این که آیا شما ساعت ها بر روی مو و آرایش خود صرف کرده اید و یا فقط مدرسه را در لباس خواب خود اجرا می کنید ، یک کرم پودر بی عیب و نقص می تواند به شما اعتماد به نفس یک مدل Catwalk را بدهد. در این راهنما نحوه انتخاب کرم پودر مناسب برای نوع پوست و پوشش مورد نظر شما توضیح داده خواهد شد. ما همچنین توضیح خواهیم داد که چگونه می توان کرم پودر و اساس یک ظاهر طبیعی را که باعث احساس دلخوری شما می شود ، به کار گرفتیم.

انواع کرم پودر
انواع کرم پودر
فرمولهای مختلف کرم پودری از انواع مختلف پوست حمایت می کنند. بعداً ، ما دقیقاً به کدام یک از بهترین چهره های خود خواهیم رسید.

بهترین کرم پودر مخملی
یکنواختی با ترکیب و ظاهر صاف ، باعث می شود کرم پودر مایع یکی از محبوب ترین گزینه های موجود در آنجا باشد. فرمول هایی وجود دارد که با توجه به نیازها و انواع پوست ، مانند روغن ، ضد آب و 24 ساعته مناسب است. با اعمال چندین لایه می توانید پوشش کامل تری ایجاد کنید.

کرم پودر کرم
کرم پودر های کرم یک گزینه مفید برای استفاده ، با فرم های جمع و جور یا چوب ایده آل برای لمس کردن در طول روز است. کرم پودر های جدید کرم به پودر به یک مات مات رسیده اند که برای پوست های روغنی فوق العاده است.

کرم پودر مواد معدنی
یک کرم پودر معدنی واقعی از مواد کاملاً طبیعی ساخته شده است که منافذ را مسدود نخواهند کرد ، بنابراین می توانید برفک را از بین ببرید. این می تواند به عنوان یک کرم پودر مایع قابل ساخت باشد و به پایان طبیعی برسد.

کرم پودر پودر
کرم پودر های پودر فشرده شده دارای خاصیت جذب کننده روغن بسیار خوبی هستند که به کاهش درخشش در طول روز کمک می کند. این یکنواختی پوست را یکدست می کند و باعث ایجاد پوشش موثر اما به سختی می شود.

ویژگی های سبک دیگر برای تأسیس
گزینه های کرم پودر
اگر کرم پودر پوشش کامل چیز شما نیست ، ممکن است یکی از این گزینه های خفیف تر برای شما باشد.

مرطوب کننده رنگی
مرطوب کننده ها با لمس رنگدانه های تونر از جنس بافت سبک هستند و رنگ پوست شما را برای داشتن رنگ و لعاب و بدون آرایش صاف می کنند.

راهنمای خرید کرم پودر
مومیایی کردن لکه ها ، یا کرم های BB به عنوان رایج ترین آنها ، مرطوب کننده ، محافظت و تصحیح نواقص است. بسیاری از آنها در فرمول خود از محافظت در برابر آفتاب و آنتی اکسیدان ها برخوردار هستند.

کرم CC
کرمهای CC یا کرم های صحیح رنگی ، باعث آبرسانی ، محافظت در برابر آفتاب و پوشش نیمه شفاف می شوند تا به بهبود ناصافی رنگ پوست کمک کنند. اگر فقط چیزی را می خواهید انتخاب کنید تا چهره شما یک مرطوب کننده را انتخاب کند ، یکی را امتحان کنید.

انتخاب بهترین تأمین مالی برای نوع پوست شما
کرم پودر پوست
انواع مختلف پوست هنگام پیدا کردن مکمل ترین پایان ، نیازهای مختلفی دارند ، بنابراین دستیابی به مطابقت مناسب بسیار مهم است.

پوست خشک
بهترین کرم پودر برای پوست خشک بدون چربی بودن آبرسانی می کند. از پایان مات خودداری کنید زیرا این می تواند تکه های پوستی پوسته پوسته را اغراق کند.

فروشگاه کرم پودر برای پوست های
روغنی
پوست خشک

برای کمک به کنترل درخشش ، ایجاد لکه های پوستی و جذب روغن اضافی ، کرم پودر ای را برای پوست روغنی انتخاب کنید.

فروشگاه کرم پودر برای پوست
ترکیبی
روغنی

کرم پودر های توصیه شده برای پوست ترکیبی بدون روغن و سرشار از مواد آبرسان برای مرطوب کردن مناطق خشک کن پوست خواهد بود. با انتخاب یکی از این موارد که به راحتی قابل ساخت است ، اطمینان حاصل می شود که مناطق خشک تر پوست در حالی که مناطق روغنی قادر به تنفس هستند ، از پوشش کامل برخوردار شوند.

فروشگاه کرم پودر پوست ترکیبی از پوست

بالغ
پوست بالغ خشک تر است ، بنابراین از فونداسیون ضد پیری با خواص مرطوب کننده خودداری کنید. کرم پودر مواد معدنی مخصوصاً برای پوستهای مسن تر تمیز است زیرا دارای یک درخشندگی است که در خطوط ریز قرار نمی گیرد.

فروشگاه کرم پودر پوست بالغ
سایه کرم پودر من را پیدا کنید
سایه کرم پودر
در اینجا چند نکته سریع برای بدست آوردن بهترین تطابق برای رنگ پوست شما برای اولین بار ذکر شده است:

رنگ رگهای خود را روی مچ خود بررسی کنید. اگر رگه ها زیتون است ، شما یک گرمی دارید. بنفش به معنای این است که شما یک تعهد خونسرد داشته باشید و ترکیبی از رنگ آبی-سبز بدان معنی است که شما یک تعهد خنثی دارید.
با استفاده از آنها در خط فک ، سه کرم پودر کرم پودر را آزمایش کنید. کبریتی را انتخاب کنید که ظاهراً در پوست از بین می رود.
به یاد داشته باشید در صورت امکان در نور طبیعی آزمایش کنید.
بهترین سرمایه برای پوشش
پوشش کرم پودر
میزان پوشش مورد نیاز شما به نوع پوست شما ، ترجیحات شخصی و حتی زمان سال بستگی دارد.

پوشش محض
اگر پوستی کاملاً شفاف دارید یا پوشش سبک تری را ترجیح می دهید ، از یک انتهای کاملاً قدردانی خواهید کرد. مرطوب کننده های رنگی و کرم های BB انتخاب صوتی هستند که فقط برای رسیدن به آن درخشش طبیعی فقط کمی کمک می خواهید.

فروشگاه اینترنتی

پوشش شفاف پوشش متوسط
فرمول های پوششی متوسط ​​اگر به دنبال پوشاندن نواقص هستید بهتر است بلکه پوست را در اتاق تنفس بگذارید تا احساس آبرسانی و درخشندگی به نظر برسد.

کرم پودر پوشش متوسط ​​فروشگاهی پوشش

کامل
اگر می خواهید کرم پودر و اساس شما را از صفر تا لکه های لکه دار ، لکه های تیره ، زخم ها ، سایه ها یا قرمزی خارج کند ، به دنبال یک پوشش کامل برای ایجاد یک کرم پودر بی عیب و نقص باشید.

خرید کرم پودر پوشش کامل
چگونه می توان از کرم پودر استفاده کرد
کرم پودر را اعمال کنید
مرحله 1: مقدار کمی از فرمول انتخابی خود را بر روی بهترین ابزار برای کار اضافه کنید. یک اسفنج مرطوب یا مخلوط کن زیبایی با کرم پودر های کرم به خوبی کار می کند. انواع دیگر کرم پودر را می توان با یک برس مسطح استفاده کرد.
مرحله 2: برای رسیدن به طبیعی ترین نتیجه ، به مرکز صورت بپیچید و با حرکات دایره ای مخلوط کنید.
مرحله سوم: از هر کرم پودری باقیمانده برای بالا بردن مناطق مشکل مانند زیر چشم یا لکه ها استفاده کنید.