از مرور عاشقانه‌های سیما تا قصه‌های کودکانه در تازه‌های سروش

از مرور عاشقانه‌های سیما تا قصه‌های کودکانه در تازه‌های سروش

[ad_1]

به‌ گزارش روابط‌عمومی انتشارات سروش، شمارۀ ۱۶۸۹ مجلۀ سروش با عنوان «وضعیت قرمز عاشقانه‌ها» ویژه خرداد ماه ۹۹ منتشر شد.

در این شماره وضعیت قرمز عاشقانه‌ها: مروری بر وضعیت سریال‌های عاشقانه در تلویزیون، تجربه‌گران مرگ قدیس نیستند: عباس موزون، تهیه کننده و مجری «زندگی پس از زندگی»، قرنطینه و بحران معنادار آدم‌ها: نگاهی فرهنگی به سبک زندگی کرونایی، بلندترین تکرار امیرخانی: پرونده‌ای در نقد و بررسی کتاب «نیم دانگ پیونگ یانگ» آمده است.
در جلسه حاج قاسم بیا سینماگران چه گذشت؟، چرا کره شمالی همیشه سوژه‌ای جذاب برای ایرانیان است؟ و مناسبتی‌های بی‌مناسبت از دیگر مطالب نسخه خردادی مجله سروش است.

همچنین ۳۳۹ شماره از ماهنامه سروش کودکان ویژه خرداد ماه منتشر و روانه بازار شد.

در این شماره از سروش کودکان با «علی افشاری» عروسک‌گردان محبوب برنامه‌های کودک آشنا می‌شویم. همچنین سروش نمایشنامه «کی راست می‌گه» را در خیمه نمایش برای علاقه‌مندان به دنیای نمایش معرفی کرده است.

به منوال شماره قبل سروش کودکان سازه‌های سریالی در اختیار سروشی‌ها قرار می‌دهد. سروشی‌ها پس از چند شماره؛ یک صحنه بازی یا نمایش خواهند داشت که دکور و عروسک‌هایش را خودشان ساخته‌اید.

در شماره قبل و این شماره شخصیت‌های داستان ضحاک ماردوش ارائه شده که مخابطان می‌توانند با تهیه آن به روایت این داستان زیبا و جذاب شاهنامه بپردازند.

«لالایی شمال-ماه و پرتقال»، «دزد شب رو»، و «شب بخیر کوچولو» نیز در قاب رنگی این شماره از سروش کودکان معرفی شده است.

«می‌خواهم تصمیم بگیرم»، «دنیای مجازی‌ها»، «تارنما» از آیتم‌های آموزشی و «دو جشن تولد در یک سال»، «من و بهترین دوستم»، «خورشید و چهار فصل» نیز داستان و قصه‌های این شماره از سروش کودکان را در بر می‌گیرد.

ماهنامه سروش خردسالان شماره ۹۶، ویژه خرداد ماه منتشر و روی پیشخوان کتابفروشی‌ها قرار گرفت.

سروش خردسالان در این شماره با داستان‌ها و قصه‌ها، معرفی کتاب، سرگرمی‌های جذاب با قاب‌های رنگی روانه بازار شده است.

در این شماره خردسالان با کایلو پسر کنجکاو و با ادب و ریرا دختر دوست داشتنی و مهربون شبکه پویا آشنا می‌شوند و همراه با موشی و کوشی، صورتک‌هایی که در شماره قبل با هم ساختند، نمایش اجرا می‌کنند.

در ادامه با ضرب‌المثل «هر کسی را بهر کاری ساختن» سری به شبکه پویا زده و با قصه آسیابان و پسرش همراه می‌شوند. همچنین آشپزکوچولوها می‌توانند با دستور آشپزی رنگی رنگی یک عصرانه تازه و خنک تهیه کرده و در ادامه عکس‌ها را برای مجله سروش ارسال کنند.

گامبالو، شخصیت دوست داشتنی مجله خردسال در این شماره یاد می‌گیرد که قهر نکند. همچنین این شماره از مجله بازی با پرتقال را به مخاطبین کوچولو پیشنهاد می‌دهد.

«خانه کوچک جوجی»، «ستاره ششم»، «گربه‌ای که چلاق شد» از جمله عناوین قصه‌های این شماره از مجله سروش خردسالان است.

نسخۀ الکترونیک این مجله از طریق نرم‌افزار کتابخوان فراکتاب قابل تهیه است.

[ad_2]
Source link