امام جمعه مشهد: دفاع از حریم نبوی پافشاری مقتدرانه در استکبارستیزی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی، وی روز سه شنبه با صدور پیامی به مناسبت ۱۳ آبان  با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) نوشت: اسلام و پیامبر اکرم(ص) امروز در جبهه‌ای قرار گرفته است که از ابتدای بعثت آن حضرت تا به امروز، مکتب آسمانی اسلام در چنین موقعیتی قرار نداشته است.

وی ادامه داد: توسعه و رشد اسلام‌گرایی در جهان تحقق عینی آیه “و رایت الناس یدخلون فی دین الله افواجا” در همه اقالیم کره زمین است و لذا استکبار جهانی و اذناب غربی و مزدوران منطقه ای آن اسلام را مانع بزرگی بر سر راه جهان خواری خود احساس می‌کنند و با همه قدرت در برابر پیامبر(ص) تشکیل جبهه داده اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اظهار داشت: امت اسلامی روزگار سیاه مستکبرین قریش و بت پرستان صدر اسلام که لحظه به لحظه در برابر پیامبر(ص) با شکست مواجه می‌شدند را هم اکنون برای استکبار احساس می‌کنند و نفرین ۴۰ ساله “مرگ بر آمریکا” به اجابت نزدیک شده است و ما به زودی همچنان که شاهد فروپاشی استکبار شرق و شوروی بودیم شاهد فروپاشی استکبار غرب و آمریکا هم خواهیم بود.

امسال با توجه به شرایط کرونایی، مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان مشهد همزمان با جشنهای ولادت پیامبر اکرم (ص) در فضای باز صحن جامع رضوی با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار می‌شود.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو