بدهی های پرداخت نشده؟ نسخه به مصرف کنندگان این حق قانونی را می دهد که بدهی های منقضی شده را پرداخت نکنند

[ad_1]

آیا بدهی معوقه دارید؟ اگر چنین است، باید کل مقاله را با دقت بخوانید.

تعبیر رنگارنگ «الماس همیشه ماندگار» را شنیده ایم. اما از خود بپرسید: آیا طلبکاران / طلبکاران می توانند مصرف کنندگان را مجبور کنند برای همیشه بدهی بدهند؟

وقتی بدهی داریم، کار صادقانه ای که باید انجام دهید این است که بدهی را پرداخت کنید، درست است؟ با این حال، زندگی به طور کلی اغلب مملو از واقعیت مشکلات مالی است، به خصوص اگر از دست دادن شغل یا یک بیماری ناتوان کننده در خانواده بدون هشدار به زندگی فرد ضربه بزند و پرداخت بدهی های ما را دشوار کند.

اسکریپت را معکوس کنید

پس بیایید یک لحظه فیلمنامه را بچرخانیم.

آنچه برای آمریکایی ها مهم است که در مورد بدهی پرداخت نشده بدانند این است که بدهی همیشه برای همیشه باقی نمی ماند، زیرا قانون محدودیت ها معمولاً در مورد تعهدات به طلبکاران، طلبکاران و وصول بدهی منقضی می شود.

درست شنیدی

محدودیت‌های بدهی صرف‌نظر از میزان آن به پایان می‌رسد، اما این نکته نیز مهم است که انواع مختلفی از بدهی‌های معوق وجود دارد که قوانین چسبنده به آن‌ها پیوست شده است.

“تعیین اینکه آیا بدهی منقضی شده است مستلزم بررسی نوع بدهی و قوانین قابل اجرا است.” کالین هکتور، وکیل کارکنان کمیسیون تجارت فدرال (FTC) می گوید. “شما به استعداد قانونی نیاز دارید، بنابراین ممکن است بخواهید با کمک حقوقی، وکیل یا دادستان کل ایالت بررسی کنید.”

من بعد از انقضای مدت اعتبار هیچ گاه بدهی را پرداخت نمی کنم، زیرا شرعاً بدهکار نیستم.» Ash Exantus در مقاله ای که به صورت آنلاین در bankrate.com منتشر شده است، گفت. Ash Exantus مدیر آموزش مالی در BankMobile است. “شما فقط باید بدهی را به چالش بکشید، اگر در گزارش اعتباری شما باشد و شروع به ایجاد وام جدید کنید.

مدت بدهی های معوق

از آنجایی که می دانیم که بدهی به اندازه الماس درخشان زیبای ذکر شده در این مقاله طول عمر ندارد، مصرف کنندگان آمریکایی باید هوشیار باشند تا در مورد عواقب عواقب بدهی، از جمله آنچه قانون اجازه می دهد یا منع می کند وصول کننده بدهی، آگاه باشند. در حالی که تلاش برای وصول بدهی های پرداخت نشده است.

بدهی های پرداخت نشده

بدهی یک تجارت بزرگ است

مصرف کنندگان در ایالات متحده تا سه ماهه سوم سال 2021 15.24 تریلیون دلار بدهی دارند که بیشتر آن مربوط به وام مسکن مسکونی به ارزش 10.44 تریلیون دلار است. طبق آمار Statista.com، بدهی وام دانشجویی دومین مؤلفه بزرگ است که در مجموع 1.58 تریلیون دلار است.

بازپرداخت بدهی

طول بدهی بستگی به کشوری دارد که در آن زندگی می کنید. هر کشوری محدودیت های خاص خود را دارد. همانطور که گفته شد چقدر طول می کشد تا طلبکار یا وصول کننده بدهی علیه شما اقدام قانونی کند، بستگی به بدهی دارد. به مرور زمان، مرور زمان می گویند. وقتی بدهی منقضی می شود، طلبکار نمی تواند از بدهکار شکایت کند یا از سیستم دادگاه برای دریافت پول از شخص استفاده کند. احکام، ضمیمه ها و ضمیمه های حقوق با انقضای مدت زمان منتفی است. مهم نیست که وصول کننده بدهی چگونه می تواند شما را فریب دهد تا بدهی منقضی شده را بپردازید، وصول کننده هیچ اختیاری در مورد محدودیت های قانونی ندارد.

اشتباه نکنید یک نفر هنوز بدهی معوقه دارد. بدون شک از نظر حقوقی و فنی این مهم است که آیا شخص تصمیم به بازپرداخت بدهی دارد یا استفاده از نظام حقوقی برای اجتناب از پرداخت بدهی در زمان محدودیت.

تاثیر بر گزارش اعتباری

خدایا تکلیف گزارش اعتباری من چه می شود؟ آیا پس از انقضای مدت محدودیت باز هم باید بدهی را پرداخت کنید؟

بدهی پرداخت نشده، حتی اگر دوره محدودیت برای یک بدهی خاص در همان کشوری که بدهی ایجاد شده منقضی شده باشد، همان بدهی پرداخت نشده می تواند تا 7 سال در گزارش اعتباری شما باقی بماند، زیرا دفاتر اعتبار قوانین سختگیرانه خود را در مورد طول مدت دارند. با گذشت زمان یک آیتم منفی در گزارش شما باقی می ماند، به این معنی که مهم نیست که بدهی به طور قانونی طبق سیاست دولت منقضی شود، بدهی های معوق در گزارش اعتباری شما منفی می ماند.

“اگر بدهی خود را پرداخت نکنید، باز هم می تواند تا هفت سال بر وام شما تأثیر بگذارد، صرف نظر از زمان منقضی شدن قانون.” کیتی راس، مدیر آموزش و توسعه در مشاوره اعتباری مصرف کننده آمریکا، در بیانیه ای به bankrate.com می گوید. “یک موفقیت بزرگ مانند این بر توانایی شما برای واجد شرایط بودن برای وام های شخصی، وام مسکن و کارت های اعتباری تاثیر می گذارد.

در اینجا پیوندی به تمام 50 ایالت وجود دارد که توضیح می دهد چند سال طول می کشد تا بدهی منقضی شود: https://www.credit.com/debt/statutes-of-limitations/

وصول بدهی در ایالات متحده چگونه کار می کند؟

جمع‌آوری بدهی فرآیند پیگیری پرداخت بدهی افراد یا شرکت‌ها است. سازمانی که در وصول بدهی تخصص دارد به عنوان آژانس جمع آوری بدهی یا وصول بدهی شناخته می شود. کمیسیون تجارت فدرال (FTC) قانون شیوه های جمع آوری عادلانه بدهی (FDCPA) را اجرا می کند. این قانون برای وصول بدهی هایی که به طلبکاران پرداخت نشده است چراغ سبز نشان می دهد. مراحل اولیه فرآیند بازیابی معمولاً بین 30 تا 90 روز پس از سررسید پرداخت انجام می شود و پرداخت معوقه پرداخت نمی شود. بدهکار احتمالاً شروع به دریافت تماس ها یا اعلان هایی از طلبکار خواهد کرد، اما اگر طلبکار نتواند بدهکار را برای پرداخت معوقه متقاعد کند، وضعیت تشدید می شود.

“بعدها، اغلب حدود 180 روز پس از سررسید اولیه پرداخت، طلبکار می تواند بدهی را به یک آژانس وصول بدهی بفروشد.” مایکل میکلتی توضیح داد. Micheletti مدیر ارشد ارتباطات شرکتی و روابط عمومی در Freedom Financial Network است.

میچلتی افزود: «این مرحله نشان می‌دهد که طلبکار تصمیم گرفته است از دریافت وجه خود خودداری کند و فروش بدهی به مؤسسه جمع‌آوری راهی برای به حداقل رساندن ضرر طلبکار است.

قانون چه مدت به جمع کنندگان اجازه داده است که بدهی های قدیمی را به صورت قانونی پیگیری کنند؟

پاسخ به این سوال بستگی به این دارد که آیا جمع‌آوران بدهی همچنان می‌توانند پس از انقضای بدهی از شما شکایت کنند.

«در برخی از ایالت‌ها، اگر بدهی منقضی شده باشد، وصول بدهی مجاز به تلاش برای وصول بدهی نیست. در برخی دیگر، اگرچه وصول کننده بدهی نمی تواند شکایت کند، آنها همچنان می توانند برای وصول بدهی به طور نامحدود تلاش کنند. مایکل میچلتی گفت.

کارشناسان مالی می گویند اگر از مصرف کننده ای به خاطر بدهی خارج از تاریخ محدودیت شکایت شود، باید یا وکیل بگیرید یا خود را معرفی کنید، سپس به دادگاه بروید و مدارکی دال بر قدیمی بودن بدهی برای وصول آن ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که تاریخ دادگاه خود را از دست ندهید زیرا فکر می کنید نمی توانید از نظر قانونی مجبور به پرداخت یک بدهی قدیمی شوید. دلیل لزوم حضور در دادگاه و مبارزه با دعوی، ممکن است قاضی کفه ترازو را به نفع وصول کننده بدهی کج کند و حکم غیبت وصول کننده را صادر کند.

آیا مصرف کنندگان می توانند مانع از تماس وصول بدهی ها با آنها شوند؟

برای پاسخ به سوال بالا، پاسخ مثبت است. اگر وصول بدهی‌ها آنقدر به شما سیلی می‌زنند تا زمانی که از تماس مداوم خسته نشدید، ابتدا یک نامه مستقیم به آژانس جمع‌آوری بفرستید و مؤدبانه از آنها بخواهید که دیگر با شما تماس نگیرند. حتما نامه نامه تایید شده را همراه با رسید برگشتی ارسال کنید تا سابقه ای داشته باشید که نشان دهد جمع کننده شما را دریافت کرده است. ” نامه بدون تماس “ و حتما یک کپی برای خود نگه دارید. هنگامی که آژانس جمع آوری نامه شما را دریافت کرد، نماینده (ها) فقط می توانند در این زمان با شما تماس بگیرند تا تأیید کنند که در آینده با شما تماس نخواهند گرفت یا به شما اعلام کنند که قصد دارند شکایت کنند. اگر توسط یک وکیل وکالت دارید، به جمع کننده بگویید که باید با وکیل شما ارتباط برقرار کند، نه با شما.

فهرست تعهدات تحت پوشش قانون FDCPA؟

به همان اندازه مهم است که بدانیم چه نوع بدهی های معوقه تحت پوشش قانون شیوه های جمع آوری عادلانه بدهی (FDCPA) قرار می گیرد.

آنها به شرح زیر هستند:

چه زمانی بازپرداخت وام خودرو منطقی است؟  عکس از Skitterphoto توسط Pexels
وام خودرو. عکس از Skitterphoto توسط Pexels

جالب است بدانید که بدهی های تجاری توسط FDCPA پوشش داده نمی شود.

در سری بعدی NewsBlaze، گزارشگر ارشد کلارنس واکر جونیور بر روی انواع دیگر بدهی مانند بدهی شفاهی، بدهی کتبی، بدهی نامحدود و غیره تمرکز خواهد کرد. می توانید با او تماس بگیرید [email protected] یا با سردبیر NewsBlaze تماس بگیرید. نقل قول های ذکر شده در مقاله از وب سایت های Nerdwallet، Bankrate و دولت فدرال آمده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme nakitGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesAlbibetSpaceman Oynavozol 2200Vizyon ITbuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmapoultry processingLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma beylikdüzü evden eve nakliyathipercasino