بهترین راهنمای خرید سینک آشپزخانه | پول خود را هدر ندهید

شاید بدانید آشپزخانه مکانی است که همه هیجان ها در آن اتفاق می افتد. اینطور نیست؟ منبع تغذیه خانواده از همین جا تامین می شود. بنابراین شما باید در اینجا به همه جزئیات توجه بیشتری کنید. سینک آشپزخانه مکانی است که فرآیند پخت و پز و وسایل شستشو در آن صورت می گیرد. بنابراین اندازه مهم است. وقتی برای انتخاب یک سینک آشپزخانه به بازار می روید ، این مجموعه عظیم خود را تحت الشعاع قرار می دهد. به همین منظور ، ما در اینجا هستیم تا شما را با راهنمایی مناسب (بهترین راهنمای خرید سینک آشپزخانه) ارائه دهیم تا بهترین ها را پیدا کنید. بنابراین در اینجا مواردی است که قبل از خرید سینک آشپزخانه باید به آنها فکر کنید.

با اذعان به این امر ، روش یافتن مناسب ترین روش حتی چنان دردناک است. به همین دلیل این مقاله وجود دارد: برای شفاف سازی و ساده کردن جنبه های خاص ، در معرض قرار دادن یک سینک آشپزخانه که مناسب خانه منزل شما باشد ، برای شما کمتر نگران کننده خواهد بود. پس از تحقیق ، ما در زیر بهترین بررسی های سینک آشپزخانه را برای خانه شیرین شما ارائه داده ایم.

قبل از خرید سینک آشپزخانه چه چیزی را باید بدانیم
سینک ظرفشویی قسمت اصلی آشپزخانه شما است. سینک بهتر باعث بهبود طراحی آشپزخانه شما می شود و به نظر می رسد محور اصلی آشپزخانه باشد. امروزه آشپزخانه ها باید با طراحی مدرن ارائه دهند. آنها دیگر فضاهایی نیستند که غذا فقط پخته می شود ، آنها اکنون مکانهایی هستند که خانواده ها در آن جمع می شوند و صحبت می کنند ، یا جایی که دوستان قهوه و شایعات خود را می نوشند.
در مورد فضای آشپزخانه خود فکر کنید
گزینه های مختلفی برای سینک آشپزخانه وجود دارد. اما ممکن است تا زمانی که در فضای آشپزخانه خود مستقر نشوید یکی را انتخاب نکنید. محلی را که سینک آشپزخانه در آن قرار دارد ارزیابی کنید. اگر احساس می کنید منطقه به اندازه کافی بزرگ است ، پس به یک منطقه بزرگتر بروید. اگر می خواهید موارد دیگر را اولویت بندی کنید ، پس از آن سینک آشپزخانه کوچکتر را طی کنید.

شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید
سینک آشپزخانه معمولاً با شکل گرد و انتخاب مستطیل شکل همراه است. اگر به صورت مستطیل انتخاب کنید ، انتخاب بهتری خواهد بود زیرا می تواند ظروف بزرگ و همچنین بدون دردسر را بشویید. این محصول با دو کاسه نیز ارائه می شود و این یک راحتی بی نظیر برای خانواده های بزرگتر است.
از طرف دیگر ، شکل گرد برای فضاهای بسیار کوچک مناسب است. برای نصب سینک دور می توانید گوشه ای از آشپزخانه را بگیرید. به یاد داشته باشید ، با غذاهای بزرگتر کمکی نخواهد کرد و با دو کاسه همراه نیست.

اندازه سینک های آشپزخانه را بدانید
مهمترین نکته هنگام تصمیم گیری برای خرید یک سینک آشپزخانه ، باید در نظر بگیرید. می دانید که در اندازه سینک آشپزخانه تعدد وجود دارد. از 800 تا 1300 میلی متر طول و 30 تا 60 میلی متر عرض به طور منظم اندازه سینک آشپزخانه است. عمق آن تقریباً 115 تا 250 میلی متر در آن است. اگر از اندازه های موجود راضی نیستید ، می توانید برای اندازه های سفارشی به متخصصان مراجعه کنید. در صورت نیاز به غرق شدن یک ، دو یا سه کاسه با اندازه نیز به توافق برسید. هر کدام با راحتی و دردسرهای خود همراه هستند. بنابراین تصمیم بگیرید که مناسب ترین آنها چیست.

سبک های مختلف سینک ظرفشویی آشپزخانه
سبک نصب
سبک های بی شماری برای نصب سینک آشپزخانه وجود دارد. سیستم نصب یک سبک خاص و ظاهری متفاوت در آشپزخانه به شما ارائه می دهد.

رها کردن سیستم
سینک آشپزخانه در سوراخ موجود در پیشخوان قرار خواهد گرفت. نصب آن بسیار ساده تر است و مدت زمان کمی طول می کشد. از آنجا که مکان از پیش تعیین شده است و دیگر نیازی به لوله کشی جدید در آنجا ندارید.

سینک آشپزخانه زیر کوه
شما می توانید این نوع سینک آشپزخانه را زیر پیشخوان آشپزخانه سوار کنید. یک سطح صاف برای سینک پیدا خواهید کرد.

سینک آشپزخانه یکپارچه
کابینت اصلی آشپزخانه در این نوع سینک آشپزخانه یکپارچه شده است. اصولاً ، این سینک مخصوص ساخت کانتر ساخته شده تا کوچک به نظر برسد. مشکلی که در این نوع سینک وجود دارد این است که شما نمی توانید سینک را بدون تعویض کل میز جایگزین کنید.

بودجه
هنگام خرید چیزی لازم است که بودجه را در ذهن داشته باشید. باید به یاد داشته باشید که سینک سرمایه گذاری است که بودجه به مواد آن بستگی دارد. بنابراین برنامه مالی را تهیه و سپس مواد را انتخاب کنید. مارک های شناخته شده ای برای سینک آشپزخانه وجود دارد ، بنابراین سعی کنید این موارد را برای اطمینان پیدا کنید.
گزینه های بسیاری را برای خرید یک سینک آشپزخانه می توانید پیدا کنید. اما آنچه ضروری تر است این است که شما به راحتی خود توجه می کنید. بر این اساس بودجه تعیین کنید و سپس به دنبال سینک مناسب باشید. تصمیم عجولانه نگیرید یا ممکن است در حین کار با سینک احساس راحتی نکنید.

بودجه بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه
بهترین مواد سینک آشپزخانه
همانطور که شاید به خوبی بدانید ، سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواد مختلفی ساخته شده است ، از فولاد ضد زنگ همیشه مورد علاقه تا سنگ های طبیعی.
تنوع نقش مهمی در کمک به طرح های آشپزخانه برای سایه های مختلف ساخت قطعات دارد که در گزینه های رنگ کنجکاوی ایجاد می کنند و مکانیک مواد باعث انعطاف پذیری در سبک و چارچوب می شود.
بیایید همین حالا در مورد بهترین مواد برای سینک های موجود در بازار سریع بخوانید.

فولاد ضد زنگ
این نباید برای همه ما حیرت زده به نظر برسد. فولاد ضد زنگ از زمان کشف خود ، همواره جذب فن فن خود می کرده است. خاصیت ضد خوردگی و مقاومت در برابر لکه و حرارت و همچنین قدرت آن ، آن را به یکی از بهترین مواد سینک ظرفشویی آشپزخانه یا به طور کلی برای وسایل آشپزخانه تبدیل می کند.
با این وجود ، حتی بهترین سینک های ضد زنگ می توانند کمی گوش شنوایی داشته باشند (آب یا وسایل آشپزخانه که به سطح پایین برخورد می کند). بنابراین به دنبال آنهایی باشید که دارای پدهای مهار کننده صدا یا لباس زیر باشند تا اثر را کاهش دهند. ما در بررسی ما بر روی بهترین استیل KITCHEN SITK STEINLESS STEINLESS متمرکز شده ایم

چدن
یکی دیگر از آلیاژهای ریز که در بین نقاط بالا وجود دارد ، چدن است. این ماده با ویژگی های قوی خم و مقاومت در برابر سایش ، به طور گسترده ای برای تدوین ابزار آشپزخانه به کار گرفته شده است.

مس
یک افکار عمومی خوب در مورد مس این است که وسایل آشپزی ساخته شده از آن ممکن است خطر سمیت مس و مس را افزایش دهد. در قسمت تلنگر ، مس از این سایه و براق بی نظیر و منحصر به فرد برخوردار است که باعث می شود آن را به یک انتخاب باشکوه برای اهداف تزئینی تبدیل کند.

رنگ آن ، قابل توجه ترین ، به موازات چگونگی استفاده از آن ، با گذشت زمان تنظیم می شود. اما بسیاری این موضوع را اثر منفی نمی دانند. درعوض ، آنها آن را دارایی انحصاری فلز می دانند و به آن افتخار می کنند.

گرانیت کامپوزیت
سینک های گرانیتی کامپوزیت به طور مداوم یکی از بهترین سینک های سنگی در بررسی مصرف کنندگان و طراحان هستند. آنها نه تنها از این بازده بصری شیک و مجلل برخوردار هستند بلکه در مقابل خوردگی طبیعی کاملاً بادوام هستند و مانند مواد فلزی لکه های آب یا خراش را نشان نمی دهند.
نقطه ضعف این سینک های سنگی این است که نسبتاً سنگین هستند و در معرض ترک هایی در تماس فیزیکی شدید قرار دارند. اما این همه نگران نباشید ، زیرا مگر اینکه بخواهید به عمد خسارت وارد کنید ، برای مدتی مناسب است.

شومینه
سنگ آهک همانطور که از نام آن توصیه می شود— از خشت در دمای بسیار بالا تشکیل شده است. سینک ظرفشویی Fireclay با رنگ و درخشش منعکس کننده سرامیک نیز بسیار جذاب است. آنها از پایداری بسیار بالایی برخوردار بوده و نسبتاً تمایلی به خراشیدن ندارند.
مانند سایر محصولات شومینه ، آنها در برابر بدرفتاریهای شلخته آسیب پذیر و سنگین هستند. بنابراین ، سینک ظرفشویی آتش به همان اندازه ماندگار است که شما محتاط باشید.

سبک سینک آشپزخانه
آیا به دنبال سینک آشپزخانه هستید که مطمئناً متوجه شده اید که آنها به سبک های مختلفی عرضه می شوند؟ یک کاسه مجزا پیدا خواهید کرد ، و برخی دیگر دو کاسه.
بنابراین ، بیایید ببینیم کدام یک برای خانه شما بهتر خواهد بود. به جوانب مثبت و منفی آنها نگاهی بیندازید ، و می توانید تصمیمی بگیرید که خود را ترجیح می دهید.

سینک ظرفشویی منفرد

کاسه ایستاده ایستگاه کاری 32 اینچی Ruvge Undermount 16 کاسه سینک آشپزخانه از استیل ضدزنگ تنها – کولر RVH8300
بسیاری از سینک ظرفشویی آشپزخانه که به بازار می روید یک حوضه منفرد دارند. برخی از آنها حوضچه حجیم دارند ، و برخی دیگر یک حوضچه بزرگ دارند. بسته به فضای بدست آمده و پیشخوانهایی که استفاده می کنید ، باید جرم مناسب را ترجیح دهید. سینک های تک حوضه برای نصب ساده هستند و احتمالاً ارزانتر از یک مدل دوبار حوضه با اندازه مشابه هستند.
سینک ظرفشویی های یک حوضه برای آشپزخانه های کوچک عالی هستند ، و نگهداری آنها بسیار آسان است. یکی از عیب های استفاده از سینک ظرفشویی منفرد این است که تمیز کردن ظروف بهتر در هنگام پر شدن سینک سخت تر است. این مشکل است ، اما شما مطمئناً راه حلی خواهید یافت ، بنابراین هیچ چیز برای نگرانی ندارید.

سینک آشپزخانه دوبل
کاسه دستگیره آشپزخانه Sarlai 33 اینچ ایستگاه ایستگاه کم عمق دوبل کاسه 5050 16 حوضه سینک استیل ضدزنگ
کاسه دستگیره آشپزخانه Sarlai 33 اینچ ایستگاه ایستگاه کم عمق دوبل کاسه 5050 16 حوضه سینک استیل ضدزنگ
سینک های دو حوضه به احتمال زیاد بزرگتر از مخازن تک حوضه هستند و معمولاً از یک مدل حوضه منفرد با اندازه مشابه هزینه بیشتری دارند.
فواید اصلی داشتن یک سینک ظرفشویی دوتایی این است که به شما امکان می دهد ظروف کثیف را در یک قسمت از سینک ظرفشویی کنید و آنها را در قسمت دیگری تمیز کنید. مشکل اصلی استفاده از چنین سینک ظرفشویی این است که آنها معمولاً با شیر بین حوضچه ها نصب می شوند.
مشکلی که در این نوع اتصالات وجود دارد این است که دیواره جدا کننده کاسه ها هنگام تمیز کردن گلدان های بزرگتر حرکات شما را محدود می کند. اگر شیر آب را در بالای یکی از حوضچه ها نصب کنید ، می توانید این مشکل را به طور کلی برطرف کنید .

سینک های حوضه گرد
سینک استیل با استیل ضدزنگ تک کاسه 18 عیار 18 متری
سینک استیل با استیل ضدزنگ تک کاسه 18 عیار 18 متری
اگرچه سینکهای حوضه گرد خیلی دوست ندارند اما از نظر ظاهری قابل توجه به نظر می رسند. به نظر می رسد تنها نکته مثبت آنهاست. اگر اطراف سینک را روی یک کانتر نصب کنید ، مشاهده می کنید که برخی از فضای آن خسته شده است. مشکل دیگری که ممکن است هنگام انتخاب سینک دور با آن روبرو شوید این است که برای نصب آن به پیشخوان سفارشی نیاز دارید. بیشتر پیشخوان ها دارای یک اتاق مستطیل برش خورده برای سینک هستند ، بنابراین شما به یکی از آن ها نیاز خواهید داشت.

خانه مزرعه غرق آشپزخانه
سینک آشپزخانه مزرعه Lordear 33 اینچ پیش بند جلوی مات مشکی مشکی عمیق 50-50 16 سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل
سینک آشپزخانه مزرعه Lordear 33 اینچ پیش بند جلوی مات مشکی مشکی عمیق 50-50 16 سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل
سینک های مزرعه امروزه بسیار محبوب هستند و درک این موضوع ساده است. اول از همه ، غرق خانه های مزرعه عالی به نظر می رسند. آنها با یک پیش بند می آیند که همان پایان سینک را دارد. پیش بند باعث می شود تا پیشخوان های شما برتر به نظر برسند و باعث بهبود طراحی آشپزخانه شما شوند.
غرق مزرعه مزرعه نیز فوق العاده کاربردی است. بر خلاف دیگر دسته های سینک ، آنها عمیق هستند و یک نقاشی زیر کوه دارند. طراحی به شما امکان می دهد تکه های روی پیشخوان ها را مستقیماً درون سینک پاک کنید. حوضه عمیق باعث شفافیت بیشتری در زیر شیر آب می شود ، بنابراین شما با تمیز کردن گلدان ها و قابلمه های برتر زمان راحت تری خواهید داشت.
نقطه ضعفی که ممکن است هنگام استفاده از سینک خانه مزرعه با آن روبرو شوید این است که پیش بند تمایل دارد به مرور زمان خراشیده شود. شاید در ابتدا نتوانید بگویید ، اما هر بار که روی سینک خم شوید ، پاها و کمر با پیش بند تماس می گیرند.

اندازه و تنظیمات سینک ظرفشویی آشپزخانه
اگر قصد دارید کل آشپزخانه خود را بازسازی کنید ، باید سینک را انتخاب کنید و پس از آن نیز برای پیشخوان ها پول بپردازید. ما نمی توانیم به شما توصیه کنیم کدام اندازه را انتخاب کنید ، اما می توانیم پیشنهاد کنیم که سینک های بزرگتر معمولاً بهتر به نظر می رسند.
اگر فضای کافی برای نصب یک سینک بزرگ ندارید ، اما هنوز مشتاق هستید که از مهمان خود تأثیر بگذارید ، بهتر است سینک ظرفشویی را با پیکربندی جالبی ترجیح دهید. برخی مدل ها دارای دو حوضه نامتقارن هستند. برخی دیگر خطوط منحنی یا رنگهای جالب دارند.
شما همیشه باید مدلی را ترجیح دهید که باعث تقویت طراحی آشپزخانه شما شود. اگر نمی دانید چه پیکربندی یا سبکی را انتخاب کنید و می خواهید ایمن ترین شرط را انتخاب کنید ، باید مدل فولاد ضد زنگ را ترجیح دهید. سینک های ساخته شده از جنس استنلس استیل مدت زیادی است که وجود دارد و از آنها برای مدت طولانی استفاده می شود ، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که آنها از مد نمی افتند.

سینک ظرفشویی تک کاسه در مقابل سینک ظرفشویی دوبل
وقتی مسئله کاسه است ، کمی بیشتر برای دانش وجود دارد. دو مورد تحسین شده یک کاسه منفرد و کاسه دو نفره هستند. شما ممکن است همین حالا یکی از آشپزخانه خود را داشته باشید.
آنچه ممکن است شما نمی دانید این است که انواع مختلفی از کاسه دوبل وجود دارد. منظور من از تغییرات ، توزیع کمیت متنوع است. علاوه بر کاسه دوتایی معمولی که برای هر کاسه 50/50 تقسیم می شود ، 60/40 و 70/30 نیز وجود دارد.
به هر حال بستگی به برنامه آشپزخانه روزانه شما دارد. خوب ، به طور خلاصه:

بهترین مدل سینک ظرفشویی
مناسب تر برای شستن و خشک کردن ظروف
یکی قابل اشغال است و دیگری هنوز قابل دستیابی است.
سینک 70/30 یا 60/40 ممکن است برای غذاهای بزرگ کافی باشد.
کاسه منفرد بزرگ:
مناسب برای گلدان های بزرگ ، چاقوها و قابلمه ها
یک سبد تخلیه هنگام محاسبه شستن ظرف ها محاسبه خوبی است.
گفتن این است که سینکهای آشپزخانه بخش مهمی از آشپزخانه شما هستند. ما فقط به عملکرد آنها اشاره نمی کنیم. یک سینک خوب به نقوش آشپزخانه شما متصل می شود و به جذابیت آشپزخانه تبدیل می شود. آشپزخانه فقط دیگر جاهایی نیست که غذاها فقط پخته شوند ، آنها مکانهایی هستند که خانواده ها در آنجا ملاقات می کنند و همچنین به گفتگو می پردازند ، یا دوستان که در آن صحبت می کنند و قهوه خود را می خورند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>