راهنمای خرید تمیز کننده بخارشویپاک کننده های بخارشوی در چند سال گذشته به عنوان یک جایگزین سالم و “سبز” برای تمیز کردن با مواد شیمیایی ، مواد شوینده و سایر مواد موثر در بدن و محیط زیست ما به صحنه آمده اند. با استفاده از فقط آب ، از مدل های بخارشوی تمیز کننده که می توان برای تمیز کردن عمق و ضد آب بودن در خانه استفاده کرد. این راهنمای خرید بخارشوی تمیز ، اصول اولیه بخارشوی تمیز کننده ، نحوه کار آنها ، فن آوری در پشت آنها ، چگونه می تواند به شما در دستیابی به نوع تمیز سالم تری کمک کند ، و کدام مدل ها و مارک ها به بهترین وجه نیازهای سالم خانه شما را برآورده می کنند.

پاک کننده های بخارشوی پاک کننده های سبز هستنداگر فرد مبتلا به آلرژی هستید یا کودکانی دارید که از حساسیت و حساسیت شیمیایی رنج می برند ، یک بخارشوی پاک کننده یک روش سالم برای تمیز کردن انواع مختلف بدون تشدید علائم آلرژی است. شما و خانواده تان می توانید با استفاده منظم از بخارشوی تمیز کننده هوا سالم تر زندگی کرده و بهتر نفس بکشید . گذشته از ملاحظات قیمت و بودجه ، تصمیم بزرگ بعدی که باید در انتخاب سبک بخارشوی تمیز بگیرید. سه سبک اساسی در دسترس است و هر کدام برای کارهای مختلف مناسب هستند و در نقاط مختلف قیمت در دسترس هستند.

بهترین مارک بخارشوی

به عنوان متنوع ترین نوع تمیز کننده بخارشوی ، بخارشوی تمیز کننده بخارشویها عموماً مدت زمان طولانی تر را دارند و از ویژگی های بیشتری برای تقویت اثربخشی کلی تمیز کردن بخارشوی در خانه شما برخوردار هستند. درصد زیادی از جاروبرقی بخارشوی دارای سبک بدنی مشابه جاروبرقی قوطی هستند و آزادانه در بین انواع کف صاف حرکت می کنند. همه با لوازم جانبی متنوعی روبرو می شوند که به شما امکان تمیز کردن و ضد آب بودن تقریباً هر قسمت از خانه را می دهد.

از بالای خط تمیز کننده بخارشوی لیدی باگ گرفته تا محبوب Vapamore Primo ، بخارشوی تمیز کننده ها بهترین تجربه را در اطراف تمیز کردن سبز فراهم می کنند ، در حالی که خانه شما را ایمن تر و سالم تر می کنند.

جاروبرقی بخارشوی سبک بوده و از گزینه های جایگزین آن برای تمیز کننده های بخارشوی سبک استفاده می کند. به طور معمول ، مپ های بخارشوی ، زندگی زیادی که از نام آنها پیداست ، در درجه اول در کفهای صاف مانند کاشی ، مشمع کف اتاق ، چوب سخت مهر و موم شده و کفپوش چند لایه استفاده می شود. اگر فرزندان دارید ، آنها می توانند بدون نگرانی از گرفتن مواد شیمیایی روی دست ، دهان یا چشمانشان روی زمین بازی کنند. اگر به دنبال یک روش اقتصادی برای تمیز کردن و تمیز کردن کف کف خود هستید ، یک بخارشوی پز بخارشوی یک راه حل ایده آل است.

راهنمای خرید تمیز کننده بخارشوی

پاک کننده های بخارشوی دستی یک روش سریع و آسان برای بخارشویپزدن سطح در تمام خانه شما بدون دردسر استفاده از واحد بزرگتر با زمان گرمایش طولانی تر است.

گرچه برای کف مناسب نیست ، اما بخارشویهای بخارشوی دستی در حمام ، آشپزخانه و سایر مناطق که می خواهید به سرعت از بین بروند و تمیز شوند ، کار می کنند. بدون کار خسته کننده از شستشو ، این بخارشوی تمیز کننده ها می توانند کپک ، ریز و رسوبات باقی مانده از آب سخت حمام شما را از بین ببرند. این دستگاه های تمیز کننده بخارشوی با اتصال مناسب می توانند چین و چروک هایی را از لباس شما رها کنند و به راحتی مناطقی را که اغلب مورد غفلت قرار می گیرند ، مانند دستگیره یا دستگیره سینک ، ضد آب کنند.

این بخارشوی شوینده ها بخارشوی حدود 5-10٪ از آب را در بخارشوی استفاده می کنند ، بنابراین اکثر سطوح ظرف چند دقیقه پس از تمیز کردن کاملاً خشک می شوند. همچنین ممکن است این سیستم تمیز کننده را با نام بخارشوی خشک “خشک” ببینید زیرا رطوبت کمی باقی می ماند.

واحدهای مسکونی آب را تا دمای بین 150 تا 300 درجه فارنهایت (66-149 درجه سانتیگراد) گرم می کنند. به عنوان مثال ، بخارشوی شونده های قابل اطمینان معمولاً دارای دمای نوک بخارشوی 245 درجه فارنهایت هستند. بخارشوی گرم کنه های گرد و غبار ، قالب ، کپک ، ویروس ها و سایر حساسیت های موجود در تماس را از بین می برد و همچنین بیشتر خاک و آهک را از بین می برد. برای خاک سنگین ، شاید شما نیاز به پیش درمانی با یک سورفاکتانت یا پاک کننده طبیعی داشته باشید. بخارشوی تقریباً به محض قرار گرفتن در سطح آن شروع به تبخیر می کند ، بنابراین با خیساندن کف های مرطوب ، پیشخوان ها ، پنجره ها و فرش ها باقی نمی ماند.

لوازم جانبی بخارشوی تمیز کننده بخارشوی

پاک کننده های بخارشوی باعث آلودگی خاک و پخت و پز می شوند. بعضی از بخارشوی شوها همراه حوله ها یا بتونی هایی هستند که به سر تمیز کننده وصل می شوند و به حفظ گرمای بخارشوی و جذب خاک شل شده هنگام تمیز کردن کمک می کنند. هنگام بخارشوی کردن فرش یا مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی ، صبر کنید تا سطح آن خشک نشود (حدود 15 دقیقه) و سپس با جاروبرقی HEPA جاروبرقی بگیرید تا تمام کنه های گرد و غبار مرده و سایر کثیفی های بخارشوی تمیز شده و به سطح آن کشیده شود.

تمیز کردن بخارشوی بخارشوی تقریباً در هر سطح سخت یا نرم قابل استفاده است از جمله: کفهای چوبی ، تاپ های پیشخوان ، حمام ها ، پنجره ها ، گروت ، کاشی ، مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی ، پرده ها ، اسپرد تختخواب ، فضای داخلی اتومبیل و حتی حیوانات پر شده. بیشتر پاک کننده های بخارشوی بخارشوی با انواع پیوست های مختلفی برای کارهای مختلف تمیز کردن ارائه می شوند.

مزایای تمیز کردن بخارشوی

راهنمای خرید تمیز کننده بخارشوی – فقط آب اضافه کنید!پاک کننده های بخارشوی از مواد شوینده استفاده نمی کنند – فقط از قدرت بخارشوی برای تمیز کردن استفاده می شود. تمیز کننده های بخارشوی خیلی خوب کار می کنند زیرا گرمای حاصل از بخارشوی باعث خاک می شود و حوله گرم خاک را جذب می کند.

تمیز کردن بخارشوی مطمئناً در کنترل کنه های گرد و غبار کمک خواهد کرد. کنه های گرد و غبار در دمای 130 درجه فارنهایت از بین می روند و بخارشوی در نوک اکثر پاک کننده ها معمولاً بیش از 200 درجه است. تمیز کردن بخارشوی مانع از بازگشت برگهای گرد و غبار نمی شود ، بنابراین برای نتایج مداوم باید هر 8 هفته بخارشوی تمیز کردن تشک خود را در نظر بگیرید.

ریشه های تمیز کننده های بخارشوی

پاک کننده های بخارشوی – بدون اشباع تمیز کنیدفن آوری تمیز کننده بخارشوی در ابتدا حدود 15-20 سال پیش در ایتالیا از همان فناوری گرمایش یافت شده در دستگاه های قهوه اسپرسو ساخته شده است. به همین دلیل است که برخی از بهترین مارک های تمیز کننده بخارشوی موجود به زبان ایتالیایی ساخته شده است!

واحدهای مسکونی با استفاده از سیستم دیگ بخارشوی داخلی ، آب را گرم می کنند. Ladybug ، قابل اطمینان و Vapamore همگی از یک روش دیگ بخارشوی برای ایجاد بخارشوی برای تمیزکننده های خود استفاده می کنند. دقت کنید که هنگام بررسی بخارشوی تمیز مطمئن شوید مخزن دیگ بخارشوی از جنس استنلس استیل است. دیگهای بخارشوی از جنس استنلس استیل در برابر خوردگی مقاوم تر بوده و از دیگهای بخارشوی فلزی بسیار فراتر رفته است.

روش جدیدتر برای گرم کردن آب با استفاده از روش گرمایش “فلاش” است. بخارشویی های بدون تانک سالها از این سبک گرمایش استفاده می کنند و برخی از تولید کنندگان بخارشوی تمیز کننده مانند مپس بخارشوی سونیلان روش مشابهی را برای ایجاد بخارشوی آب بخارشوی اتخاذ کرده اند. اگرچه این در واحدهای کوچکتر یافت می شود ، گرمایشی که با استفاده از فلش انجام می شود ، هنوز هم می تواند آب را تا دمای لازم برای از بین بردن میکروارگانیسم ها و به طور مؤثر بهداشت در کل خانه گرم کند.

پاک کننده های بخارشوی در مقابل تمیز کننده فرش

استخراج آب گرم: عصاره آب – میکروب ها ، باکتری ها و قالب ها را درج کنیدممکن است شما برای تمیز کردن فرش از “پاک کننده بخارشوی” تجاری استفاده کرده یا اجاره کرده باشید. نوع تمیز کننده فرش تجاری تجاری که معمولاً اجاره یا اجاره داده می شود ، مانند بخارشوی تمیز کننده بخارشوی مانند مواردی نیست که ما در مورد آنها صحبت کردیم. این در واقع یک دستگاه استخراج آب گرم است. آبگیرهای داغ از ترکیبی از آب گرم و مواد شوینده برای تمیز کردن فرش و سایر سطوح پارچه استفاده می کنند.

در این فرایند سطح فرش خیس شده یا آب و مواد شوینده آب می شود. سپس آن را مجدداً مکش می کند ، مثل یک خالی مرطوب و خشک. تا آنجا که 10-15 درصد آب باقی مانده است ، و این ممکن است ساعت ها یا حتی روزها طول بکشد تا خشک شود.

آب و هوای گرم و مرطوب مانند این ها ، محیط ایده آل برای شکل دادن قالب ها و کپک ها است ، به طور بالقوه وضعیت شما را نسبت به قبل از شروع بدتر می کند. این نکته تأکید می کند که تفاوت ذاتی در تمیز کردن ظواهر و نظافت برای سلامتی وجود دارد. اکثر ما غالباً فقط از ظواهر تمیز می کنیم اما برای تمیز کردن عمیق یا بهداشت خانه خود کارهای کمی انجام می دهیم. در واقع استفاده از دستگاه استخراج آب گرم باعث می شود فرش های شما بهتر به نظر برسند ، اما آنها نمی توانند تمیز و سالم و عمیقی را ارائه دهند که فقط یک بخارشوی شوینده واقعی قادر به تهیه آن است.

بهترین روش در هنگام تمیز کردن فرش های بخارشوی

اگر از تمیز کردن بخارشوی بخارشوی بر روی فرش استفاده می کنید ، پس از خشک شدن با جارو برقی HEPA دنبال کنید تا زباله هایی که بخارشوی بخارشوی بخارشوی را در حین تمیز کردن از بین برده و رها می شوند ، از بین ببرید. بیشتر دستگاه های تمیز کننده بخارشوی روش دیگری ندارند ، جز پارچه یا باند ، برای استخراج زباله.

هنگامی که خاک به طور موقت شل شد ، یک جارو برقی با کیفیت HEPA می تواند لمس های نهایی را در کف فرش شما قرار دهد. در سطوح سخت ، بخارشوی بخارشوی به محض چند ثانیه تا چند دقیقه خشک می شود. توصیه می کنیم کمی با تمیز کردن بخارشوی خود آزمایش کنید. تمیز کردن بخارشوی روش جدیدی برای تمیز کردن اکثر ماست و می تواند مدتی طول بکشد ، همچنین با کمی آزمایش و خطا می توانید ترکیب مناسبی از بخارشوی و لوازم جانبی را برای تمیز کردن سطح خاص خود پیدا کنید.

تمیز کردن بخارشوی و آلرژی

تمیز کننده های بخارشوی ، اشکالات تختخواب ، قارچ های گرد و غبار ، قالب ، پت دندر و فرها را می کشندذرات زیرمیکرونی مانند کنه های گرد و غبار ، زباله کنه های گرد و غبار ، گرده ها ، شوره ها و سایر مواد حساسیت زا و مواد تحریک کننده به دام افتاده در منافذ کفپوش ها و سایر نقاط سخت قابل دسترسی منزل شما وجود دارد. پاک کننده های سطح نمی توانند اینها را استخراج کنند و بسیاری از پاک کننده ها نمی توانند بطور موثری بدون یک دوره مشخص از زمان ساکن شدن (زمان خیس شدن پاک کننده) خنثی و ضد عفونی شوند.

با این حال ، بخارشوی تمیز کننده های بخارشوی می توانند بقایای مواد آلرژی زا و مواد آلرژی را بکشند و شل کنند ، حتی آنهایی که در منافذ حتی سخت ترین سطوح قرار دارند. بخارشوی داغ از طریق فرآیند “انتقال حرارت” به این خاک نفوذ کرده و شل یا خارج می شود. به طریقی که آب بسیار گرم می تواند پخته شده در تابه ها را از بین ببرد ، بنابراین بخارشویهای قدرتمند را بدون استفاده از مواد شوینده یا پاک کننده ها برطرف می کند. ارگانیسم های ریز مانند کنه های گرد و غبار و حتی قالب بسیار کمی برای محافظت از خود در برابر درجه حرارت های بالا دارند. کنه های گرد و غبار رطوبت و گرما را مستقیماً از طریق پوست خود جذب می کنند ، بنابراین درجه حرارت بالا بلافاصله آنها را می کشد.

دیواره های سلولی اکثر میکروارگانیسم ها به اندازه کافی قوی نیستند که در برابر دمای بسیار بالا مقاومت کنند ، اما دلیلی وجود دارد که زندگی میکروسکوپی برخی از با دوام ترین و ابتدایی ترین شکل های زندگی باشد. بعضی از انواع قالب ، باکتری ها و ویروس ها به طور طبیعی مقاوم تر هستند و تحت یک “بیوفیلم محافظ” قرار دارند.

برای رفع این مسئله ، Advanced Vapor Technologies پاک کننده های بخارشوی لیدی باگ را با TANCS توسعه داد. این سیستم فراتر از گرما است و در واقع کریستالیزه شده مواد معدنی موجود در آب شیر را متبلور می کند. این بلورها به همراه بخارشوی بخارشوی با هم کار می کنند تا میکروارگانیسم های مقاوم را از بین ببرند. کریستال ها در بیوفیلم ها نفوذ می کنند ، دیواره های سلولی را تضعیف می کنند و به گرما شانس بهتری برای از بین بردن میکروب های مقاوم در برابر حرارت می دهند.

برای آلرژی و مبتلایان به آسم ، از بین بردن یا خنثی سازی آلرژن ها به طور مؤثر می تواند یک تسکین بزرگ باشد و تمیز کردن بخارشوی روشی مطمئن تر و سالم تر برای تحقق این امر است.

علاوه بر این ، بخارشوی تمیز کننده ها می توانند اشکالات تخت را از بین ببرند و به خلاص شدن از خانه از اشکالات تخت خواب کمک کنند. در حالی که شما بعید خواهید بود که واقعاً در ساعات روز یک تختخواب را در فضای باز ببینید ، اگر می دانید کجا را جستجو کنید ، می توانید آنها را پیدا کنید. بخارشوی به اندازه کافی گرم است که گرما باعث رفع اشکالات تختخواب ، لاروها و تخم آنها می شود. پیدا کردن آنها اغلب دشوارترین بخش است ، اما پس از انجام این کار ، دفع آنها آسان است.

چرا تمیز کردن بخارشوی از مواد شوینده و مواد شیمیایی بهتر است

پاک کننده های بخارشوی – بدون مواد شیمیایی سختتمیز کردن با مواد شوینده و سفید کننده مضرات بسیاری دارد ، از جمله بخارشویات و بخارشویهای شیمیایی ، باقیمانده های خطرناک ، سوختگی های شیمیایی و تحریک کننده و همچنین دفع محصول بالقوه مضر. با از بین بردن آنها می توانید مسیری طولانی را در بهبود سلامتی خود طی کنید. استفاده از دستگاه پاک کننده بخارشوی خانگی به معنای عدم سفید کننده خورنده ، آمونیاک یا چاودار نیست بلکه در عوض فقط آب و گرما دارد. با از بین بردن این مواد شیمیایی ، آلرژی ، آسم و مبتلایان به MCS میزان مواجهه آنها با این مواد تحریک کننده شیمیایی را کاهش می دهند.

پاک کننده های بخارشوی این مزیت را دارند که از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی کنند و در واقع می توانند باقیمانده شیمیایی باقیمانده از پاکسازی های قبلی را از بین ببرند. علاوه بر این ، مواد شوینده فقط سطح را تمیز می کنند ، و تمام سطوح ، سخت و نرم ، متخلخل هستند. بخارشوی فوق گرم شده در واقع در این منافذ نفوذ می کند ، با استفاده از انتقال حرارت ، عمیق را تمیز و ضد عفونی می کند. یکی دیگر از مزایای بزرگ تمیز کردن بخارشوی بخارشوی این است که بخارشوی بخارشوی گرم به طور طبیعی بدون استفاده از مواد شیمیایی ضد عفونی می شود. بخارشوی بسیاری از اسپورهای قالب ، میکروب ها ، ویروس ها ، کنه های گرد و غبار و باکتری ها را از بین می برد. این می تواند مانند یک سلاح جادویی در جنگ علیه میکروب ها هنگام استفاده در آشپزخانه ها و حمام ها باشد.

مواقعی وجود دارد که شما نیاز به پیش درمانی با یک پاک کننده سطح دارید ، توصیه می کنیم در صورت وجود خاک سنگین ، قبل از استفاده از بخارشوی تمیز استفاده کنید. بخارشوی باعث افزایش کارآیی تمیز کننده می شود و سورفکتانت های طبیعی باقیمانده مواد کمتری از خود به جا می گذارند و به طور کلی فاقد مواد شیمیایی مورد نظر برای جلوگیری از آن هستند.

پاک کننده های بخارشوی – ویژگی های مهم
چهار ویژگی اصلی که باید قبل از خرید بخارشوی پاک کننده در نظر بگیرید

چهار ویژگی / کارکرد اصلی که هنگام تحقیق در مورد تمیز کردن بخارشوی جدید خود باید روی آنها تمرکز کنید عبارتند از: پر کردن مداوم آب ، زمان گرم شدن ، فشار بخارشوی و کنترل حجم بخارشوی. این چهار ویژگی واقعاً ماشینهای عالی را از بخارشوی پاک کننده های سطح ورودی جدا می کند.

پر کردن مجدد مداوم
ویژگی پر کردن مجدد آب به این معنی است که می توانید در حین کار در تمیز کردن بخارشوی خود آب را به واحد اضافه کنید. این سیستم ها دارای دو مخزن ، یک مخزن برای آب سرد و یک دیگ بخارشوی هستند که در واقع آب را به بخارشوی تبدیل می کنند.

بدون مخزن ، بخارشوی تمیز کننده های بخارشوی به سبک دیگ بخارشوی دوباره گرم می شوند تا دوباره بتوانید تمیز کردن را از سر بگیرید. پاک کننده های بخارشوی پر شده به طور مداوم آب سرد را از مخزن به دیگ برای گرم کردن فشار می آورند و هنگامی که مخزن خالی است ، یک چراغ نشانگر یا هشدار قابل شنیدن به شما امکان می دهد بدانید که زمان دوباره پر کردن آن است. پس از پر کردن مجدد ، می توانید بدون اینکه زمان انتظار داشته باشید دوباره به تمیز کردن بخارشوی بروید ، زیرا در حین پر شدن ، دیگ گرما و آب موجود در داخل آن را حفظ می کند. برای استفاده تجاری ، گزینه پر کردن آب یک ضرورت است.

زمان گرمایش
زمان گرم کردن آب یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر است. اکثر مدلهای بخارشوی تمیز کننده که ما ارائه می دهیم در طی 7-15 دقیقه گرم می شوند. برخی از واحد های پیشرفته تر می توانند ظرف مدت پنج دقیقه آب را گرم کنند. زمان گرمایش سریعتر بدان معنی است که شما می توانید کار تمیز کردن خود را سریعتر حل کنید و می توانید بیشتر از بخارشوی تمیز کننده خود استفاده کنید.

در واقعیت ، چند دقیقه در اینجا یا خیلی زیاد به نظر نمی رسد ، اما بیشتر مردم آنقدر برای وقت و بی حوصلگی تحت فشار قرار می گیرند که هر چیزی که هدف خود را به تاخیر بیاندازد می تواند منجر به بسیاری از افراد شود که حتی سعی در شروع آن نداشته باشند. علاوه بر این ، شما پیدا نخواهید کرد که بسیاری از افراد برای تمیز کردن یا آسایش خانه خود در حال انتظار داوطلبانه هستند. فقط بخاطر داشته باشید که منتظر چراغ آماده بخارشوی روی دستگاه خود باشید تا به شما بگوید چه موقع بخارشوی در دمای مطلوب و فشار برای تمیز کردن است. صبور باشید و نتایج بهتری را پیدا خواهید کرد.

فشار بخارشوی
سایر ویژگی های مهم در رابطه با فشار بخارشوی حاصل از بخارشوی تمیز کننده ها است. یک سوء تفاهم مشترک در مورد پاک کننده های بخارشوی وجود دارد ، و بسیاری از افراد فشار بخارشوی بالاتر را با عملکرد بهتر برابر می کنند. در حالی که فشار بالاتر خود را به بخارشوی با کیفیت بهتر وام می دهد ، فشار بالاتر بسیار بالا می رود (اشتباه بد است ، ما می دانیم).

نه ، آنچه مهمتر است فشار مداوم است. فشار و حرارت داخل دیگ بخارشوی با هم کار می کنند تا بخارشوی ایجاد شود. هرچه فشار بیشتر باشد ، بخارشوی سریعتر تولید می شود. فشار مداوم یعنی عملکرد مداوم ، هم از نظر تولید بخارشوی و هم از نظر حجم بخارشوی موجود در نقطه تمیز کردن (نوک / نازل / ابزار).

اگر فشار به شدت زیاد باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که کیفیت بخارشوی توسط واحد شما نیز متفاوت باشد. مدل های بهتر از استاندارد سنج بخارشوی استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه تمیز کننده بخارشوی شما از فشار خوب و پایدار برخوردار است. علاوه بر این ، دیگهای بخارشوی شوینده ها در واقع دیگهای بخارشوی کم فشار هستند. بنابراین به یاد داشته باشید ، دستگاه تمیز کننده بخارشوی یک واشر فشار نیست. قوام مهم است.

کنترل حجم بخارشوی
اکثر مدل ها دارای کنترل ولتاژ بخارشوی روی دسته هستند و این ویژگی در هنگام تمیز کردن بخارشوی در سطوح مختلف ، خود را به یک انتقال سریعتر و آسان تر امکان پذیر می کند. توانایی کنترل میزان بخارشوی به صورت غیر مستقیم به شما امکان کنترل چندین چیز را می دهد از جمله میزان بخارشوی بیرون می آید و میزان رطوبت موجود در نهایت را رها می کند. این یک ویژگی مناسب است که به سهولت کلی استفاده اضافه می کند.

عملیات و تعمیرات بخارشوی تمیز کننده

پاک کننده بخارشوی لیدی باگ 2350کار با بخارشوی پاک کننده کار دشواری نیست ، اما برخی از نکات ایمنی و توصیه های صحیح وجود دارد که باید قبل از شروع کار ، آنها را به خاطر بسپارید. همیشه قبل از استفاده از یکی از این دستگاه ها ، باید کتابچه راهنمای مالک را با دقت بخوانید. بخارشوی گرم که رها می شود می تواند باعث آسیب به وسایل و صدمات شود. بسته به مدل تمیز کننده بخارشوی که خریداری کرده اید ، دمای بخارشوی می تواند از 230 تا 320 درجه فارنهایت باشد.

اگر در تمیز کردن یک نوع پارچه شک دارید ، باید در ناحیه ای ناخوشایند آزمایش انجام دهید. هنگام پر کردن آب مراقب باشید. شما نمی خواهید دیگ را بیش از حد پر کنید یا قسمت های برقی بخارشوی را خیس نکنید.

بعضی از واحدها به گونه ای طراحی شده اند که در صورت پر کردن آنها ، آب به سادگی قسمت بیرونی دستگاه را خاموش می کند ، اما حتما در صورت امکان از فنجان های پر شده استفاده کنید. هرگز وسایل الکترونیکی را با بخارشوی تمیز نکنید ، زیرا این می تواند یک خطر ایمنی باشد. در آخر اینکه ، هیچ وقت مواد شوینده ، عطرها یا مواد شیمیایی دیگری را در مخزن آب قرار ندهید.

  • لطفا توجه داشته باشید که هنگام تولید بخارشوی بر روی این واحدها ، هوایی وجود دارد که در داخل واحد به دام می افتد. هنگامی که چراغ آماده بخارشوی روشن می شود ، باید چند ثانیه قبل از جاری شدن بخارشوی از نوک بخارشوی ، این هوا را از نوک رها کنید. انجام این کار همچنین باعث می شود آب از آخرین استفاده شما در خنک شده و در بعضی موارد ، هرگونه رطوبت باقیمانده از زمان کنترل کیفیت قبل از ترک تولید کننده ، از رطوبت خارج شود. همیشه برای اثربخش ترین استفاده منتظر نور آماده بخارشوی باشید.

نگهداری از بخارشوی تمیز کاری خود فرایندی نسبتاً آسان است. همیشه دستگاه تمیز کننده بخارشوی را قبل از انجام هر کاری دستگاه را خاموش و جدا کنید. هر سه ماه یا بعد از 15 بار استفاده ، ایده خوبی است که واحد دیگ بخارشوی آب را تخلیه کنید. این توصیه تقریباً برای همه دستگاههای بخارشوی تمیز کننده سبک توصیه می شود. برای موتورهای بخارشوی ارزان تر ، باید مخزن (های) را تخلیه کرده و اجازه دهید بعد از هر بار استفاده از آنها خشک شود. شما هرگز نمی خواهید دستگاه تمیز کننده بخارشوی خود را در مکان سرد نگه دارید که احتمالاً مدت طولانی آن را یخ زده یا در معرض سرما قرار دهد.

گاهی اوقات ، مقیاس مواد معدنی می تواند در داخل سیستم دیگ بخارشوی ایجاد شود. بعضی از بخارشوی پاک کننده ها روش های داخلی برای از بین بردن یا از بین بردن مقیاس دارند (مانند بخارشویپوش های لیدی باگ با TANCS) اما در مدل های ارزان تر این مورد بندرت وجود دارد. بنابراین آنچه که می تواند برای از بین بردن مقیاس انجام شود ، شستشوی سیستم با مخلوط آب و جوش شیرین است. اطلاعات بیشتر در این مورد را می توانید در صفحه تعمیر و نگهداری بخارشوی ما پیدا کنید .

در آخر ، با آب معمولی شیر بچسبید. این به طور کلی کمترین هزینه و کاهش قیمت است. اگر آب شما به خصوص سخت است (مقدار مواد معدنی زیادی دارد) ، می توانید آب شیر خود را با 50٪ آب مقطر مخلوط کنید تا محتوای کلی مواد معدنی کاهش یابد. توصیه می کنیم از آب نرم شده خودداری کنید و به همین دلیل است: نرم کننده های آب سنتی از نمک یونیزه شده برای حذف / جایگزینی مواد معدنی موجود در آب سخت استفاده می کنند. با گذشت زمان ، سدیم (نمک) حاصل از نرم کننده های آب می تواند به سیستم دیگ و اجزای داخلی آسیب برساند و طول عمر دستگاه تمیز کننده بخارشوی شما را کوتاه کند.

در اینجا نکاتی برای عیب یابی سریع وجود دارد که می توانید قبل از تماس با سازنده برای کمک به آنها استفاده کنید:

آیا برق به بخارشوی تولید می شود؟ پریز را با یک وسیله دیگر بررسی کنید.
آیا ژنراتور بخارشوی “ON” روشن شده و چراغ روشن می شود؟
آیا نور بخارشوی آماده “روشن” و / یا صدای بلندتر صدا است؟
آیا چراغ آب چشمک نمی زند زیرا مخزن از آب خارج است؟
آیا فشارسنج نشانگر “آماده” دارد؟
آیا شلنگ انعطاف پذیر و اتصال تمیز کننده به درستی به هم وصل شده اند؟
راهنمای خرید تمیزکننده بخارشوی – ملاحظات دیگر

استفاده از انرژی بخارشوی تمیز کننده هامصرف انرژی
مانند همه وسایل ، بخارشوی پاک کننده های مختلف برای کارآیی از مقادیر مختلف انرژی استفاده می کنند. دستگاه های تمیز کننده بخارشوی معمولی می توانند در هر جایی از 1000 تا 1800 وات استفاده کنند. (برای مقایسه ، یک لامپ معمولی حدود 60 وات استفاده می کند ، در حالی که یک رایانه معمولی از حدود 365 وات استفاده می کند). بسته به سیستم گرمایشی بکار رفته (دیگ بخارشوی در مقابل فلاش) و تعداد عناصر گرمایش مورد استفاده در سیستم های سبک دیگ بخارشوی میزان ویندوز بسیار متفاوت خواهد بود.

نویز تمیز کننده بخارشویسطح سر و صدا
همه دستگاه های تمیز کننده بخارشوی ما نسبتاً بی صدا هستند اما قصد دارند سر و صدایی ایجاد کنند. بیشتر این واحد ها از فناوری و مؤلفه های با کیفیت استفاده می کنند تا سطح نویز را به حداقل ممکن برساند. فشار بخارشوی که از نوک اسلحه بخارشوی خارج می شود ، با آزاد شدن فشار ، گاهی اوقات سر و صدا ایجاد می کند ، اما گذشته از این ، همه واحدها بسیار خلوت تر از هر خلاء هستند.
سهولت استفاده – بخارشوی تمیز کننده بخارشویاستفاده آسان
اکثر پاک کننده های بخارشوی طوری طراحی شده اند که بسیار کاربر پسند هستند. آنها قطعات متحرک بسیار کمی دارند که به تعمیر و نگهداری نیاز دارند. تقریباً همه این ماشین ها روی کاستورها (چرخ ها) قرار دارند و برای تحرک بهتر نسبتاً سبک هستند.
به عنوان مثال ، تمیز کننده های بخارشوی لیدی باگ دارای ویژگی های کنترل نوک انگشت ، شلنگ انعطاف پذیر ، نشانگرهای کم نور و نویز ، فشارسنج و طراحی ضد آب هستند. این ویژگی های مشابه را می توان در چندین پاک کننده بخارشوی قابل اطمینان که ما حمل می کنیم نیز پیدا کرد.

به دنبال این ویژگی های پاک کننده بخارشوی باشید که رژیم تمیز کردن شما را آسان تر و سریع تر انجام می دهد:

زمان گرم کردن سریع
قابلیت پر کردن مجدد آب
کنترل فشار بخارشوی روی دسته
PSI – فشار فشار بخارشوی
ظرفیت مخزن دیگ بخارشوی
کیت لوازم جانبی با کیفیت
اعتبار تولیدکننده بخارشوی بخارشویاعتبار سازنده سازنده
بخارشویهای مسکونی هنوز محصولی نسبتاً جدید در بازار ایالات متحده است. مانند هر دستگاه لوازم خانگی دیگر (به عنوان مثال دستگاه رطوبت ساز یا دستگاه تصفیه هوا) ، برخی از تولید کنندگان دستگاه بخارشوی پاک کننده محصول بهتری نسبت به سایر محصولات دارند. شهرت یک تولید کننده و تجربیات مشتریان گذشته در تصمیم شما شایسته توجه است. شما باید به بررسی محصولات و بررسیهای Achoo که توسط اعضای کارکنان AchooAllergy.com ارسال شده است ، دقت کافی داشته باشید.
برخی از تولید کنندگان و محصولات به دلایلی در صنعت بسیار مورد احترام هستند. همین احساسات در مورد محصولاتی که احترام کمتری به دست آورده اند نیز می رود. بنابراین ، خواه این یک بررسی یا جایزه ای باشد که توسط یک مجله معتبر ملی صادر شده است یا صرفاً یک بررسی عالی از کسی که درست مثل شماست ، قبل از خرید بخارشوی تمیز کننده ، تحقیقات خود را می پردازد.

به طور کلی ، توصیه می کنیم به دنبال واحدهای ساخته شده ایتالیایی یا اروپایی باشید. غالباً بخارشویهای تولید شده در آسیا ارزان قیمت از پلاستیک با دوام کمتری برای پوسته و اجزای داخلی پایین استفاده می کنند. قابلیت اطمینان اخیراً رویکرد اجزای مختلف منبع برای برخی از ماشین آلات در مکانهای مختلف استفاده شده است. این امر می تواند منجر به ایجاد مواردی مانند پوسته و مونتاژ در شرق آسیا شود در حالی که مدار داخلی و دیگ بخارشوی در اروپا یا ایالات متحده ساخته شده است (یک رویکرد میانه) بنابراین بله ، در حالی که مطمئناً یک دستگاه بخارشوی پاک کننده 100 دلاری می توانید پیدا کنید. انتظار عملکرد و طول عمر یکسانی را دارید که از ایتالیایی است یا 3 برابر هزینه. این حقیقت را در خاطر داشته باشید – آنچه را می پردازید دریافت می کنید .

گارانتی بخارشوی تمیز کننده بخارشویضمانتنامه
برای هر پاک کننده بخارشوی ، ضمانتی در انتهای صفحه محصول ذکر شده است. تقریباً همه تمیز کننده های بخارشوی ما با یک سال ضمانت محدود بر روی قطعات عرضه می شوند. ضمانت یک ساله استاندارد صنعت است. با این حال ، بیشتر دیگهای بخارشوی موجود در این واحدها از جنس استنلس استیل هستند. گارانتی های دیگ بسته به مدل بخارشوی شونده می تواند از 3 سال تا 8 سال متغیر باشد. اخیراً ، دیگهای بخارشوی قابل اطمینان به گارانتی کامل با طول عمر کامل ارتقا یافته اند. هنگام تحقیق در مورد ضمانت ، این موارد را در نظر بگیرید که گارانتی – قطعات ، دیگ ، مخزن بخارشوی ، پوسته بیرونی چیست؟ ضمانت نامه ها بیمه نامه شما در برابر نقص و نقص هستند ، بنابراین محتاطانه است که هنگام انتخاب بخارشوی پاک کننده برای خانه خود این موارد را در نظر بگیرید. اکثر پاک کننده های بخارشوی که می فروشیم توسط سازنده قابل برگشت و تعمیر است.
اگر راهنمای خرید بخارشوی تمیز را مفید و آماده دیدید ، تمام پاک کننده های بخارشوی خانگی را بخرید یا از هر یک از این منابع اضافی اطلاعات بیشتری کسب کنید.
✔ تمیز کننده با بخارشوی سوالات متداول
✔ جدید به بخارشوی پاک کننده ها؟
✔ صفحه پنج چیز را در نظر بگیرید در هنگام خرید تمیز کننده با بخارشوی
✔ تمیز کننده با بخارشوی تعمیر و نگهداری راهنمای