بازیابی اطلاعات هارد دیسک و تعمیر و جراحی هارد دیسک سوخته

آنچه که بازیابی داده ها هارد توشیبا را لازم می سازد پاک شدن دیتاها از بر روی تراز پلتر، فرمت شدن آن‌ها یا hidden شدن آن ها به واسطه ویروس هاست. از دست رفتن داده ها به هر ادله که واقعه بیفتد بهترین رویکرد جهت ریکاوری و بازیابی آنها مراجعه به مراکز استاندارد بازیابی اطلاعات است. خوشبختانه قابلیت بازیابی اطلاعات از دست رفته، در مرکز ها بازیابی استاندارد قابلیت و امکان پذیر است. احتمال دارد می دانید که حجم اطلاعات ریخته شده در ســـطح هارد ارتباط غیر مستقیم اهمیت بخت بازیابی اطلاعات دارااست به این معنی که هرچقدر دیتاها بیشتری پس از پاک کـــــردن بر روی هارد ریختـــه شود امکان بازیابی داده ها کاهش می‌شود. بازیابی داده ها هارد فرمت شده مرکز ریکاوری نوین هارد بهترین ریکاوری هارد در جهان می باشد که زبانزد کل همکاران و منجر تحسین کلیه مشتریان ما می باشد که هیچ مرکز بازیابی دیتاها حتی خارج از مرزو بوم نیز بضاعت و توان این طریق ریکاوری اطلاعات هارد را ندارد. خبر خوب همین هست که ریکاوری هارد سوخته کامپیوتر؛ هارد لب تاب یا این که هارد اکسترنال کاملا قابلیت و امکان پذیر است.
در نهایت امیدواریم داده ها موجود در این نوشته بتواند در هنگام بازیابی داده ها هارد اکسترنال به شما کمک کند. بخش اعظمی از مشکلات هارد دیسک را می قدرت اساسی فرمت کردن آن حل کرد اما از دست رفتن اطلاعات، جز همین دسته از مشکلات نیست. وقتی یک هارد دیسک را فرمت می کنید، کل فضای ذخیره سازی آزاد شده و پارتیشن تازه ساخت می شود که بازیابی فولدر های پاک شدهرا دوچندان دشوارتر می کند. بازیابی اطلاعات به معنای فناوری کاوش و دستیابی دیتاها در انواع حافظه‌های داخلی و جانبی است. این حافظه‌های ذخیره‌سازی می‌توانند مربوط به دستگاه‌های الکترونیکی و یا این که قطعه‌هایی بیرون از دستگاه باشند که به جهت تبادل داده‌ها به سیستم متصل می‌شوند. در واقع ریکاوری اطلاعات کلمه است از بازگرداندن اطلاعات از در میان رفته‌ای که بر اثر آسیب‌های قابل انعطاف افزاری و سخت‌افزاری مانند ویروسی شدن، فرمت، بدسکتوری، هد‌کرش و… از روی حافظه پاک و از بین رفته باشد.
استفاده از آنان کار بازیابی و احتمال بازگرداندن دیتاها را کاهش می‌دهند. مرکز تخصصی بازیابی دیتاها فالنیک اطلاعات هاردهایی را بازیابی می نماید که سیستم شناسایی‌شان نمی‌کند. در این مطلب کارایی می کنیم یک دید کلی به مبحث تبارک ریکاوری هارد به شما عزیزان بدهیم. لازم بذکر هست ریکاوری هارد صرفا دانلود نمودن یک برنامه رایگان از اینترنت و به کارگیری از اون نیست. برخی از مشتریان ما اهمیت همین عمل اطلاعات خویش را برای همیشه از دست دادن و متاسفانه دیگر حاذق به ریکاوری داده ها کلیدی پیشرفته ترین دستگاه ها نبوده است. پس چنانچه دیتاها شما اصلی میباشد قبل از هر اقدامی اصلی کارشناس بازیابی اطلاعات مشورت کنید.
شما در کامتک بصورت کامل اهمیت کارایی این کارت حرفه ای ریکاوری داده ها اشنا شده و براحتی میتوانید کارایی آن را روی هارد دیسک های گوناگون باز‌نگری کنید. بازیابی دیتاها هارد در اصفهان حساس تیم متخصص و اساسی تجربه و حساس دو ده تجربه در راستا بازیابی و ریکاوری اشکال هارد می باشد . فعالیت نکردن هارد کامپیوتر مشکلی هست که ممکن هست برای همه ی اعضا رخداد بیفتد. در چینین مواردی حساس ترین توصیه کارشناسان محافظت متانت و مراجعه به مرکزها اعتبار جهت ریکاوری داده ها هست . در اکثری مواقع کارایی های شما برای راهاندازی دوباره هارد معیوب بوسیله خودتان و یا افراد غیر متخصص نیکی فقط کمکی به ریکاوری داده ها نخواهد کرد بلکه خسارات جبران ناپذیری را بهاطلاعات شما وارد می نماید .. درصورتیکه اطلاعاتتان خیلی اساسی و کلیدی می باشد از کارگزاشتن و راه اندازی قابل انعطاف افزارهای ریکاوری انقطاع دوری نمائید .
توجه داشته باشید که بازیابی دیتاها کلیدی همین روش معمولاً چندان موفقیت آمیز نمی باشد و رندوم‌وار است. یک عدد دیگر از روش‌های موجود برای ریکاوری اطلاعات هارد توشیبا، مراجعه به مرکزها استاندارد بازیابی اطلاعات و ارائه خواهش جهت بازیابی داده ها اساسی pc3000 است. در حالا حاضر همین ابزار، قدرتمندترین و پیشرفته‌ترین ابزار موجود جهت بازیابی داده ها است. کاربرانی که اطلاعات مهمی را از دست داده‌اند خوب تر هست به جهت بازیابی داده ها هارد توشیبا از این روش به کار گیری نمایند. از آنجا که pc3000 ابزار گران قیمتی است، خرید آن به جهت اعضا عادی بصرفه نیست. براین اساس در صورت نیاز به به کارگیری از این ابزار، تنها منش موجود، مراجعه به مرکز ها تخصصی بازیابی اطلاعات مانند نمایندگی توشیبا است.
هنگامی که هارد دیسک با یک سیستم پوشه سازگار – FAT32/NTFS فرمت نشده باشد، نمی قدرت به داده ها از آن دسترسی داشت. در همین رخ از اجرای هر شیوه دستی به جهت بازیابی فولدر ها یا این که فولدر های خویش پرهیز کنید. در عوض، از یک نرم افزار پیشرفته بازیابی دیتاها مثل Systweak Advanced Disk Recovery به جهت بازیابی داده ها از HD غیرقابل دسترس استعمال نمایید و آنگاه آن را به جهت حل ایراد فرمت کنید.
بسیاری از مشکلات قابل انعطاف افزاری هارد معمولا در زمانه کارگزاری سیستم دلیل و یا عوض نمودن ویندوز رخداد می افتد. خیلی وقت ها ما تحمیلی تنظیمات پارتیشن بندی هارد را بهم میریزیم و به خیال خودمان فقط رویه حل برطرف کردن این نقص‌ فرمت کردن هارد است ! اما وقتی که متوجه شویم برطرف کردن مشکل پارتیشن هارد به دست توانای افراد متخصص معمولی و راحت است.
حتی برخی از نرم افزار ها نیز میتوانید فایلهای پاک شده و فرمت شده را در وضعیت مختص بازیابی کرد. به جهت این‌که بتوانید هد هارد یا این که سیلندر هارد را نیز ردوبدل کنید نیاز به ابزارهایی نیاز هست که از نظر هزینه حائز با است. همه آچارها برای تعویض هد انواع هارد دیسک آیتم نیاز هر فردی است که دستگاه کلین روم داراست و میخواهد ردوبدل هد هارد را رشته ای انجام دهد.
مصاحبه ICT PRESS در نمایشگاه PetroICTگزارش و مذاکره ICT PRESS در غرفه رسانه افزار در نمایشگاه PetroICT حساس آقای مهندس زاهدی به .. سرویس ها بازیابی داده ها سرورهای بیرون کشورخدمات ارسال و بازیابی اطلاعات در خارج سرزمین همین خدمات جهت بازیابی های پیچیده که در کشور‌ایران یا .. تیزر بازیابی داده ها رسانه افزار – اولی پخشتیزر بازیابی رسانه افزار اولی پخش خویش را حساس کانال ۳ سیما آغاز کرد حیاتی افتخار اعلام میکنیم ک ..
در چنین مواردی قبل از هر اقدامی بهتر است به یک مرکز معتبر تعمیر و ریکاوری هارد مراجعه کنید. هر چند اشکال هارد دیسک مغناطیسی از نظر ساختار کلی اساسی یکدیگر مشابهت دارا هستند ولی غالبا هر کدام از این برندها از فناوری مختص به خودشان به جهت ساخت و مونتاژ هارد و متعلقات آن استفاده می کنند. یکی از همین دست اندرکاران نوع سیستم عاملی که هارد اکسترنال اهمیت آن فرمت شده میباشد میباشد.هرکدام از سیستم عاملهای ویندوز ، لینوکس ، یونیکس ، مک ، اندروید ، ناول با پوشه سیستمهای یگانه خویش مانند FAT , NTFS , EFS , EXT , HFS+ , XFS , VMFS , JFS میباشند. یک خصوصیت کاربردی در ویندوز می باشد و به شما همین امکان را می دهد تا نسخه های گذشته فولدر ها را بازیابی نمایید، حتی درصورتیکه فولدر های حیاتی حذف شده باشند. به جهت استفاده از File History، اضطراری میباشد تا آن را به صورت دستی فعال کنید.
عمومی
هنگ کردن هارد می تواند بر اثر مشکلات فریمور ، هد هم باشد اما یکی از از دلایل اساسی هنگ کردن هارد اکسترنال و یا کند شدن سیستم کامپیوتر ، بدسکتور هارد میباشد. در بعضی مواقع نیز می تونیم هارد را سوای از دست رفتن دیتاها تعمیر نماییم ، به این معنی که نیز هارد تعمیر میگردد و نیز اطلاعات بر روی هارد باقی میماند. غالبا درصد برد ریکاوری هارد حیاتی شرایطی که بایستی جراحی شود در میان 50 تا 90 % میباشد. درصورتیکه برد هاردتون قابل تعمیر کمبود نگران نباشید مجموعه ما آرشیو بزرگی از موفقیت های هارددیسک های متفاوت اهمیت گنجایش های گوناگون و نوع های متعدد که از سال های قبل تا به امروز ساخت شده اند رو داریم.
چنانچه بورد هارد به علت نوسان برق و یا این که اتصالی جراحت دیده، از دستکاری نمودن قطعات آن پرهیز کنید. در رخ حذف یک پوشه به صورت اتفاقی، از ذخیره فایل جدید بر بر روی دستگاه حقیقتاً سایت منبع جلوگیری نمایید. ذخیره فایل نو بر بر روی دستگاه باعث جایگزین شدن فایلهای جدید در حالت فیزیکی فایلهای پیشین شده و باعث می گردد داده ها گذشته برای همیشه از دربین برود.

ریکاوری داده ها گوشی در مرکز بازیابی اطلاعات

از همین رو خانه هارد در کارایی است که بهترین و سریعترین راه حل ها را در تکنولوژی دیتا ریکاوری رابه شما دوستان ارئه کند تا به امید روزی که هیچ یک از هموطنان ما داده ها با ارزش خود را از دست ندهند. هارد دیسک ها بدلیل عملکرد مکانیکی اهمیت صدا میباشند البته حافظه های جامد صدایی ندارند . رابط اتصال SCSI در هارد دیسک که به جهت سرور های کهن عملکرد داشت و دیگر ایجاد نمی شود.

  • توجه داشته باشید به هیچ وجه نباید خودتان هارد اکسترنال را تعمیر کنید.
  • هارد دیسک‌ها هم به این شکل میباشند شتاب آن‌ها غالبا 5400 و یا 7200 دور در یک دقیقه میباشد و در صورتی که شما فارغ از اجکت نمودن هارد را از سیستم جدا کنید اطلاعات شما در به عبارتی لحظه رها میگردد و به این کار رها شدن داده ها می‌گویند.
  • در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر جهت بازیابی داده ها هارد توشیبا اهمیت این نرم افزار می‌توانید اصلی کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات هارد توشیبا تماس بگیرید.
  • خیالمون راحته که یه حامی قدر توان داریم به جهت روز پرواز داده ها که همه اش را فرود میاره بر روی باند ادب .
  • یکی دیگر از روش‌های موجود به جهت ریکاوری اطلاعات هارد توشیبا، مراجعه به مرکز ها استاندارد بازیابی اطلاعات و ارائه خواهش جهت بازیابی اطلاعات کلیدی pc3000 است.
  • این نقص‌ چند عامل می تواند داشته باشد که هرکدام طرز خاصی به جهت بازیابی داده ها هارد دارد.

اگر از هارد دیسک های اکسترنال خود ورژن پشتیبان تهیه کنید، بخش اعظمی از راه و روش های بازیابی پوشه های پاک شده آن، ارزان، آسان و به طور کلی فارغ از خطر خواهند بود. دیتاها هارد اکسترنال شما به دلایل متمایز ممکن هست از میان برود. می توانید اقدامات خاصی مانند محافظت یکسری نسخه پشتیبان یا کارگزاشتن یک آنتی ویروس قابل اعتماد را، برای مراقبت از دیتا ها انجام دهید. شیوه حل مطلوب دیگر این میباشد که یک نسخه پشتیبان از فایل‌های خویش در فضای ذخیره‌سازی ابری، دستگاه‌های جداگانه و غیره، ذخیره کنید. در صورتی که فایل‌های خود را حذف کردید یا به عامل قطعی الکتریسیته و فساد سیستم، آن ها را از دست دیتا اید، می توانید فولدر ها را به ورژن گذشته بازگردانی نمایید. Command Prompt که اصلی اسم اختصاری CMD شناخته می شود، از طرز امرها متنی قابلیت در دست گرفتن ظریف تر رایانه را به شما ارائه می دهد.
شایان به ذکر میباشد که ما علاوه بر ریکاوری کردن هارد در راستا ریکاوری داده ها اشاره گر نیز تخصص داریم. امروزه هارد های اس اس دی در بیشتر کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ ها بکار رفته است. به جهت ریکاوری داده ها هارد SSD واجب میباشد تعمیر برد آنرا حرفه ای بدانیم.

ریکاوری سرور و رید

سیستمی که از مدل دودویی استعمال کرده تفاوتی دربین این دو مدرک قائل نخواهد شد. حیاتی ارتقاء روزافزون حجم اطلاعات ذخیره‌شده در منابع قابل دسترس و گوناگون، مراحل بازیابی و استخراج دیتاها مهم ویژه‌ای یافته‌است. اطلاعات مورد لحاظ ممکن می باشد شامل هر جور منبعی نظیر متن، تصویر، صوت و کلیپ ویدیو باشد. بر بر خلاف پایگاه داده‌ها، اطلاعات ذخیره شده در منابع اطلاعاتی بزرگ مانند وب و زیرمجموعه‌های آن نظیر شبکه‌های اجتماعی از ساختار مشخصی پیروی نمی‌کنند و عموماً اهمیت معانی تعریف شده و مشخصی نیستند. هدف بازیابی دیتاها در چنین شرایطی، امداد به عضو به جهت یافتن اطلاعات موردنظر در انبوهی از دیتاها ساختار نایافته‌است. عاقبت در تراز چهارم داده ها بازیابی شده بوسیله تعمیرکار در اختیار مشتری قرار می گیرد.
آموزش جوشکاری برق، آرگون، فلزات رنگی و بازرسی جوش هم بعضا از دوره های در هم اکنون برگزاری جوشکاری در مجتمع آموزشی برق گستران است. یکی از کمپانی های معتبر در راستا ی تولید و تولید گونه های هارد دیسک ، کمپانی سیگیت می باشد . هارد های تولیدی در همین کمپانی کلیدی عملکرد محاسباتی فوق العاده ، پردازش سرعت بالا ، ذخیره سازی فوق العاده مطمئن ، سرعت بالای انتقال دیتاها ، حجم بالای ذخیره سازی و … می باشند و به این علت توانسته قسمت عظیمی از بازار فروش هارد دیسک را به خود اختصاص دهد . خوب تر میباشد به ادامه ی نوشته یبازیابی و ریکاوری داده ها هارد اینترنال دقت فرمایید . اولیه این که بایستی مطلقا طریق عمل اساسی آن ها به خوبی بدانید چون بروز هرگونه غلط در مراحل، به ارزش از دست دادن تمام دیتاها تمام خواهد شد. از طرفی در صورتی که هارد اچ پی شما ایرادی داشته باشد، نرم افزارها برای برطرف نمودن آن قدرت چندانی ندارند.

ریکاوری گوشی

در چنین مواقعی هزینه پرداختی به جهت ریکاوری هارد دیسک، کمی متفاوت هست . در هرصورت ما به شما اطمینان می دهیم که مبلغ پرداختی شما بابت انجام خدمات هارد کاملا واقعی و مقرون بصرفه خواهد بود. بامرکز تعمیرات هارد و بازیابی دیتاها در اصفهان تماس گرفته و از مشاوره بدون پول بهره مند باشید.

ما به چه صورت عمل می کنیم؟

اغلب، ورقه ها خودشان به صورت مستقیم در سیستم بازیابی دیتاها ذخیره نمی‌شوند، ولی در عوض در سیستم با اسناد جایگزین یا ابرداده اکران داده می‌شود. بخش اعظم سیستم‌های بازیابی دیتاها یک میزان عددی را برای هر عنصر تحلیل می کنند که چه میزان اهمیت پرس وجو مطابقت دارند، و اشیا را کلیدی اعتنا به این مقدار رتبه‌بندی می‌کنند، آنگاه برترین شیءها را از لحاظ مرتبه به کاربر اکران می‌دهند. همین روند می‌تواند تکرار شود اگر، عضو بخواهد حداکثر دمای هارد اکسترنال پرس و جو را اصلاح کند. ۲- در حالتی که هارد شما پیغام Format Disk میدهد به هیچ وجه آن را فرمت نکنید زیرا قابلیت و امکان از دست رفتن اطلاعات برای همیشه وجود دارد. بازیابی دیتاها که در لهجه لاتین از آن حساس کلمه Information Retrieval یاد می شود در واقع نوعی دانش پیچیده و فنآوری نوین جستجو و استخراج فراداده‌ها، اطلاعات و داده‌ها هست که در اشکال مختلف ذخایر اطلاعاتی مثل وب، خزانه اوراق و مجموعه‌ای از تصاویر کاربرد دارد.
باز کردن درپوش هارد در هوای آزاد سبب ساز صدمه دیدن اجزای آن شده و اقبال بازیابی داده ها را بشدت کاهش میدهد. ۱- در صورتی بصورت اتفاقی فایلی را حذف کردید، فولدر جدیدی روی هارد ساخت یا این که کپی نکنید چون این عمل باعث رونوشت فایلهای گذشته شده و موجب از بین رفتن اطلاعات قبلی به جهت همیشه میشود. صرف اینکه شما فایل را حذف کنید از سیستم حذف تمام نمی شود در بخش اعظمی اوقات اشخاص بعد از حذف کردن پوشه ها آن ها را از سطل زباله فروش هارد اکسترنال خود حذف نمی کنند. قبل از اینکه به سراغ فرایند دیگر ریکاوری اطلاعات بروید محتویات سطل زباله ویندوز را بررسی کنید که آیا پوشه های شما در آن وجود دارااست یا این که نه ، در عمده مورد ها پوشه های شما کماکان در سطل زباله میباشند و شما براحتی می توانید آن ها را بازگردانی کنید. آزمون و مشاوره در گزینه ریکاوری و تعمیر هارد بصورت مجانی انجام می گیرد و در صورتی که داده ها گزینه نظر شما ریکاوری نشد هزینه ای اخذ نمیشود.
تکنسین‌های همین مرکز حیاتی عیب‌‌یابی هارد شما مقدار آسیبی که به آن وارد شده هست و میزان اطلاعاتی که کامل از دربین نرفته‌اند و امکان بازیابی آنها وجود دارد را نظارت می کنند و براساس تمامی این موارد، هزینه برگرداندن دیتاها هارد شما را تقریب می‌زنند. بازیابی اطلاعاتهمانگونه که از اسم آن پیداست فرآیندی میباشد که طی آن کارشناسان این حوزه‌ اصلی به کار گیری از ابزار تخصصی این کار، اطلاعات و داده‌های از دست رفته را بازیابی نموده و مجدداً در اختیار عضو قرار می‌دهند. احتمالاً به جهت شما یا این که یکی از از دوستانتان پیش آمده باشد که به برهان بعضی اتفاقات پیش‌بینی‌ناپذیر یا این که به دلیل برخی سهل انگاری‌ها، اطلاعات ذخیره شده در دستگاه را از دست دیتا و دیگر به آنها دسترسی نداشته باشید. کمپانی خانه مشقت بار افزار ایرانیان، اهمیت بیش از دودهه تجربه و اهمیت شماره ثبت ۲۹۷۹۵۵ تاسیس شده میباشد یکی از از معتبرترین و موفق ترین کمپانی های راستا بازیابی داده ها در جمهوری اسلامی ایران می باشد. مرکز هارد ایران، به پشتوانه عمل ۲۶ ساله خویش در راستا ریکاوری تخصصی، همه تجهیزات گزینه نیاز جهت ریکاوری اطلاعات را در اختیار دارد.

مرکز ریکاوری داده ها هارد فرمت شده | مرکز بازیابی دیتاها درایو فرمت شده

اما انواع هارد دیسک های اکسترنال به علت نوع طراحی و طریقه استعمال از آن ها در معرض مخاطرات فراوانی قرار دارند. هارد دیسک زمانیکه ساخته می‌گردد ، در موقعیت خاصی بسته بندی ( وکیوم ) شده. بیش از هرچیز به شما توصیه می نماییم هـرگز به جهت گشوده نمودن هارد دیسک دست بکار نشوید! تعمیر هارد یا بازیابی داده ها هارد دیسک دارای توجه به فناوریهای پیشرفته و پیچیدگی خاصی که هر کدام از محصولات ( هارد سیگیت – وسترن دیجیتال – samsung ) مختلف است.

مرکز دشوار افزار ایران

در نتیجه، اطلاع از شیوه بازیابی پوشه های پاک شده هارد دیسک های اکسترنال، دوچندان مهم می باشد. یک سری خط مش حل وجود دارااست که می توانند به بازیابی پوشه های پاک شده از هاردهای اکسترنال کمک کنند. همین مقاله اطلاعات دقیقی در آیتم تمام همین طریق ها به شما ارائه می دهد. همین داده‌ها می‌تواند فایل‌های فردی و یا پروژه‌های اصلی کمپانی شما باشد. در طی پروسه حذف و یا این که فرمت هارد دیسک همه سیستم‌عامل‌ها برای حداکثر شتاب محاسباتی طراحی شده‌اند.

هارد درایوها[ویرایش]

و همین کار موجب میشود که داده‌ها دست نخورده باقی‌بمانند و در یک وضعیت غیرقابل دسترس قرار بگیرند تا آنگاه بتوان داده‌های جدید را رونویسی کرد. به جهت دستیابی به داده‌های مخفی شده می‌توان کلیدی استفاده از تکنیک‌های بازیابی دیتاها داده‌ها را ریکاوری کرد. پیامک ها، تاریخچه تماس ها، پیام های واتس آپ و … اهمیت استعمال از همین نرم افزار به سادگی بازیابی می شوند. دو روش متعدد برای اتصال کامپیوتر به اندروید وجود دارد، می توانید گوشی خود را اهمیت کابل وصل نمایید یا این که از نتورک وای فای مشترک استفاده کنید. این نرم افزار از SD card یا این که به عبارتی حافظه خارجی موبایلتان نیز پشتیبانی می نماید و می تواند داده ها را از آن بازیابی کند. جهت جلوگیری از هرگونه اتفاق غیر متعارف ( آسیب به مکان سرویس و ماژول های فیرم ویر هارد دیسک و آیسی های دیگر مثل ROM رام ) بک آپ Backup تمامی دیتاها دارای برداشته و ذخیره می گردد.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme nakitGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaAlbibetSpaceman Oynavozol 2200Vizyon ITbuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmapoultry processingLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma beylikdüzü evden eve nakliyathipercasino