امام جمعه خلخال: بسیج‌هراسی در دل دشمن وحشت انداخته است

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی روز پنجشنبه در نشست با جمعی از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهرستان خلخال افزود: قدرت جهانی امروزی بسیج علاوه بر پایداری امنیت میهن اسلامی ایران موجب ایجاد امید در دل تشکل‌های مختلف مردمی و مسلمانان مظلوم در سراسر دنیا شده است.

وی با اشاره به اقتدار ،صلابت ،قدرت و عظمت نیروی مقاومت بسیج اظهارداشت: بسیجیان همت و اراده خود را صرف پایداری کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهار دهه گذشته کرده‌اند.

امام جمعه خلخال با تاکید بر اینکه فرماندهان بسیج دانش‌آموزی و معلمان و مربیان تربیتی آموزش و پرورش در نهادینه‌سازی اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای نسل چهارم انقلاب تلاش کنند، افزود: برای راه‌اندازی پویش “آمریکا باید از منطقه برود” در مدارس تلاش کنید.

سرهنگ جهانبخش عطایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال نیز گفت: یکی از محوری‌ترین برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی راه‌اندازی پویش “آمریکا باید از منطقه برود” است.

وی از اجرای بیش از ۳۰ برنامه فرهنگی با شعار دانش‌آموز انقلابی، مقاومت و استکبارستیزی خبر داد و افزود: برنامه‌های امسال هفته بسیج دانش‌آموزی با توجه به شیوع بیماری کرونا بیشتر بصورت مجازی برگزار و  به‌مناسبت روز ۱۳ آبان  مراسمی در مدرسه مولوی شهر خلخال برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه خلخال اظهارداشت: غباروبی و عطرافشانی مزار شهدا ، حضور دانش‌آموزان در نماز جمعه، دیدار با خانواده معظم شهدا، تجلیل از دانش‌آموزان بسیجی برتر در حوزه علمی و قرآن از جمله  برنامه‌های  پیش‌بینی شده برای گرامیداشت هفته بسیج در خلخال است.

سرهنگ عطایی گفت: گرامیداشت یاد و نام مقدس بسیج تنها متعلق به یک هفته بسیج دانش‌آموزی نبوده بلکه این مناسبت برای انزجار نسل سوم و چهارم انقلاب از آمریکا و اهداف شوم آنها در بین اقشار مختلف مردم همیشه جاری است.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو