچنین به شما امکان می دهد تا ترجمه های متفاوتی از عبارات و کلمات را جستجو کنید تا بتوانید بهترین مسابقات را پیدا کنید. همچنین دارای گزینه اسپلیت صفحه ای برای مکالمه دو زبانه بین افراد است و ترجمه های آنها را در زمان واقعی فراهم می کند. این برنامه دارای شصت زبان است که هم با و هم بدون اینترنت در دسترس است و راهنماهای تلفظ برای زبان های خارجی را فراهم می کند ، بنابراین می توانید یاد بگیرید که چگونه یک کلمه یا عبارت خاص را بگویید. همچنین دارای یک پسوند مرورگر است که به شما امکان می دهد صفحات وب را در Safari ترجمه کنید.

ابزار ترجمه معتبر :
اگر به دنبال برنامه ای هستید که بتواند در ترجمه های معتبر به شما کمک کند ، سپس ابزار ترجمه معتبر خدمات ترجمه جهانی برنامه ای است که باید برای آن جستجو کنید. برنامه شما را با مترجمان باتجربه ای متصل می کند که می توانند ظرف 24 ساعت ترجمه های دقیق را در اختیار شما قرار دهند. همچنین می توانید هزینه ترجمه خود را در برنامه محاسبه کرده و سفارش خود را به راحتی انجام دهید.

اگر می توانید از قبل محاسبه ترجمه معتبر دریافت کنید ، می توانید بدون نگرانی در مورد نرخ ، ترجمه را رزرو کنید. همچنین می توانید با مترجمان بومی ارتباط برقرار کنید تا بهترین ترجمه های ممکن را برای اسناد خود دریافت کنید.

اینها فقط تعداد کمی از برنامه های شگفت انگیز مترجم موجود در فروشگاه App برای کاربران آیفون هستند. در صورت تمایل می توانید اطلاعات بیشتری را کشف کنید اما برای تمام نیازهای اساسی ترجمه شما ، برنامه های ذکر شده در بالا کافی است. آنها زبانهای زیادی را پوشش می دهند و می توانند ترجمه های دقیق را با روحیه آنلاین و آفلاین در اختیار شما قرار دهند. سفر با بهترین برنامه های مترجم برای iPhone خوشحال می شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>