اهمیت بالش های بارداری برای مادران تا به امروز

خوابیدن در شب خوب هنگام بارداری دشوار است. از سفرهای توالت مداوم و گرفتگی ساق پا ، گرفته تا بی خوابی در بارداری و گرمای بیش از حد ، توصیه به خوابیدن قبل از رسیدن کودک ممکن است مورد پسند شما نباشد!
با این حال ، تعدادی بالش بارداری در بازار وجود دارد ، که ممکن است به شما کمک کند استراحت شبانه تری داشته باشید ، هم کیفیت و کمیت را بهتر کنید.

در اینجا اطلاعات کمی بیشتر در مورد اهمیت بالش بارداری و چگونگی کمک به شما در دوران بارداری وجود دارد …

بالش پیشگیری چیست؟
اینها کمکهای خواب بزرگ و حمایتی مانند بالشهای معمولی است ، به جز اینکه آنها برای پشتیبانی از قسمتهای دیگر بدن مانند برآمدگی های حاملگی ، پا و کمر طراحی شده اند. در حالی که برخی از آنها به روشی خاص استفاده شده است ، برخی دیگر سازگار هستند و می توانند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند و پس از تولد کودک ، به عنوان پایه بالش تغذیه می شوند.

این بالش ها همچنین زنان باردار را ترغیب به دراز کشیدن در سمت خود می کنند ، ترجیحاً سمت چپ آنها زیرا این باعث گردش خون می شود و به کاهش تورم پا و رسیدن به مفاصل کمک می کند. همچنین این بدان معناست که رحم شما روی کبد شما که در سمت راست شکم شما قرار دارد ، قرار نخواهد گرفت.

آیا به یک بالش خاص برای بارداری احتیاج دارم؟
برخی افراد می دانند که قرار دادن یک بالش معمولی بین پاهای خود و / یا حمایت از ضربات در حالی که در کنار آنها دراز کشیده است پشتیبانی کافی برای گرفتن یک خواب شب خوب است اما اگر نتوانید راحت باشید و دائماً در حال تغییر هستید سعی می کنید یک موقعیتی که برای شما مؤثر باشد ، پس بالش حاملگی قطعاً ارزش امتحان کردن دارد.

چه نوع بالش های بارداری وجود دارد؟
تعدادی بالش مختلف بارداری در بازار وجود دارد. این شامل:

بالش های کامل بدن
این بالش های حاملگی تمام طول بدن شما به طول خواهد انجامید و به شکلی به آرامی خمیده می شوم ، بنابراین می توانید یک سر را بین زانوها قرار دهید و این می تواند از ضربات شما پشتیبانی کند و شما را به آن استراحت دهید. برخی دیگر به شکلی U شکل طراحی شده اند که از بدن شما پشتیبانی می کنند ، در حالی که یک طرف خود را می بندید و سر خود را بر روی منحنی قرار می دهد. این اتاق باعث می شود اتاق بیشتری در تختخواب بگیرد و به طور معمول از برخی گزینه ها گران تر خواهد بود.

بالش های C ، J و 6 شکل
بالش هایی به شکل 6 وجود دارد که برای پشتیبانی از ضربات ، باسن و پایین کمر شما ، و بالش های شکل C نیز وجود دارد که از سر و گردن شما نیز پشتیبانی می کند. بالش های شکل “J” برای حمایت از ضربات ، پشت و زانو.

بالش های گوه
اینها کوچکتر و کم هزینه تر از سایر بالش های بارداری هستند و برای پشتیبانی از یک منطقه خاص طراحی شده اند. به طور معمول ، ضربات یا پشت خود را. اگر از سوزش سر دل رنج می برید ، از آنها کوچکتر هستند و همچنین می توانید از آن استفاده کنید تا بالش مرتب خود را پیش ببرید. پس از رسیدن کودک در زمان تغذیه ، آنها همچنین می توانند برای حمایت از کمر شما استفاده شوند.

چیزهایی که باید جستجو کنید
مانند بالش های معمولی ، بالش های بارداری از مواد مختلفی ساخته می شوند ، اما بهتر است به دنبال ماده ای قوی و غیر حساسیتی باشید.
حتی اگر یک بالش نرم تر برای سر خود می پسندید ، همیشه یک بالش محکم تر از حاملگی را انتخاب کنید ، زیرا شکل آن را طولانی تر نگه می دارد.
یک بالش بارداری را با یک پوشش قابل شستشو با ماشین ، انتخاب کنید ، بنابراین تمیز کردن آن آسان است.
اگر مطمئن نیستید که چه بالشی ممکن است برای شما کار کند ، ببینید که آیا یکی از دوستانتان دارای یکی است ، بنابراین می توانید قبل از تعهد به خرید یک مورد آن را امتحان کنید.
اگر قد بلندی دارید و می خواهید یک بالش تمام بدن را خریداری کنید ، بررسی کنید طول بالش به اندازه کافی طولانی است که از تمام بدن شما پشتیبانی می کند.
اگر بدنت از خواب بیدار می شود ، توجه داشته باشید که دردها کجاست و سعی کنید دفعه بعدی که به رختخواب می روید ، بخشی از آن را به بدن اضافه کنید.