بهترین نرم کننده موی سر

نوع 2: موهای موج دار
موهای نوع 2 دارای بافت موجی است. کاملاً صاف نیست ، اما کاملاً فرفری نیست. این طیفی است که از امواج ضخیم و S شکل مخلوط با تار تا حلقه های گشاد تشکیل شده است.

بافت نوع 2 صاف تر از ریشه است و باعث می شود که نزدیک سر باشد. از اطراف گوشها پایین تر می شود.

Type 2A – امواج شما بافت موی گشاد و گشاد دارند. به دلیل عدم تعریف و حجم ، محصولات مو به راحتی می توانند رشته های شما را پایین بیاورند. اگر می خواهید فرهای خود را حفظ کنید ، از محصولات موهای سبک تر مانند ژل و موس استفاده کنید.
نوع 2B – موهای شما حداقل در بیشتر قسمت ها مستقیماً ریشه دارد و دارای امواج S شکل است که از طول متوسط ​​تا انتهای آن تعریف بیشتری دارند. بافت متوسط ​​است و در تاج کمی فرسوده دارد. اگر می خواهید تعریف بیشتری به عنوان یک نوع مو 2B داشته باشید ، هنگام شستشو موهای خود را کوتاه کنید. نرم کننده موی سر
Type 2C – امواج شما بسیار مشخص تر است و تمام راه را در ریشه ها با حلقه ها و فرها شروع می کنید. بافت به طور کلی درشت یا ضخیم است ، که عادت به سرخ شدن دارد. موهای خود را در حالی که خیس است ، پهن کنید ، اگرچه اگر حجم بیشتری می خواهید ، موهای شما نباید خیس شود.
نوع 3: موهای مجعد
موهای نوع 3 از شکافهای تنگ و مجعد تا فرهای سبک متغیر است. به طور کلی ترکیبی از بافت های مختلف است. انواع موهای نوع 3 نیز به عنوان فرهای بهاری تعریف می شود. از نظر حجم مو و همچنین در ریشه بیشتر از انواع مویی نوع 2 ، موج دار هستند.

نوع 3A-فرهای شما بزرگ و گشاد هستند. اگر تا به حال گچبری پیاده رو را دیده اید ، می توانید سنجهای مناسبی برای محیط فرهای نوع 3A داشته باشید. آنها همچنین براق هستند و از نظر شکل S نیز هستند. اگر می خواهید بیشتر از فرم فر استفاده کنید ، وقتی موهای شما مرطوب است ، قسمت های کوچکی از فر را دور انگشت خود بچرخانید.
نوع 3B – فرهای شما بهاری هستند و انواع مختلفی از پیچ و مهره ها تا حلقه ها را در هر کجا می توانید پیدا کنید. فرهای شما نیز حجیم است. در جایی که انواع مو 3A دارای فرهای تقریباً دور گچ پیاده رو است ، انواع مو 3B با یک نشانگر دائمی قابل مقایسه است.
موهای 3B عموماً متراکم است. از محصولات یک ظاهر طراحی مسدود کننده رطوبت استفاده کنید. اگر می خواهید تعریف بیشتری داشته باشید اما کمتر یخ بزنید ، می توانید از شیر یک ظاهر طراحی شده استفاده کنید.

نوع 3C – به دلیل چگالی بودن ، مویی که به موهای “موی مجعد” گفته می شود. این ساخته شده از فرهای بسته به محکم بسته به پیچ و خم مانند است که به نظر می رسد به اندازه مداد بزرگ باشد.
3C تمایل دارد بیشترین حجم را داشته باشد ، اما تمایل به بیشترین انقباض دارد. با یک مجموعه میله فلکسی ، پیچ و تاب یا مجموعه ای از میله های پرمرک ، به آرامی و بدون گرما کشش و تقویت کنید.