بیش از سه میلیارد تومان برای روکش آسفالت محورهای ملایر هزینه شد

سیداسماعیل صفوی‌زاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای لکه‌گیری و روکش آسفالت محور همدان- ملایر و اراک هزینه شد.

وی روکش آسفالت محور ملایر- اراک را یکی از مطالبات مهم مردم عنوان و بیان کرد: در این راستا امسال در ۲ مرحله اعتباری حدود ۸۱۰ میلیون تومان برای لکه‌گیری و روکش آسفالت محور ملایر- اراک هزینه شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر ادامه داد: طی یک مرحله نیز ۵۳۰ میلیون تومان اعتبار برای روکش محور ملایر- اراک اختصاص یافت که لکه‌گیری و روکش مسیر رفت و برگشت این مسیر به طول ۴۰ کیلومتر به طور کامل در دست اقدام است.

صفوی‌زاده گفت: از مبلغ یاد شده ۲۶۰ میلیون تومان برای لکه‌گیری و روکش محور ملایر- بروجرد، ملایر- نهاوند و راه‌های روستایی هزینه شد.

وی هزینه‌کرد ۳۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای احداث رمپ مجتمع رفاهی گرین آورزمان، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای احداث رمپ مجتمع خدمات رفاهی رومیه در اسلامشهر آق‌گل و ۶۰ میلیون تومان برای روکش آسفالت باند کندرو حاجی‌آباد را از دیگر اقدامات طی سال‌جاری برشمرد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر ادامه داد: برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز شهرستان نیز اقدامات خوبی صورت گرفت که در این زمینه امسال ۲۳۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

صفوی‌زاده اظهار داشت: در این راستا نقاط حادثه‌خیز در پیچ سردخانه، پیچ مهرآباد، کرکان، سالوک و گردنه زاغه اصلاح شدند.

وی گفت: امسال ۲ هزار تن آسفالت برای لکه‌گیری، آسفالت و رگلاژ به صورت امانی توسط نیروهای راهداری این شهرستان استفاده شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با اشاره به خسارت پل‌ها و ابنیه فنی بر اثر سیلاب فروردین سال گذشته افزود: در این راستا از ابتدای امسال تاکنون حدود یک میلیارد و ۱۲۶ میلیون تومان اعتبار در حوزه مرمت ابنیه فنی و پل‌های این شهرستان هزینه شد.

شهرستان ملایر دارای حدود یک‌هزار کیلومتر راه است.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو